Prehľad možností ako a kde pozerať futbalovú Európsku ligu UEFA 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Sledujte živé prenosy z futbalovej Európskej ligy 2023/2024 LIVE. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov Europa league UEFA prostredníctvom live streamov online alebo priamych prenosov v TV.

Európska liga 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online

Chcete vedieť, kde sa bude vysielať Európska liga dnes v TV? Máme pre vás pár tipov ako na to.

Futbal je najsledovanejší šport súčasnosti a možností jeho sledovania je skutočne veľa. Európska liga je ďalšou futbalovou súťažou, ktorú sa rozhodne oplatí sledovať. V rebríčku najprestížnejších futbalových súťaží v Európe je hneď na druhej priečke po Lige majstrov a je tak 2. najvýznamnejšou futbalovou súťažou v Európe, ktorú zastrešuje futbalová asociácia UEFA.

Futbalová súťaž sa začína kvalifikačnými kolami, ktoré si môžete pozrieť naživo v TV alebo prostredníctvom live streamu v stávkových kanceláriách. Do skupinovej fázy tejto súťaže sa prebojujú slovenské futbalové kluby skôr sporadicky.

Oveľa úspešnejšie sú české tímy, ktoré sa dostávajú do ďalších fází súťaže už pravidelne. V našom článku nájdete všetky možnosti, kde sledovať Európsku ligu naživo.

► Sledovať Európsku ligu LIVE
Sledujte zápasy Európskej ligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Udalosť Európska liga UEFA (Europa League)
🗓️ Termín súťaže 10.08.2023 – 22.05.2024
📺 TV vysielanie Šport (RTVS), ČT Sport, Sport 1,2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (zápasy predkôl)
✅ Online prenos RTVS
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia UEFA Europa Official

LIVE stream Európskej ligy na TV Tipsport ZADARMO

Vybrané zápasy Európskej ligy live by mohla odvysielať aj stávková kancelária Tipsport, ktorá pravidelne poskytuje bezplatné live streamy z najväčších športových udalostí na svete. V jeho ponuke častokrát nájdete futbalové, hokejové, či tenisové online prenosy.

V prípade tejto prestížnej európskej súťaže by mal Tipsport odvysielať len čisto kvalifikačné zápasy EL 2023/24, ktoré si môžete spustiť na online televízii Tipsport TV zadarmo. Pre pozeranie futbalových zápasov vám tu postačí iba jednoduchá registrácia účtu.

LIVE stream Európskej ligy na TV Tipsport
Návod, ako spustiť LIVE stream EL na TV Tipsport
 1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. (👉 Pozrite si náš jednoduchý návod na registráciu v Tipsporte).
 2. Prihlásenie do vášho herného účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek športových live streamov. Po uplynutí 7 dní je potrebné aspoň raz mesačne min. 1,20 €.
 3. Live stream Európskej ligy si viete spustiť na webe Tipsportu v sekcii „TV“ alebo „LIVE“ bez reklám a účtovaných poplatkov.

  Na uzatvárenie prvých stávok môžete využiť váš získaný 20 € bonus za registráciu, ktorý ste získali od Tipsportu ako darček.

Kde sledovať zápasy Európskej ligy dnes v TV?

Máme pre vás hneď niekoľko alternatív ako sledovať Europa League naživo v TV.

Sledujte zápasy Europa League na RTVS ŠPORT

TV vysielanie futbalových zápasov na RTVS 

Kvalifikačné zápasy, zápasy skupinovej fázy, zápasy vyraďovacej fázy a aj finále Európskej ligy 2023/2024 si môžete pozrieť na TV stanici RTVS ŠPORT. Vo väčšine prípadov RTVS vysiela zápasy slovenských a českých tímov, v ktorých pôsobia najmä Slováci.

RTVS svojim divákom ponúka priame prenosy zo zápasov EL vždy vo štvrtok o 21:00 hod. Počas vysielania vás budú sprevádzať predzápasové a pozápasové štúdiá so zaujímavými hosťami. Nebude chýbať ani zostrih najlepších momentov zo zápasu.

Sport 1,2 odvysiela Európsku ligu live

Live prenos futbalu na Sport 1 a Sport 2

Po novom sa bude Európska liga UEFA 2023/24, vysielať live aj na TV kanáloch Sport 1 a Sport 2. Na oboch staniciach nájdete živé prenosy zo skupinovej a vyraďovacej fázy, ktoré sa budú vysielať vždy vo štvrtok.

Každý hrací deň sa môžete tešiť na 4 zápasy z tejto futbalovej súťaže, ktoré sa nebudú vysielať na TV stanici ČT Sport. Okrem toho je vysielanie doplnené o obľúbené zápasové štúdio s hosťami.

ČT Sport odvysiela zápasy Európskej ligy naživo

Priamy prenos EL na ČT Sport

Zápasy Európskej ligy dnes si môžete vychutnať aj na českej športovej stanici ČT Sport, ktorá má žiaľ svoje vysielacie práva obmedzené len na jeden zápas v hracom dni.

Futbalové zápasy si môžete pozrieť LIVE na stanici ČT Sport vždy vo štvrtok, ale iba dvakrát do mesiaca. Diváci sa vždy môžu tešiť aj na finále futbalovej súťaže, ktoré česká stanica ČT Sport odvysiela naživo.

Európska liga na ČTsport
Na webe ČT Sport sa dozviete všetky dôležité aktuality pred pripravovanými zápasmi, prípadne si môžete pozrieť zostrihy z odohraných zápasov Európskej ligy. Nezabudnite, že kvôli obmedzeným autorským právam musíte mať aktívnu VPN a ako krajinu mať nastavené Česko, inak zostrih nespustíte.

Ako sledovať Europa League 2023/24 v zahraničí?

Pokiaľ sa nenachádzate na území SR alebo ČR, tak futbalové zápasy si môžete pozrieť na zahraničných TV programoch Sky Sports a BT Sport.

Ak tieto dve spomínané TV stanice nenájdete medzi vašimi zahraničnými programami v televízii, vyskúšajte ďalšiu alternatívu sledovania futbalu napr. online na internete.

Je možné pozerať Európsku ligu online na internete?

Pozrite si všetky alternatívy pre online sledovanie zápasov z tejto prestížnej súťaže.

Live prenos futbalových zápasov na RTVS

Druhou možnosťou je sledovanie európskych zápasov online cez internet na oficiálnom webe RTVS. Výhodou tohto pozerania je najmä to, že je to zadarmo a bez akejkoľvek registrácie.  

Nezabudnite, že online prenos zápasov je vždy možné spustiť iba počas živého vysielania Európskej ligy v TV.

Živý audio prenos (online rádio)

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete viacero zaujímavých možností online sledovania zápasov Európskej ligy. Jednou z nich je aj živý audio prenos pomocou online rádia v Tipsporte, vďaka ktorému získate podrobný prehľad o všetkom dôležitom na ihrisku.

Live rádio v Tipsporte


Rádio v Tipsporte dokážete zapnúť veľmi jednoducho, kedy audio prenos dokážete spustiť jednoduchým kliknutím na vybraný zápas. Ak chcete vidieť kompletný zoznam audio prenosov kliknite na sekciu LIVE a následne na tlačidlo „Rádio“. Uvidíte pred sebou aktuálny zoznam všetkých dostupných audio prenosov.

Veľa športových fanúšikov si online rádio obľúbilo kvôli jeho jednoduchému spusteniu v mobilnom telefóne.

Hovoriaci live tracker v Tipsporte

Tipsport ponúka aj možnosť spustenia live trackeru, ktorý vám umožňuje sledovať grafický prehľad tých najdôležitejších momentov zo zápasu Europa League – či už ide o držanie lopty, počet striel či dokonca rohových kopov.

Live tracker môžu sprevádzať (v závislosti od vašich nastavení) rôzne zvukové efekty, ktoré sa spustia pri dôležitej akcii v zápase (gól, penalta, karta a pod.).

Nezabudnite, že live tracker spustíte aj na vašom telefóne alebo tablete – nájdete ho aj pri tých futbalových zápasoch, ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov naživo.

Live match tracker v Tipsporte

Ako pozerať futbal dnes online na mobile?

Nezabudnite, že Európsku ligu live si môžete spustiť aj na mobile, a to prostredníctvom mobilnej aplikácie stávkovej kancelárie.

Mobilná aplikácia Tipsport

V mobilnej aplikácii od Tipsportu nájdete okrem bohatej kurzovej ponuky na najbližšie futbalové zápasy Európskej ligy aj obľúbené prenosy na túto prestížnu športovú udalosť. Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (iOS iPhone a Android) úplne zadarmo.

Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie zadarmo
Mobilná aplikácia Tipsport

Oficiálna mobilná aplikácia Európskej ligy UEFA

Chcete zostať v neustálom dianí a mať po ruke vždy aktuálne výsledky? Potom mobilná aplikácia UEFA Europa Official je pre vás ako šitá na mieru. Jej stiahnutie nie je žiadny problém, keďže je dostupná zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení. Aplikáciu je možné stiahnuť pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS iPhone.

V mobilnej aplikácii Europa League nájdete:

 • štatistiky z jednotlivých zápasov, hráčov a tímov,
 • prístup ku všetkm futbalovým zápasom a aktuálnym umiestneniam,
 • najnovšie správy z európskeho futbalu,
 • analýzy od odborníkov UEFA,
 • live prenos zo žrebovania,
 • hlasovanie za hráča a cieľ týždňa.
Mobilná aplikácia Európskej ligyMobilná aplikácia Európskej ligy
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia je prehľadná a má príjemné užívateľské rozhranie. Objavíte tu veľa dôležitých noviniekvideá, hodnotenia hráčov, ale i tabuľky a štatistiky.

Video zostrihy a sociálne siete (fanpage) 

Chcete vidieť najlepšie video zostrihy z Európskej ligy? Na internete nájdete viacero možností, kde môžete video zostrihy pozerať. Tie najkvalitnejšie však určite nájdete na oficiálnej stránke súťaže www.uefa.com.

Na tejto webovej stránke okrem iného nájdete aj program zápasov Europa League UEFA 2023/2024, štatistiky a tie najzaujímavejšie novinky z jednotlivých súťaží UEFA (ale aj z prostredia tímov alebo jednotlivých hráčov).

Ďalšie video zostrihy si pozriete na obľúbených sociálnych sieťach:

Ostatné zdroje vysielania  

Vďaka webu  LiveSoccerTV.com získate dokonalý prehľad o všetkých oficiálnych možnostiach vysielania pre zápasy Európskej ligy.Túto službu poskytuje pre stovku zahraničných krajín, takže v jej ponuke nájdete legálne zdroje vysielania.

V zozname LiveSoccerTV okrem iného nájdete aj sociálne médiá, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonca satelitné služby.

Hľadáte iný druh športového live streamu?V našom ďalšom článku sa dočítate o rozšírenom prehľade možností, kde všade môžete sledovať športové prenosy naživo.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch si môžete pozrieť Európsku ligu 2023/24?

Zápasy tejto prestížnej futbalovej súťaže si môžete v TV pozrieť na kanáloch RTVS ŠPORT, ČT Sport, Sport 1 a Sport 2

2️⃣ Ktorá stávková spoločnosť ponúka live streamy futbalových zápasov?

Stávková kancelária Tipsport poskytuje najrozšírenejšiu ponuku športových live streamov. V jej ponuke nájdete dokonca live streamy z kvalifikačných zápasov Ligy majstrov

3️⃣ Sú dostupné online prenosy z Europa League? 

Online vysielanie je dostupné na oficiálnej webovej stránke RTVS. Je otázne, či bude stávková kancelária Tipsport vysielať live prenosy z kvalifikačných zápasov Európskej ligy, takže je potrebné sledovať aktuálny program Tipsport TV

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt