Prehľad možností ako a kde sledovať futbalovú Európsku ligu UEFA 2022/23 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte živé prenosy z futbalovej Európskej ligy 2022/2023 LIVE. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov Europa league UEFA prostredníctvom live streamov online alebo priamych prenosov v TV.

Európska liga LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Futbal je najsledovanejší šport súčasnosti a možností jeho sledovania je skutočne veľa. Európska liga je ďalšou futbalovou súťažou, ktorú sa rozhodne oplatí sledovať. V rebríčku najprestížnejších futbalových súťaží v Európe je hneď na druhej priečke po Lige majstrov a je tak 2. najvýznamnejšou futbalovou súťažou v Európe, ktorú zastrešuje futbalová asociácia UEFA.

Futbalová súťaž sa začína kvalifikačnými kolami, ktoré si môžete pozrieť naživo v TV alebo prostredníctvom live streamu v stávkových kanceláriách. Do skupinovej fázy tejto súťaže sa prebojujú slovenské futbalové kluby skôr sporadicky.

Oveľa úspešnejšie sú české tímy, ktoré sa dostávajú do ďalších fází súťaže už pravidelne. V našom článku nájdete všetky možnosti sledovania Europa League 2022/23.

► Sledovať Európsku ligu LIVE
Sledujte zápasy Európskej ligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Udalosť Európska liga UEFA (Europa League)
🗓️ Termín súťaže 04.08.2022 – 31.05.2023
📺 TV prenos  Šport (RTVS), ČT Sport, Sport 1,2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (zápasy predkôl)
✅ Online prenos RTVS
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia UEFA Europa Official

Kde sledovať zápasy Európskej ligy v TV?

Máme pre vás hneď niekoľko alternatív ako sledovať Europa League naživo v TV.

Sledujte zápasy Europa League na RTVS ŠPORT

TV vysielanie futbalových zápasov na RTVS 

Kvalifikačné zápasy, zápasy skupinovej fázy, zápasy vyraďovacej fázy a aj finále Európskej ligy 2022/2023 si môžete pozrieť na TV stanici RTVS ŠPORT. Vo väčšine prípadov RTVS vysiela zápasy slovenských a českých tímov, v ktorých pôsobia najmä Slováci.

RTVS svojim divákom ponúka priame prenosy zo zápasov EL vždy vo štvrtok o 21:00 hod. Počas vysielania vás budú sprevádzať predzápasové a pozápasové štúdiá so zaujímavými hosťami. Nebude chýbať ani zostrih najlepších momentov zo zápasu.

Live prenos futbalu na Sport 1 a Sport 2

Po novom sa bude Európska liga UEFA 2022/23, vysielať live aj na TV kanáloch Sport 1 a Sport 2. Na oboch staniciach nájdete živé prenosy zo skupinovej a vyraďovacej fázy, ktoré sa budú vysielať vždy vo štvrtok.

Každý hrací deň sa môžete tešiť na 4 zápasy z tejto futbalovej súťaže, ktoré sa nebudú vysielať na TV stanici ČT Sport. Okrem toho je vysielanie doplnené o obľúbené zápasové štúdio s hosťami.

Priamy prenos EL na ČT Sport

Zápasy Európskej ligy si môžete vychutnať aj na českej športovej stanici ČT Sport, ktorá má žiaľ svoje vysielacie práva obmedzené len na jeden zápas v hracom dni.

Futbalové zápasy si môžete pozrieť LIVE na stanici ČT Sport vždy vo štvrtok, ale iba dvakrát do mesiaca. Diváci sa vždy môžu tešiť aj na finále futbalovej súťaže, ktoré česká stanica ČT Sport odvysiela naživo.

Európska liga na ČTsport
Na webe ČT Sport sa dozviete všetky dôležité aktuality pred pripravovanými zápasmi, prípadne si môžete pozrieť zostrihy z odohraných zápasov Európskej ligy. Nezabudnite, že kvôli obmedzeným autorským právam musíte mať aktívnu VPN a ako krajinu mať nastavené Česko, inak zostrih nespustíte.

Ako sledovať Europa League 2022/23 v zahraničí?

Pokiaľ sa nenachádzate na území SR alebo ČR, tak futbalové zápasy si môžete pozrieť na zahraničných TV programoch Sky Sports a BT Sport.

Ak tieto dve spomínané TV stanice nenájdete medzi vašimi zahraničnými programami v televízii, vyskúšajte ďalšiu alternatívu sledovania futbalu napr. online na internete.

Je možné pozerať Európsku ligu online na internete?

Pozrite si všetky alternatívy pre online sledovanie zápasov z tejto prestížnej súťaže.

Live prenos futbalových zápasov na RTVS

Druhou možnosťou je sledovanie európskych zápasov online cez internet na oficiálnom webe RTVS. Výhodou tohto pozerania je najmä to, že je to zadarmo a bez akejkoľvek registrácie.  

Nezabudnite, že online prenos zápasov je vždy možné spustiť iba počas živého vysielania Európskej ligy v TV.

Športový LIVE stream na TV Tipsport ZADARMO

Vybrané zápasy Európskej ligy by mohla odvysielať aj stávková kancelária Tipsport, ktorá pravidelne poskytuje bezplatné live streamy z najväčších športových udalostí na svete. V jeho ponuke častokrát nájdete futbalové, hokejové, či tenisové online prenosy. 

V prípade tejto prestížnej európskej súťaže by mal Tipsport odvysielať len čisto kvalifikačné zápasy EL 2022/23, ktoré si môžete spustiť na online televízii Tipsport TV zadarmo. Pre pozeranie futbalových zápasov vám tu postačí iba jednoduchá registrácia účtu.

Sledovanie zápasov Európskej ligy online na TV Tipsport

Návod, ako spustiť live stream v Tipsporte:

  1. Vytvorenie registrácie na tipsport.sk. (👉 Pozrite si náš jednoduchý návod na registráciu v Tipsporte).
  2. Po úspešnej registrácii máte k dispozícii bezplatné športové live streamy na TV Tipsport po dobu 7 dní
  3. Ak chcete sledovať live streamy v Tipsporte aj po 7 dňoch, potom je potrebné aspoň raz mesačne staviť min. 1,20 €. 
Všetci aktívni tipéri majú nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov na TV Tipsport.

Podávajte stávky v hodnote 20 € zadarmo od Tipsport.sk Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Živý audio prenos (online rádio) 

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete viacero zaujímavých možností online sledovania zápasov Európskej ligy. Jednou z nich je aj živý audio prenos pomocou online rádia v Tipsporte, vďaka ktorému získate podrobný prehľad o všetkom dôležitom na ihrisku.

Live rádio v Tipsporte


Rádio v Tipsporte dokážete zapnúť veľmi jednoducho, kedy audio prenos dokážete spustiť jednoduchým kliknutím na vybraný zápas. Ak chcete vidieť kompletný zoznam audio prenosov kliknite na sekciu LIVE a následne na tlačidlo „Rádio“. Uvidíte pred sebou aktuálny zoznam všetkých dostupných audio prenosov.

Veľa športových fanúšikov si online rádio obľúbilo kvôli jeho jednoduchému spusteniu v mobilnom telefóne.

Hovoriaci live tracker v Tipsporte

Tipsport ponúka aj možnosť spustenia live trackeru, ktorý vám umožňuje sledovať grafický prehľad tých najdôležitejších momentov zo zápasu Europa League – či už ide o držanie lopty, počet striel či dokonca rohových kopov.

Live tracker môžu sprevádzať (v závislosti od vašich nastavení) rôzne zvukové efekty, ktoré sa spustia pri dôležitej akcii v zápase (gól, penalta, karta a pod.).

Nezabudnite, že live tracker spustíte aj na vašom telefóne alebo tablete – nájdete ho aj pri tých futbalových zápasoch, ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov naživo.

Live match tracker v Tipsporte

Video zostrihy a highlights 

Chcete vidieť najlepšie video zostrihy z Európskej ligy? Na internete nájdete viacero možností, kde môžete video zostrihy pozerať. Tie najkvalitnejšie však určite nájdete na oficiálnej stránke súťaže www.uefa.com.

Na tejto webovej stránke okrem iného nájdete aj program zápasov Europa League UEFA 2022/2023, štatistiky a tie najzaujímavejšie novinky z jednotlivých súťaží UEFA (ale aj z prostredia tímov alebo jednotlivých hráčov).

Ďalšie video zostrihy si pozriete na obľúbených sociálnych sieťach:

Mobilná aplikácia Európskej ligy  

Chcete zostať v neustálom dianí a mať po ruke vždy aktuálne výsledky? Potom mobilná aplikácia UEFA Europa Official je pre vás ako šitá na mieru. Jej stiahnutie nie je žiadny problém, keďže je dostupná zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení. Aplikáciu je možné stiahnuť pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS iPhone.

Mobilná aplikácia Európskej ligyEurópska liga – mobilná aplikácia
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia je prehľadná a má príjemné užívateľské rozhranie. Objavíte tu veľa dôležitých noviniek, videá, hodnotenia hráčov, ale i tabuľky a štatistiky.

Ostatné zdroje vysielania  

Vďaka webu  LiveSoccerTV.com získate dokonalý prehľad o všetkých oficiálnych možnostiach vysielania pre zápasy Európskej ligy.Túto službu poskytuje pre stovku zahraničných krajín, takže v jej ponuke nájdete legálne zdroje vysielania.

V zozname LiveSoccerTV okrem iného nájdete aj sociálne médiá, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonca satelitné služby.

Hľadáte iný druh športového live streamu?V našom ďalšom článku sa dočítate o rozšírenom prehľade možností, kde všade môžete sledovať športové prenosy naživo.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch si môžete pozrieť Európsku ligu 2022/23?

Zápasy tejto prestížnej futbalovej súťaže si môžete v TV pozrieť na kanáloch RTVS ŠPORT, ČT Sport, Sport 1 a Sport 2

2️⃣ Ktorá stávková spoločnosť ponúka live streamy futbalových zápasov?

Stávková kancelária Tipsport poskytuje najrozšírenejšiu ponuku športových live streamov. V jej ponuke nájdete dokonca live streamy z kvalifikačných zápasov Ligy majstrov

3️⃣ Sú dostupné online prenosy z Europa League? 

Online vysielanie je dostupné na oficiálnej webovej stránke RTVS. Je otázne, či bude stávková kancelária Tipsport vysielať live prenosy z kvalifikačných zápasov Európskej ligy, takže je potrebné sledovať aktuálny program Tipsport TV

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!