Prehľad možností ako a kde sledovať Európsku ligu NAŽIVO

Sledujte živé prenosy z Európskej ligy. Preskúmajte všetky možnosti sledovania Europa league, či už prostredníctvom livestreamov, online alebo v televízie.

Európska liga – priame prenosy, livestream a možnosti sledovania

Futbal je najsledovanejší a najobľúbenejší šport súčasnosti a možností jeho sledovania je skutočne veľa.

Európska liga je ďalšou futbalovou súťažou, ktorú sa rozhodne oplatí sledovať.

V rebríčku najprestížnejších futbalových súťaží v Európe je Európska liga na druhej priečke hneď po Lige majstrov a je tak druhou najvýznamnejšou futbalovou súťažou v Európe, ktorú zastrešuje futbalová asociácia UEFA.

Každý ročník začína už tradične svojimi prvými kvalifikačnými kolami, ktoré si môžete pozrieť naživo v televízii alebo prostredníctvom livestreamu v stávkových kanceláriách.

Do skupinovej fázy Európskej ligy sa prebojujú slovenské futbalové kluby skôr sporadicky. Oveľa úspešnejšie sú v tomto ohľade české tímy, ktoré sa dostávajú do ďalších fází súťaže už pravidelne.

V našom článku nájdete možnosti sledovania priamych prenosov Európskej ligy v TV alebo online na internete. Okrem iného sa v článku dočítate aj to, kde nájsť podrobné štatistiky a tabuľky zo zápasov Europa League.

Najlepšie a najvyhľadávanejšie možnosti sledovania zápasov Európskej ligy

Live sledovanie Európskej ligy v TV

Sledovanie zápasov EL v TV na RTVS a STV 2

Kvalifikačné zápasy, zápasy skupinovej fázy, zápasy vyraďovacej fázy a aj finále Európskej ligy si môžete pozrieť na slovenských televíznych programoch RTVS (STV2). Vo väčšine prípadov RTVS vysiela zápasy slovenských a českých tímov alebo klubov, v ktorých pôsobia najmä Slováci.

Slovenská televízna stanica RTVS svojim divákom ponúka priame prenosy zo zápasov Európskej ligy vždy vo štvrtok o 21:00 hod. Okrem priameho prenosu zo zápasu EL sa môžete tešiť aj na predzápasové a pozápasové štúdiá so zaujímavými hosťami a rozhovormi. Na konci prenosu vás čaká zostrih najlepších momentov z odohraného zápasu.

Európska liga live na ČT Sport

Zápasy Európskej ligy si môžete vychutnať aj na českej športovej stanici ČT Sport, ktorá má žiaľ svoje vysielacie práva obmedzené len na jeden zápas v hracom dni.

Futbalové zápasy EL si môžete pozrieť LIVE na stanici ČT Sport vždy vo štvrtok, ale iba dvakrát do mesiaca. Diváci sa vždy môžu tešiť aj na finále Európskej ligy, ktoré česká stanica ČT Sport vysiela naživo.

Na internetovej stránke ČT Sport sa dozviete všetky dôležité aktuality pred pripravovanými zápasmi alebo si môžete pozrieť zostrihy z odohraných zápasov Európskej ligy. Nezabudnite ale, že kvôli obmedzeným autorským právam musíte mať aktívnu VPN a ako krajinu mať nastavené Česko, inak zostrih nespustíte.

Priamy prenos Európskej ligy na Nova Sport

Najviac priamych prenosov vám dokáže poskytnúť česká televízna stanica Nova Sport, na ktorej sa odvysielajú až štyri priame prenosy z každého kola Europa League. Dva priame prenosy uvidíte na Nova Sport 1 a dva ďalšie na Nova Sport 2.

Na televíznej stanici Nova Sport nechýbajú ani kvalitné video zostrihy, či dokonca zápasové štúdia so zaujímavými hosťami. Česká televízna stanica Nova Sport získala vysielacie práva až do roku 2021. Všetky horúce novinky o hráčoch a pripravovaných zápasoch Europa League nájdete na oficiálnom webe televízie Nova Sport.

UpozornenieZápasy európskej ligy po novom uvidíte iba na uvedených televíznych staniciach RTVS (STV 2), ČT Sport a Nova Sport. Známym televíznym operátorom Orange TV a O2 TV sa nepodarilo získať práva na odvysielanie zápasov EL.

Sledovanie zápasov EL v zahraničí na Sky Sports a BT Sport

Pokiaľ sa nenachádzate na území Slovenskej alebo Českej republiky, tak live zápasy z Europa League si môžete pozrieť na zahraničných televíznych programoch Sky Sports a BT Sport.

Ak tieto dve spomínané televízne stanice nenájdete medzi vašimi zahraničnými programami v televízii, vyskúšajte ďalšiu alternatívu sledovania zápasov Európskej ligy – sledujte Európsku ligu online na internete.

Online sledovanie Európskej ligy na internete:

Online prenos Europa League na RTVS

Okrem živého vysielania zápasov Európskej ligy na televíznej stanici RTVS môžete využiť aj možnosť sledovať zápasy online cez internet na ich oficiálnom webe.

Online vysielanie Europa League je vždy možné spustiť iba počas živého vysielania Európskej ligy v TV (na stanici RTVS). Online prenos spustíte na oficiálnej webovej stránke RTVS.

Internetový online prenos zápasov Európskej ligy na Voyo

Futbalové prenosy z Európskej ligy je možné sledovať aj prostredníctvom videoportálu Voyo.cz, na ktorom sa zvyčajne (rovnako ako na Nova Sport) odvysielajú štyri zápasy.

Obrovskou výhodou tohto online portálu je najmä to, že sa v ňom nachádza veľký videoarchív, v ktorom sa dá pozerať nahraté video aj po niekoľkých dňoch od jeho samotného nahratia – konkrétne záznamy z odohratých zápasov sú k dispozícii ešte 7 dní po odohraní stretnutia.

Internetový videoportál Voyo je dostupný v Slovenskej republike aj v Česku.

Živý audio prenos (online rádio) zo zápasov EL v Tipsporte

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete viacero zaujímavých možností online sledovania zápasov Európskej ligy. Jednou z nich je aj živý audio prenos pomocou online rádia v Tipsporte, vďaka ktorému získate podrobný prehľad o všetkom dôležitom na ihrisku.

Živý audio prenos v Tipsporte
Ako zobraziť zoznam audio prenosov v Tipsporte

Rádio v Tipsporte dokážete zapnúť veľmi jednoducho, kedy audio prenos dokážete spustiť jednoduchým kliknutím na vybraný zápas. Ak chcete vidieť kompletný zoznam audio prenosov kliknite na sekciu LIVE a následne na tlačidlo „Rádio“. Uvidíte pred sebou aktuálny zoznam všetkých dostupných audio prenosov.

Veľa športových fanúšikov si online rádio obľúbilo kvôli jeho jednoduchému spusteniu v mobilnom telefóne.

Analýzy a dôležité informácie o zápasoch Europa League 2020/2021

V Tipsporte dostanete vždy viac! Okrem samotného live rádia sa v Tipsporte nachádzajú aj detailné informácie o pripravovanom zápase ako aj špeciálne predzápasové analýzy od samotných tipérov, ktoré vám môžu pomôcť pri tipovaní výsledku zápasu.

Live tracker Európskej ligy v Tipsporte

Stávková kancelária Tipsport ponúka aj možnosť spustenia live trackeru, ktorý vám umožňuje sledovať grafický prehľad tých najdôležitejších momentov zo zápasu Europa League. Hovoriaci live tracker vám v podstate poskytuje jednoduché grafické znázornenie aktuálneho diania na ihrisku – či už ide o držanie lopty, počet striel či dokonca rohových kopov.

Live tracker môžu sprevádzať (v závislosti od vašich nastavení) rôzne zvukové efekty, ktoré sa spustia pri dôležitej akcii v zápase (gól, penalta, karta a pod.). Nezabudnite, že live tracker spustíte aj na vašom telefóne alebo tablete – nájdete ho aj pri tých futbalových zápasoch, ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov naživo.

Krátke video zostrihy zo zápasov EL

Chcete vidieť najlepšie video zostrihy z Európskej ligy? Na internete nájdete viacero možností, kde môžete video zostrihy pozerať. Tie najkvalitnejšie však určite nájdete na oficiálnej stránke súťaže www.uefa.com.

Na tejto webovej stránke okrem iného nájdete aj program zápasov Európskej ligy, štatistiky a tie najzaujímavejšie novinky z jednotlivých súťaží UEFA (ale aj z prostredia tímov alebo jednotlivých hráčov).

Ďalšie video zostrihy si pozriete na obľúbených sociálnych sieťach:

Zdroje vysielania zápasov Európskej ligy naživo

Vďaka webovému portálu LiveSoccerTV.com získate dokonalý prehľad o všetkých oficiálnych možnostiach vysielania pre zápasy Európskej ligy. LiveSoccerTV túto službu poskytuje pre stovku zahraničných krajín, takže v jej ponuke nájdete legálne zdroje vysielania aj na futbalové zápasy svetoznámej Premier League. V zozname LiveSoccerTV okrem iného nájdete aj sociálne médiá, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonca satelitné služby.

Aplikácia Európskej ligy UEFA Europa league

Európsku ligu môžete mať vždy so sebou – vďaka mobilnej aplikácii UEFA Europa League. Tá je dostupná zadarmo pre všetky zariadenia so systémom Android ale aj pre zariadenia Apple.

Mobilná aplikácia Európskej ligyEurópska liga – mobilná aplikácia
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia je prehľadná a má príjemné užívateľské rozhranie. Objavíte tu veľa dôležitých noviniek, videá, hodnotenia hráčov, ale i tabuľky a štatistiky.

Výsledky Európskej ligy

Všetky aktuálne a dôležité výsledky z Európskej ligy nájdete na webových stránkach stávkových kancelárií TipsportFortuna alebo Niké.

Výsledky nájdete aj na webe Skore.sk, ktorý poskytuje aktuálne live výsledky, tabuľky alebo niektoré štatistiky. Nájdete tu aj vypísané kurzy k jednotlivým zápasom.

Futbalové štatistiky pre Europa League

Štatistiky futbalových zápasov Európskej ligy UEFA už nájdete v prehľadnej podobe v každej stávkovej kancelárii na Slovensku.

Predzápasové štatistiky v stávkovej kancelárii Tipsport
Štatistiky pred zápasom Európskej ligy v Tipsporte
Náš TIPV našom ďalšom článku sa dočítate o prehľade možností ako sledovať športové prenosy naživo.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 free spins!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + máš 30 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu