Prehľad možností ako a kde sledovať futbalovú Európsku ligu UEFA 2021/22 NAŽIVO – ONLINE + TV

Sledujte dnes živé prenosy z futbalovej Európskej ligy 2021/2022. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov Europa league UEFA prostredníctvom online live streamov alebo priamych prenosov v TV.

Európska liga DNES – kde sledovať v TV + LIVE stream online

Futbal je najsledovanejší šport súčasnosti a možností jeho sledovania je skutočne veľa. Európska liga je ďalšou futbalovou súťažou, ktorú sa rozhodne oplatí sledovať. V rebríčku najprestížnejších futbalových súťaží v Európe je Európska liga na druhej priečke hneď po Lige majstrov a je tak druhou najvýznamnejšou futbalovou súťažou v Európe, ktorú zastrešuje futbalová asociácia UEFA.

Každý ročník začína už tradične svojimi prvými kvalifikačnými kolami, ktoré si môžete pozrieť naživo v televízii alebo prostredníctvom live streamu v stávkových kanceláriách. Do skupinovej fázy Európskej ligy sa prebojujú slovenské futbalové kluby skôr sporadicky. Oveľa úspešnejšie sú v tomto ohľade české tímy, ktoré sa dostávajú do ďalších fází súťaže už pravidelne.

V našom článku nájdete možnosti sledovania priamych prenosov Európskej ligy v TV alebo online na internete. Okrem iného sa v článku dočítate aj to, kde nájsť obľúbené video zostrihy zo zápasov Europa League.


⚽ Udalosť Európska liga UEFA (Europa League)
🗓️ Termín súťaže 16.09.2021 – 18.05.2022
📺 TV prenos (SK + CZ) RTVS (STV2), ČT Sport, Nova Sport, Sport 1,2
📺 TV prenos (zahraničie) Sky Sports a BT Sports
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV (zápasy predkola)
✅ Online prenos VOYO alebo RTVS
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia EL UEFA Europa Official

Kde sledovať zápasy Európskej ligy v TV?

Máme pre vás hneď niekoľko alternatív ako sledovať Europa League naživo v TV.

TV vysielanie Europa League live na RTVS 

Kvalifikačné zápasy, zápasy skupinovej fázy, zápasy vyraďovacej fázy a aj finále Európskej ligy 2021/2022 si môžete pozrieť na TV stanici RTVS (STV2). Vo väčšine prípadov RTVS vysiela zápasy slovenských a českých tímov, v ktorých pôsobia najmä Slováci.

RTVS svojim divákom ponúka priame prenosy zo zápasov Európskej ligy vždy vo štvrtok o 21:00 hod. Počas vysielania vás budú sprevádzať predzápasové a pozápasové štúdiá so zaujímavými hosťami. Nebude chýbať ani zostrih najlepších momentov zo zápasu.

Live prenos futbalu na Sport 1 a Sport 2

Po novom sa bude Európska liga UEFA 2021/2022 vysielať live aj na TV kanáloch Sport 1 a Sport 2. Na oboch TV kanáloch nájdete živé prenosy zo skupinovej a vyraďovacej fázy Európskej ligy, ktoré sa budú vysielať vždy vo štvrtok.

Každý hrací deň EL 2021/2022 sa môžete tešiť na 4 zápasy z tejto futbalovej súťaže. Ani jeden z týchto štyroch zápasov sa nebude vysielať na TV stanici ČT Sport. Okrem toho je vysielanie doplnené o obľúbené zápasové štúdio s hosťami.

Priamy prenos EL na ČT Sport

Zápasy Európskej ligy 2021/2022 si môžete vychutnať aj na českej športovej stanici ČT Sport, ktorá má žiaľ svoje vysielacie práva obmedzené len na jeden zápas v hracom dni.

Futbalové zápasy EL si môžete pozrieť LIVE na stanici ČT Sport vždy vo štvrtok, ale iba dvakrát do mesiaca. Diváci sa vždy môžu tešiť aj na finále Európskej ligy, ktoré česká stanica ČT Sport odvysiela naživo.

Európska liga na ČTsport

Na webe ČT Sport sa dozviete všetky dôležité aktuality pred pripravovanými zápasmi, prípadne si môžete pozrieť zostrihy z odohraných zápasov Európskej ligy. Nezabudnite ale, že kvôli obmedzeným autorským právam musíte mať aktívnu VPN a ako krajinu mať nastavené Česko, inak zostrih nespustíte.

Živý prenos zo zápasov Európskej ligy na Nova Sport

Najviac priamych prenosov vám dokáže poskytnúť česká televízna stanica Nova Sport, na ktorej sa odvysielajú až štyri priame prenosy z každého kola Europa League 2021/2022. Dva priame prenosy uvidíte na Nova Sport 1 a dva ďalšie na Nova Sport 2.

TV stanica Nova Sport získala vysielacie práva až do roku 2021. Ani tu nebudú chýbať kvalitné video zostrihy, či zápasové štúdia s hosťami. Všetky novinky o hráčoch a pripravovaných zápasoch Europa League nájdete na webe televízie Nova Sport.

Ktorí TV operátori nezískali práva na vysielanie EL?Známym televíznym operátorom Orange TV a O2 TV sa nepodarilo získať vysielacie práva na ďalšiu sezónu Európskej ligy 2021/22.

Ako sledovať Europa League 2021/22 v zahraničí na TV 

Pokiaľ sa nenachádzate na území Slovenskej alebo Českej republiky, tak zápasy z Europa League si môžete pozrieť na zahraničných TV programoch Sky Sports a BT Sport.

Ak tieto dve spomínané televízne stanice nenájdete medzi vašimi zahraničnými programami v televízii, vyskúšajte ďalšiu alternatívu sledovania zápasov Európskej ligy – sledujte Európsku ligu online na internete.

Kde pozerať online vysielanie Európskej ligy na internete?

Pozrite si všetky dostupné alternatívy pre online sledovanie Európskej ligy 2021/22.

Live prenos futbalových zápasov na RTVS

Okrem živého vysielania zápasov Európskej ligy na televíznej stanici RTVS (STV2) môžete využiť aj možnosť sledovať zápasy online cez internet na ich oficiálnom webe

Nezabudnite, že online vysielanie Europa League je vždy možné spustiť iba počas živého vysielania Európskej ligy v TV.

Online vysielanie na video portáli VOYO

Futbalové prenosy je možné sledovať aj prostredníctvom video portálu Voyo.cz, na ktorom sa zvyčajne (rovnako ako na Nova Sport) odvysielajú štyri zápasy.

Európska liga na VOYO

Na VOYO nájdete veľký video archív, v ktorom sa dá pozerať nahraté video aj po niekoľkých dňoch od jeho samotného nahratia – konkrétne záznamy z odohratých zápasov sú k dispozícii ešte 7 dní po odohraní stretnutia. 

Internetový video portál VOYO je dostupný rovnako na Slovensku ako aj v Česku.

Online prenosy na VOYO

Live stream zápasov EL na TV Tipsport a Fortuna TV

Vybrané zápasy Európskej ligy si môžete pozrieť aj v dvoch obľúbených stávkových kanceláriách. Práve stávková spoločnosť Tipsport a Fortuna vám ponúkajú jedinečnú možnosť ako sledovať Europa League zadarmo

Stávková kancelária Tipsport odvysiela len kvalifikačné zápasy EL na svojej online televízii TV Tipsport. Sledovanie Europa League je dostupné pre všetkých nových hráčov úplne zadarmo, pričom aktívni hráči majú sledovanie zápasov taktiež bezplatné.

Aj Fortuna odvysiela vybrané zápasy Európskej ligy na svojej internetovej televízii Fortuna TV. Vo Fortune je to však trošku komplikovanejšie, pre sledovane live streamov je potrebné mať kladný zostatok na účte a podaný tiket za posledných 7 dní.

20 € zadarmo na tipovanie od Tipsport.sk Bonus zadarmo 50 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 5000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Živý audio prenos (online rádio) zo zápasov EL v Tipsporte

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete viacero zaujímavých možností online sledovania zápasov Európskej ligy. Jednou z nich je aj živý audio prenos pomocou online rádia v Tipsporte, vďaka ktorému získate podrobný prehľad o všetkom dôležitom na ihrisku.

Live rádio v Tipsporte


Rádio v Tipsporte dokážete zapnúť veľmi jednoducho, kedy audio prenos dokážete spustiť jednoduchým kliknutím na vybraný zápas. Ak chcete vidieť kompletný zoznam audio prenosov kliknite na sekciu LIVE a následne na tlačidlo „Rádio“. Uvidíte pred sebou aktuálny zoznam všetkých dostupných audio prenosov.

Veľa športových fanúšikov si online rádio obľúbilo kvôli jeho jednoduchému spusteniu v mobilnom telefóne.

Live tracker Európskej ligy v Tipsporte

Tipsport ponúka aj možnosť spustenia live trackeru, ktorý vám umožňuje sledovať grafický prehľad tých najdôležitejších momentov zo zápasu Europa League.

Hovoriaci live tracker vám v podstate poskytuje grafické znázornenie aktuálneho diania na ihrisku – či už ide o držanie lopty, počet striel či dokonca rohových kopov.

Live tracker môžu sprevádzať (v závislosti od vašich nastavení) rôzne zvukové efekty, ktoré sa spustia pri dôležitej akcii v zápase (gól, penalta, karta a pod.).

Nezabudnite, že live tracker spustíte aj na vašom telefóne alebo tablete – nájdete ho aj pri tých futbalových zápasoch, ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov naživo.

Live match tracker v Tipsporte

Video zostrihy a highlights 

Chcete vidieť najlepšie video zostrihy z Európskej ligy? Na internete nájdete viacero možností, kde môžete video zostrihy pozerať. Tie najkvalitnejšie však určite nájdete na oficiálnej stránke súťaže www.uefa.com.

Na tejto webovej stránke okrem iného nájdete aj program zápasov Európskej ligy 2021/2022, štatistiky a tie najzaujímavejšie novinky z jednotlivých súťaží UEFA (ale aj z prostredia tímov alebo jednotlivých hráčov).

Ďalšie video zostrihy si pozriete na obľúbených sociálnych sieťach:

Aplikácia Európskej ligy UEFA 

Európsku ligu 2021/2022 môžete mať vždy so sebou – vďaka mobilnej aplikácii UEFA Europa League. Tá je dostupná zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení.

Tu si môžete stiahnuť túto novú mobilnú aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS iPhone.

Mobilná aplikácia Európskej ligyEurópska liga – mobilná aplikácia
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia je prehľadná a má príjemné užívateľské rozhranie. Objavíte tu veľa dôležitých noviniek, videá, hodnotenia hráčov, ale i tabuľky a štatistiky.

Ostatné zdroje vysielania zápasov EL 

Vďaka webu  LiveSoccerTV.com získate dokonalý prehľad o všetkých oficiálnych možnostiach vysielania pre zápasy Európskej ligy.Túto službu poskytuje pre stovku zahraničných krajín, takže v jej ponuke nájdete legálne zdroje vysielania.

V zozname LiveSoccerTV okrem iného nájdete aj sociálne médiá, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonca satelitné služby.

Náš TIPV našom ďalšom článku sa dočítate o prehľade možností ako sledovať športové prenosy naživo.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých TV kanáloch si môžete pozrieť Európsku ligu 2021/2022?

Zápasy Európskej ligy 2021/2022 si môžete v TV pozrieť na kanáloch RTVS (STV 2), ČT Sport, Nova Sport, Sport 1 a Sport 2. Ak sa nachádzate v zahraničí, tak live prenosy Európskej ligy sa budú vysielať na TV staniciach Sky Sports a BT Sport.

2️⃣ Nájdem u operátorov O2 TV a Orange TV Európsku ligu 2021/2022?

Známym televíznym operátorom Orange TV a O2 TV sa nepodarilo pre túto sezónu získať práva na odvysielanie zápasov EL 2021/2022.

3️⃣ Aké sú možnosti online prenosov Európskej ligy? 

Online prenosy zo zápasov EL 2021/2022 sú dostupné na oficiálnej webovej stránke RTVS alebo na video portáli VOYO (za poplatok). Bezplatný audio prenos a live tracker tohtoročnej Európskej ligy nájdete v stávkovej kancelárii Tipsport.

4️⃣ Kde nájdete video zostrihy z EL 2021/2021?

Najkvalitnejšie video zostrihy nájdete na webe uefa.com. Ďalšie video zostrihy sú dostupné na FacebookuInstagrame a YouTube.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

100 € bez rizika + 100 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 100 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 100 točení.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku