Paysafecard – čo to je a ako funguje, ako si založiť účet, poplatky, výhody a skúsenosti

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Vysvetlíme vám, čo je paysafecard, ako funguje a aké sú poplatky a limity. Prečítajte si návod ako založiť účet, stiahnuť mobilnú aplikáciu alebo využiť platobnú kartu paysafecard Mastercard.

Paysafecard – RECENZIA a NÁVOD ako založiť účet

Čo je paysafecard

Vďaka paysafecard jednoducho, bezpečne a rýchlo zaplatíte online bez použitia vašej platobnej karty alebo čísla bankového účtu.

Paysafecard je prvá predplatená karta v Európe, ktorú je možné zakúpiť na rôznych predajných miestach (aj celosvetovo) v absolútnej anonymite, pretože obsluha od vás nežiada žiadne vaše osobné údaje.

Zakúpením karty (môže mať aj formu pokladničného bločku) získate 16-miestny kód (paysafecard pin), ktorý budete používať pri dobití vášho konta v stávkovej kancelárii.

Platiť však nemusíte pomocou paysafecard iba v stávkovej kancelárii, ale aj u mnohých obchodných partnerov paysafecard a v internetových obchodoch po celom svete.

📢 Platobná metóda Paysafecard.com
🆓 Účet zadarmo ✅ 
📱 Paysafecard aplikácia Stiahnuť appku
🏦 Celosvetové platby
💳 paysafecard MasterCard 9,90 € / rok
💰 Stávkové kancelárie s paysafecard Tipsport, FortunaDOXXbet

Založenie Paysafecard účtu je zadarmo a váš online platobný účet si viete založiť doslova za pár minút alebo skôr sekúnd. Výhodou je, že oficiálne stránky sú dostupné aj v slovenskom jazyku.


Výhody

 • Jednoduchosť – na posielanie peňazí vám stačí prihlásiť sa do vášho paysafecard účtu.
 • Rýchlosť – peniaze posielate a prijímate okamžite resp. v priebehu niekoľkých sekúnd.
 • Bezpečnosť – vďaka paysafecard nemusíte nikde na internete zadávať čísla vašej kreditnej alebo debetnej karty prípadne číslo vášho bankového účtu a báť sa zneužitia údajov.
 • Zrozumiteľnosť – stránky sú v slovenskom jazyku (dostupná je aj čeština).
 • Veľmi dobrý prehľad o platbách a celkovom zostatku na účte paysafecard.
 • Možnosť požiadať o platobnú kartu paysafecard MasterCard.
 • Mobilná aplikácia paysafecard.

Nevýhody

 • Poplatky pri vkladoch a výberoch.
 • Možnosť vložiť peniaze do stávkovej kancelárie iba cez Paysafecard účet (kvôli bezpečnosti).
 • Výber zo stávkovej na paysafecard nemusí byť automaticky k dispozícii.

Ako založiť paysafecard účet

V Paysafecard registrácia trvá menej ako 5 minút. Všetko čo potrebujete k úspešnej registrácii sú základné osobné údaje a na overenie vašej identity telefónne číslo a váš e-mail.

1. Prejdite na internetovú stránku www.paysafecard.com/sk/. V hornej lište kliknite na tlačidlo „Zaregistrovať sa“ a vyberte si krajinu vášho bydliska.

Začiatok registrácie na paysafecard
Začiatok registrácie na paysafecard

2. Nastavte prihlasovacie údaje – e-mailovú adresu a silné heslo (podľa pravidiel musí mať heslo min. 8 znakov, veľké a malé písmená, čísla alebo špeciálne znaky). Po kliknutí na tlačidlo „Ďalej“ otvorte vašu e-mailovú schránku.

Nastavenie e-mailu a hesla pre paysafecard účet
Nastavenie e-mailu a hesla pre paysafecard účet

3. Overte vašu e-mailovú adresu – kliknite na tlačidlo „Potvrdiť e-mail“. Ak je overenie e-mailu úspešné, uvidíte oznámenie o tom, že vaša e-mailová adresa bola úspešne overená.

Overenie emailovej adresy
Overenie emailovej adresy

4. Vráťte sa naspäť na internetovú stránku s registráciou a zadajte vaše osobné údaje:

 • Krstné meno
 • Priezvisko
 • Dátum narodenia
 • Adresa
Vyplňte osobné údaje a údaje o vašej adrese
Vyplňte osobné údaje a údaje o vašej adrese

5. Vyplňte vaše telefónne číslo a na váš telefón vám príde 6-miestny overovací kód, ktorý zadajte do príslušných políčok.

Overenie telefónneho čísla pre dokončenie registrácie
Overenie telefónneho čísla pre dokončenie registrácie

6. Overte vaše telefónne číslo a váš paysafecard účet je pripravený na používanie a vy si už môžete dobiť kredit na vaše konto.

Aktívny účet na paysafecard
Aktívny účet na paysafecard

Ako funguje paysafecard

Princíp fungovania je veľmi jednoduchý. V prvom kroku si zakúpte kartu na jednom z mnohých  paysafecard predajných miest. Aké majú kupóny paysafecard hodnoty? Nájdete ich v hodnotách 10 €, 25 €, 50 € alebo 100 € (5 € kupón už nie je dostupný na predaj, najnižšia hodnota je 10 €).

Následne sa prihláste do vášho účtu (na vašom pc, mobile alebo tablete) a zadajte 16-miestny PIN (paysafecard code) zo zakúpenej karty paysafecard a kliknite na tlačidlo „Pridať zostatok“.

Ihneď po zadaní nového kódu uvidíte na stránkach váš nový upravený paysafecard zostatok a môžete začať platiť.

Existujú 2 možnosti ako platiť s paysafecard online:

 1. Bez registrácie – na zaplatenie vám stačí iba 16-miestny paysafecard kód, nepotrebujete žiadne osobné údaje, bankový účet alebo kreditnú kartu (do stávkovej kancelárie bez registrácie peniaze nevložíte).
 2. S registráciou – pokiaľ sa zaregistrujete bezplatne a v priebehu pár minút jednoducho zaplatíte svojimi prihlasovacími údajmi, môžete spravovať online platby, pričom maximálna suma transakcie je až do 1.000 EUR

Ako funguje paysafecard v stávkových kanceláriách

Ak sa pýtate ako vložiť peniaze do stávkovej kancelárie cez paysafecard, je to veľmi jednoduché. Vo vašej stávkovej kancelárii pri metódach vkladu vyberte možnosť paysafecard a do kolónky napíšte sumu, ktorú chcete vložiť. Kliknite na príslušné tlačidlo a ihneď budete presmerovaní na oficiálnu internetovú stránku paysafecard.

Máte 2 možnosti ako vložiť peniaze:

 1. Zaplatiť prihlásením sa do vášho účtu paysafecard pomocou e-mailu a hesla
 2. Zaplatiť rýchlo vďaka aplikácii paysafecard a funkcii scan2pay – stačí, keď oskenujete vašim telefónom QR kód na obrazovke a potvrďte platbu na vašom smartfóne (predtým je potrebné nabiť vaše konto paysafe).
Platba s paysafecard v stávkovej kancelárii
Platba s paysafecard v stávkovej kancelárii

Nezabúdajte na to, že pri platení s paysafecard u niektorých obchodníkov platíte transakčný poplatok – v prípade stávkových kancelárií je to 5 % z vkladanej sumy. Ak teda chcete vložiť 20 €, poplatok za vklad do stávkovej kancelárie bude 1 € a na váš hráčsky účet príde 19 €.

V porovnaní s minulosťou v stávkových kanceláriách už nezaplatíte pomocou paysafecard úplne anonymne. Každý vklad do stávkovej kancelárie cez paysafecard bude spárovaný s vašim paysafe kontom. Výhodou však stále ostáva, že nie je potrebné zadávať údaje o vašej platobnej karte alebo sa prihlasovať do vášho internetbankingu.

Stávkové kancelárie podporujúce paysafecard

V slovenských stávkových kanceláriách si dobijete hráčske konto cez paysafecard v TipsporteFortune a aj v DOXXbete. Ostatné stávkové kancelárie zatiaľ túto platobnú metódu na vklad neponúkajú.

Stávková kanceláriaVklad cez paysafecard
Tipsport ✔️
Fortuna ✔️
SYNOT TIP
DOXXbet ✔️
Niké
betRing
TIPOS

Máte záujem o anonymné vklady bez nutnosti zadávania údajov o vašej platobnej karte alebo čísla účtu? Alternatívou pre vás môže byť vklad cez SMS – ten nájdete v stávkovej kancelárii Tipsport, Niké, Synot Tip a TIPOS.

V stávkovej kancelárii Fortuna však existuje ešte jeden plne anonymný spôsob, ako nadotovať vaše hráčske konto. Od začiatku nového roka 2022 je možné dobiť hráčske konto cez Fortuna kupóny, ktoré zakúpite v trafikách alebo stánkoch Tabak Press. Viac o tom ako fungujú kupóny Fortuna nájdete v článku Vklady a výbery vo Fortune.

Kde sa dá kúpiť paysafecard

Predplatené karty paysafe kúpite celosvetovo na viac ako 650.000 predajných miestach. Na Slovensku ich kúpite, ak navštívite pobočky Tipsport, trafiky (Topas, Tabak press), čerpacie stanice OMV, potraviny, budovy pošty alebo ďalších obchodných partnerov.

Predajné miesta paysafecard

Veľmi jednoducho nájdete najbližšie predajné miesto na oficiálnych stránkach alebo v aplikácii paysafecard.

Ako získať paysafecard zadarmo

Paysafecard kódy zadarmo môžete vyhrať v súťažiach na internete. Pomerne často nájdete súťaže o tieto kupóny (free paysafecard codes) na oficiálnom instagramovom účte.

Ak súťaž organizuje napr. známy internetový obchod, musíte si dať pozor na to, že v niektorých prípadoch je tento kód zadarmo možné využiť len v konkrétnom internetovom obchode, ktorý organizoval výhernú hru.

Navyše je potrebné kódy paysafecard uplatniť v určitom časovom období. Tento dátum nájdete na vašom vyhranom kóde alebo v e-maile, ktorým vám prišiel 16-miestny výherný paysafecard kód zadarmo.

V niektorých prípadoch je stanovená aj minimálna suma s ktorou musíte vyhraný 16-miestny kód skombinovať.

Vklad peňazí na paysafecard účet

Postup ako vložiť peniaze na paysafecard účet je veľmi jednoduchý:

 1. Vytvorte si účet, pokiaľ ho ešte nemáte vytvorený.
 2. Navštívte predajné miesto paysafecard a kúpte si predplatený kupón vo vami vybranej hodnote.
 3. Zadajte 16-miestny kód z kupónu na oficiálnej stránke alebo v aplikácii.
 4. Váš zostatok sa ihneď zvýši o hodnotu zakúpeného kupónu.
Nie je vám niečo jasné? Opýtajte sa na našom fóre o platobnej metóde paysafecard.

Výber peňazí z paysafecard

Ako vybrať peniaze z paysafecard? Na váš účet myPaysafecard nemusíte peniaze iba vkladať, ale je možné peniaze aj vyberať. Veľmi jednoducho si viete poslať vami vybranú čiastku na váš bankový účet. Pokiaľ si chcete vybrať peniaze z vášho účtu paysafecard postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Po prihlásení sa do vášho účtu v ponuke kliknite na položku „Nastavenia“.

2. Pridajte údaje vašej banky – názov banky, BIC a číslo účtu (IBAN).

3. Po úspešnom uložení údajov banky sa vráťte na obrazovku hlavného menu a kliknite na tlačidlo „Vyzdvihnúť peniaze“ a zadajte požadovanú sumu, ktorú si chcete vybrať na váš účet.

Ak všetky kroky prebehnú korektne, požadovanú sumu dostanete na váš bankový účet v priebehu 2-3 pracovných dní. Pri vyplatení sumy na bankový účet sa odpočíta poplatok vo výške 7,50 €.

Ako poslať peniaze z paysafecard na bankový účet
Ako poslať peniaze z paysafecard na bankový účet

Poplatky v Paysafecard

Používanie platobnej metódy paysafecard a aj platby uskutočňované pomocou paysafecard sú v zásade bezplatné. Aj tu však existujú určité výnimky:

 • poplatok za výber peňazí z paysafecard na bankový účet je vo výške 7,50 € a odpočíta sa priamo zo sumy na vrátenie,
 • mesačný poplatok vo výške 5 EUR sa účtuje každému zákazníkovi, ak nepoužil paysafecard na platobné transakcie aspoň 1× za posledných 12 mesiacov,
 • u vopred definovaných obchodníkov sa vyberá transakčný poplatok a musí sa vykazovať (u stávkových kancelárií je poplatok 5 % z vkladanej sumy),
 • pri transakciách s prevádzaním jednotlivých mien účtuje spoločnosť Paysafecard výmenný poplatok ako prirážku. Pre výpočet výmennej prirážky prejdite na počítač meny paysafecard – jednoducho zadajte dané meny a sumu na prepočet.

Limity v Paysafecard

Platobné limity boli zavedené podľa smerníc Európskeho parlamentu proti praniu špinavých peňazí, pričom závisia od vášho statusu.

V paysafecard existujú 2 statusy užívateľov – „Standard“ a „Unlimited“. Po registrácii a vytvorení nového konta budete mať automaticky status „Standard“. V rámci tohto statusu si môžete za mesiac nahrať na váš účet predplatené kódy v sume maximálne 250 €.

Ak chcete zvýšiť limity na vašom účte, odporúčame vám prejsť na status Unlimited. Za status Unlimited neplatíte nič navyše – získate ho jednoducho tak, že si jednorazovo overíte vašu totožnosť.

Takmer všetky platobné transakcie (či už nabíjacie alebo platobné) budú potom bez obmedzenia. Jediným obmedzením ostane kreditný limit – ten nesmie prekročiť 5.000 €. 

paysafecard status
Časové obdobieSTANDARDUNLIMITED
Nabíjací limit
Za mesiac 250 EUR Bez obmedzenia
Za rok Bez obmedzenia
Maximálne 1.000 EUR Bez obmedzenia
Platobný limit
Za mesiac 250 EUR Bez obmedzenia
Maximálne 1.000 EUR Bez obmedzenia
Kreditný limit
Maximálny kredit 2.500 EUR 5.000 EUR

Aké sú limity v stávkových kanceláriách pri platbe paysafecard? Ak chcete vložiť do stávkovej kancelárie cez paysafecard menej peňazí, odporúčame stávkovú Tipsport a Fortuna, kde môžete vykonať vklad už od 1 €. Pokiaľ chcete vložiť čo najviac peňazí cez my paysafecard účet, najvýhodnejšie je vložiť peniaze v DOXXbet, kde môžete naraz vložiť až 2.000 €.

Stávková kancelária
Transakcia Tipsport Fortuna DOXXbet
Min. vklad 1 € 1 € 10 €
Max. vklad 1.000 € 1.000 € 2.000 €
Min. výber 5 €
Max. výber 15.000 €

Skúsenosti s Paysafecard

Vaše otázky a skúsenostiChcete sa opýtať niečo o paysafecard? Navštívte naše fórum  a spýtajte sa na čokoľvek, čo vás zaujíma.

Platobná karta Paysafecard MasterCard

Platobná karta Paysafecard MasterCard

Po registrácii a vytvorení účtu si môžete jednoducho objednať aj vašu platobnú kartu Paysafecard Mastercard, ktorá bude previazaná priamo s vašim kontom.

S touto kartou môžete platiť kdekoľvek, kde sú akceptované karty Mastercard®.

Ročný poplatok za vedenie karty je 9,90 EUR a bude strhnutý priamo z vášho zostatku na Paysafe účte 1× ročne.

Niektoré limity na karte Paysafecard Mastercard závisia aj od toho, či je karta vydaná pre mladistvých (od 16 rokov) alebo dospelých. Kompletný prehľad všetkých limitov nájdete v tabuľke nižšie.

Limity na karte paysafecard Mastercard
LimityKarta pre mladistvýchKarta pre dospelých
Max. kredit na karte 1.000 EUR 5.000 EUR
Max. dobitie za deň 1.000 EUR* 1.000 EUR*
Max. dobitie za mesiac 2.000 EUR** 5.000 EUR**
Max. dobitie za rok 24.000 EUR*** 50.000 EUR***
Limit na transakciu 1.000 EUR 1.000 EUR
Limit transakcie za deň 1.000 EUR 2.000 EUR
Limit výberu z bankomatu na výber 400 EUR 400 EUR
Limit výberu z bankomatu na deň 400 EUR 400 EUR
Limit výberu z bankomatu na mesiac 1.000 EUR 1.000 EUR
Vzťahuje sa na kalendárny deň (00:00 – 24:00)
** Vzťahuje sa na kalendárny mesiac (napr. 01. 01. – 31. 01.)
*** Vzťahuje sa na rok od dátumu objednávky

Poplatky za výber hotovosti z bankomatu sú vo výške 3 % (min. 3,50 €), 2 % je poplatok za platby v cudzej mene (ak sa mena platby líši od meny na vašom účte paysafecard) a pri strate alebo krádeži je poplatok za vydanie náhradnej karty 5 EUR.

Výhody

 • platiť môžete online a offline všade tam, kde akceptujú karty MasterCard (hotely, reštaurácie, obchody, atď)
 • nepotrebujete bankový účet, finančné prostriedky pri platbe sa odčítavajú priamo z vášho paysafecard účtu
 • objednáte si ju veľmi jednoducho priamo na oficiálnych stránkach bez preverovania bonity
 • možné platiť bezkontaktne

Mobilná aplikácia paysafecard

Pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android a iOS (Apple) má paysafecard k dispozícii mobilnú aplikáciu s ktorou môžete prijímať a posielať peniaze kdekoľvek a kedykoľvek.

Úvodná obrazovka aplikácie paysafecardPaysafecard aplikácia na zariadení Android
Prostredie aplikácie paysafecard

Aplikáciu nájdete priamo v obchod Google Play pre Android zariadenia. Ak vlastníte napríklad iPhone, aplikáciu paysafecard nájdete bez problémov aj v oficiálnom obchode AppStore.

vďaka funkcii paysafecard direct V aplikácii si rýchlo dobijete kredit na vašom účte. Vygenerujte si priamo v aplikácii čiarový kód (vyberte si z viacerých nominálnych hodnôt) a ukážte vygenerovaný čiarový kód pri pokladni. Zaplaťte a peniaze okamžite uvidíte na vašom paysafecard účte.

Výhody mobilnej aplikácie
 • Prístup o zostatku na vašom paysafecard účte kedykoľvek a kdekoľvek.
 • Vo vašom okolí rýchlo nájdete nabližšie paysafecard predajné miesta.
 • Pomocou funkcie Paysafecard Direct si dobijete kredit na vašom účte za pár sekúnd bez nutnosti zadávať paysafecard kód.
 • Vďaka funkcii scan2pay zaplaťte rýchlo a jednoducho iba naskenovaním QR kódu.

Ako kúpiť paysafecard cez SMS

Zaujíma vás, či je možné použiť na dobitie paysafecard SMS alebo paušál? Momentálne žiadny zo slovenských operátorov nie je oficiálnym partnerom paysafecard – nabiť paysafecard SMS alebo paušálom teda nie je možný.

Na internete nájdete viacero internetových stránok, cez ktoré je možné zakúpiť predplatenú kartu paysafecard. Zaplatiť na nich ale musíte bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Navyše, na viacerých web stránkach je provízia za predaj online neúmerne vysoká – pokiaľ by ste chceli kúpiť kupón v hodnote 10€, zaplatíte až 13 €. Ak by ste mali záujem o predplatenú poukážku za 25 €, zaplatíte až 32 €.

Chcete kúpiť paysafecard online alebo cez SMS? Odporúčame využiť 2 možnosti:

1. Využite na nákup paysafecard online internetovú stránku wkv.com

Na rozdiel od niektorých iných web stránok je WKV (WertKartenVerkauf) oficiálny online distribútor spoločnosti paysafecard. Provízia za predaj je teda buď minimálna alebo žiadna. Nízku províziu zaplatíte pri nákupe kupónu prostredníctvom vašej platobnej karty (pri nákupe kupónu 10 € je provízia iba 1 €).

Ak zaplatíte bankovým prevodom, spoločnosť WKV si nebude účtovať žiadne provízne poplatky.

Výhodou je, že vďaka wkv.com si môžete zakúpiť aj kupón paysafecard 5 €.

2. Využite možnosť SMS vkladu v stávkovej kancelárii

Ak si chcete kúpiť paysafecard cez SMS len kvôli tomu, aby ste si poslali na váš hráčsky účet v stávkovej kancelárii ďalšie finančné prostriedky nemusíte vždy používať paysafecard ako platobnú metódu pre vklad. Jednoducho si pošlite peniaze na váš účet priamo cez SMS. Uskutočnite u vybraných stávkových kancelárií vklad cez SMS a peniaze máte ihneď na konte.

My odporúčame (pokiaľ vám to okolnosti samozrejme dovolia) vždy nakupovať tak, že navštívite niektoré z oficiálnych predajných miest alebo zakúpite paysafecard online prostredníctvom oficiálnych online distribútorov.

Paysafecard v skratke

Je paysafecard v slovenčine?
Áno, stránky sú v slovenskom jazyku.

Má paysafecard slovenskú zákaznícku podporu?
Nie, zákaznícka podpora je iba v angličtine.

V akých menách si môžem založiť účet?
Na území Slovenskej republiky v mene EUR.

Je vklad do stávkovej kancelárie cez paysafecard zadarmo?
Nie, poplatok za vklad do stávkovej kancelárie je 5 %.

Ako vybrať peniaze z paysafecard?
Máte údaje vašej banky s číslom účtu spárované s paysafecard účtom? Potom už iba stačí kliknúť na tlačidlo „Vyzdvihnúť peniaze“ a zadať sumu, ktorú chcete poslať na účet. V priebehu 2-3 dní dostanete peniaze na váš účet.

Prevody, ktoré v priebehu 14 dní nebudú akceptované, sa vracajú naspäť odosielateľovi.

Je možné získať platobnú kartu paysafecard MasterCard?
Áno, ale ročný poplatok za kartu je 9,90 € a bude odpísaný z vášho zostatku na vašom účte.

Aké sú limity na karte paysafecard MasterCard?
Denný limit za transakcie sa líši v závislosti od toho, či bola karta vydaná pre mladistvých alebo dospelých. Limity pre výber z bankomatu sú však u oboch typov kariet rovnaké. 

Platím za Paysafecard, ak ho nepoužívam?
Společnost paysafecard si účtuje manipulačný poplatok vo výške 5 EUR, ak nepoužijete váš účet v priebehu posledných 12 mesiacov.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Čo je paysafecard?

Paysafecard je jednou z najobľúbenejších platobných metód na svete. Najväčšou výhodou sú jednoduché a bezpečné platby na internete bez nutnosti zadávať údaje o bankovom účte alebo platobnej karte.

2️⃣ Ako funguje paysafecard?

Paysafecard funguje veľmi jednoducho. Stačí, keď si zakúpite paysafecard kupón na niektorom z predajných miest a pomocou 16-miestneho kódu si dobijete váš účet alebo zaplatíte priamo za hry, filmy a pod.  

3️⃣ Ako získať paysafecard zadarmo?

Najjednoduchšie získate paysafecard zadarmo prostredníctvom rôznych súťaží na internete a u partnerských internetových obchodov. Často máte šancu vyhrať paysafecard kódy zadarmo vďaka súťažiam na oficiálnom instagramovom profile paysafecard.

4️⃣ Kde kúpiť paysafecard?

Predplatené kupóny paysafecard kúpite celosvetovo na viac ako 650.000 predajných miestach. Na Slovensku sú predajnými miestami čerpacie stanice OMV, trafiky TOPAS, niektoré potraviny a ďalší obchodní partneri. Najľahšie nájdete predajné miesta paysafecard prostredníctvom aplikácie alebo cez internetovú stránku paysafecard.com.

5️⃣ Kde sa dá platiť paysafecard?

Ak sa sami seba pýtate, kde môžem platiť paysafecard, odpoveď je jednoduchá. Okrem stávkových kancelárií zaplatíte pomocou paysafecard u mnohých partnerov, ale aj v najznámejších internetových obchodoch a značkách ako napr. Google Play, Spotify, STEAM, Microsoft, PS Store, XBOX, Deezer a mnoho ďalších.Recenzia platobnej metódy paysafecard – recenzia od Redakcia StavkoveKancelarie.com aktualizovaná
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt