Prehľad možností ako a kde pozerať slovenskú futbalovú Niké ligu 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Sledujte live prenosy zo slovenskej Niké ligy 2023/2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania futbalových zápasov Niké ligy, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

Niké liga 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online

Chcete sledovať zápasy Niké ligy live a bez poplatkov? Potom ste tu správne.

Slovenská Niké liga, predtým Fortuna liga si za uplynulé roky pomerne rýchlo získala veľkú základňu svojich fanúšikov. Tento rok je Niké liga 2023/24 v poradí už 31. ročníkom tejto sezóny. Minuloročným víťazom futbalovej súťaže bol futbalový klub Slovan Bratislava, ktorý drží šnúru 5 víťazstiev v rade. Obháji svoj titul víťaza aj tento rok?

Hlavným sponzorom Niké ligy je po novom stávková kancelária Niké, ktorá ponúka priame prenosy Niké ligy pre všetkých svojich aktívnych tipérov. Táto spoločnosť však nie je jediná, ktorá vysiela live prenosy zo zápasov 1. slovenskej ligy. 

Ak ste fanúšikom tejto najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku, tak by ste si nemali nechať ujsť ani jeden futbalový zápas! V článku nájdete kompletný prehľad dostupných možností ako a kde sledovať Niké ligu v TV alebo online na internete.

► Sledovať Niké ligu LIVE
Sledujte zápasy Niké ligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Futbalová súťaž Niké liga (predtým Fortuna liga)
🗓️ Sezóna súťaže 2023/2024
📺 TV vysielanie Dajto a Nova Sport 1, 2
▶️ LIVE stream Fortuna TV Niké TV
✅ Online prenos VOYO
📱 Mobilná aplikácia Niké Liga

Kde pozerať bezplatný live stream Niké ligy?

Pozrite si niekoľko možnosti, kde sledovať live stream Niké ligy zadarmo a bez poplatkov.

Fortuna by mohla odvysielať live stream Niké ligy

LIVE stream Niké ligy na Fortuna TV

Keďže stávková kancelária Fortuna už nepatrí v súčasnosti ku generálnym partnerom slovenskej Niké ligy, ale v minulosti k nim patrila, tak nikdy nie je napísané, že už nemôže ponúkať futbalový stream cez online televíziu Fortuna TV zadarmo.

Live prenosy Fortuna ligy

Ako sledovať Niké ligu LIVE na FORTUNA TV?

Live prenosy zo slovenského futbalu sú na Fortuna TV úplne zadarmo iba v tom prípade, ak splníte dve jednoduché podmienky priamych prenosov vo Fortune a to: 

 • mať kladný zostatok na vašom hernom účte (môže byť aj 0,01 €),
 • mať podaný tiket za posledných 7 dní (minimálny vklad ani kurz nie je stanovený).

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky, tak máte nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov, ktoré sa dajú spustiť na PC, mobile alebo tablete. Fortuna vám navyše umožňuje vďaka Multiview pohľadu sledovať viacero live streamov súčasne napr. live prenos Niké ligy a UFC. 

Vyskúšajte aj vy Niké liga live stream úplne zadarmo! Nezabudnite, že popri sledovaní online prenosu slovenskej futbalovej ligy si môžete uzatvoriť LIVE stávku na svojho favorita. Čo získate založením herného účtu vo Fortune?

Založením herného účtu vo Fortune získate bonus za registráciu zadarmo na prvé stávky zadarmo. Vašou registráciou sa zároveň stávate členom vernostného klubu Fortuny, v ktorom máte šancu získať stovky klubových bodov denne.

Návod ako sledovať Niké ligu online na TV Fortuna
 1. Registrácia na iFortuna.sk a overenie herného účtu. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu..
 2. Prihlásenie do herného účtu, kde je potrebné realizovať prvý klad podanie akejkoľvek stávky za posledných 7 dní.
 3. Spustenie live streamu Niké ligy na online televízii Fortuna TV.
Stávková kancelária Niké odvysiela Niké ligu naživo

Online stream Niké ligy na Niké TV

Po novom odvysiela všetky zápasy Niké ligy lv TV jej oficiálny sponzor – stávková kancelária Niké. Priamy prenos futbalových zápasov si môžete pozrieť na online televízii Niké TV. Aj tu však platia isté podmienky, ktoré je potrebné splniť, ak chcete pozerať Niké ligu live.

Live stream z Niké ligy 2023/24 je dostupný len pre všetkých registrovaných klientov spoločnosti Niké, ktorí pre spustenie športových live streamov musia mať buď kladný zostatok aspoň 5 € na účte alebo mať podaný tiket v hodnote aspoň 1 €. 

LIVE stream Niké ligy na Niké TV
Návod ako pozerať Niké ligu live na Niké TV
 1. Registrácia na niké.sk a overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu.
 2. Prihlásenie do účtu, kde je potrebné buď realizovať vklad v hodnote 5 € alebo mať podaný tiket za aspoň 1 €.
 3. Spustenie live prenosu Niké ligy online na Niké TV.

Kde sledovať Niké ligu v TV dnes?

Nenechajte si ujsť live prenos NIké ligy v TV naživo. Na výber máte hneď niekoľko možností, ako si pozrieť zápasy slovenskej Niké ligy live a bez účtovaných poplatkov.

Dajto odvysiela viaceré zápasy Niké ligy live

Priamy prenos futbalových zápasov na Dajto

Futbalovú ligu si môžete pozrieť na televíznom kanáli Dajto, ktorý každý týždeň (vždy v nedeľu) exkluzívne odvysiela jeden prenos zo zápasu Niké ligy v TV live. Dajto odvysiela priamy prenos Niké ligy vždy jeden zápas z každého kola až do roku 2024.  

Priamy prenos Niké ligy na Nova Sport 1, 2

Live prenos slovenskej Niké ligy na Nova Sport 1, 2

Piatkové zápasy Niké ligy v TV si môžete vychutnať na športovom kanáli Nova Sport, ktorý je dostupný pre slovenských a takisto aj pre českých televíznych divákov. Športové kanály by mali odvysielať po jednom zápase v každom kole. 

Na oficiálnom webe nikeliga.sk nájdete zoznam všetkých zápasov a príslušné alternatívy pre sledovanie (TV + online prenos) vybraného zápasu.

Kde pozerať online prenos Niké ligy 2023/24?

V súčasnosti patrí online vysielanie k najobľúbenejším možnostiam sledovania futbalových zápasov naživo. Zistite, ktoré alternatívy online prenosov sú pre vás najvýhodnejšie.

Futbalové zápasy Niké ligy na VOYO

Futbalový online stream na VOYO

Online prenosy z tejto súťaže si môžete pozrieť aj prostredníctvom obľúbeného video portálu voyo.markiza.sk, ktorý po novom odvysiela všetky zápasy Niké ligy v TV live. Po novom odvysiela všetky futbalové zápasy na Voyo Niké ligu live. 

Asi vám nemusíme pripomínať, že ide o platenú online službu, ktorú je možné zakúpiť už za 5,99 € mesačne. Pred samotným zakúpením ju môžete vyskúšať na 7 dní zadarmo.

Ako pozerať 1. slovenskú ligu na mobile?

Poslednou možnosťou je sledovanie Niké ligy online pomocou mobilnej aplikácie dostupnej pre iOS a Android. 

Mobilná aplikácia Fortuny

Ak bude mať stávková kancelária Fortuna vo svojej ponuke live prenos Niké ligy, tak si ju budete môcť pozrieť aj na vašom mobile prostredníctvom mobilnej aplikácie Fortuny pre Android alebo iOS, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení.

Mobilná aplikácia Fortuna je dostupná na stiahnutie zadarmo

Niké liga live stream je navyše dostupný za každých okolností, keďže spustiť si ho prakticky môžete kedykoľvek a kdekoľvek. V mobilnej aplikácii Fortuny nájdete aj bohatú ponuku live stávok a vyhľadávané diskusné fórum.

Stiahnuť mobilnú aplikáciu Fortuna zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Mobilná aplikácia Niké

Nenechajte si ujsť ani jeden zápas Niké ligy! S určitosťou vám vieme povedať, že online prenos Niké ligy si viete kedykoľvek spustiť v mobilnej aplikácii Niké, ktorá je taktiež dostupná na stiahnutie úplne zadarmo.

Vzor mobilnej aplikácie od Niké

V tipérskej aplikácii Niké nájdete:

 • všetky kurzy a live stávky na športové udalosti,
 • prehľadné štatistiky a analýzy zápasov od profesionálov,
 • personalizáciu ponuky,
 • live tv prenosy (priame prenosy futbalu, hokeja, basketbalu alebo tenisu) + možnosť zvolenia RADARu pre dokolaný prehľad o priebehu zápasu,
 • virtuálne hry. 

Stiahnuť mobilnú aplikáciu Niké zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku nike.sk

Oficiálna mobilná aplikácia Niké ligy

Slovenská futbalová liga má pre svojich fanúšikov aj novú mobilnú aplikáciu pod názvom Niké liga, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení a to pre iOS Apple alebo zariadenia s Androidom.

V mobilnej aplikácii si môžete zvoliť váš obľúbený futbalový tím alebo tímy, o ktorých sa dozviete aktuálne skóre z odohraných kôl a samozrejme aj najnovšie informácie.

Mobilná aplikácia Niké ligy vám navyše prináša program najbližších futbalových zápasov alebo kompletnú tabuľku Niké ligy a strelcov.

Mobilná aplikácia pre slovenskú Niké ligu

Video zostrihy a sociálne siete (fanpage)

Kvalitné highlighty sú dostupné na YouTube na oficiálnom kanáli Niké ligy. Ďalšie pútavé video zostrihy nájdete na webe Markízy pod kategóriou „Niké liga“.

Ak ste pravým fanúšikom Niké ligy, tak by ste mali začať sledovať:

Samozrejmosťou je aj oficiálna stránka futbalovej ligy nikeliga.sk, kde nájdete aktuality, futbalové tímy, program zápasov, štatistiky a fanzónu (Fantasy liga, aplikáciu Niké ligy a turnaj futbal v meste, ktorý sa odohráva v najväčších mestách Slovenska.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto vysiela Niké ligu dnes v TV?

Slovenskí fanúšikovia si môžu pozrieť futbalovú ligu na TV kanáli Dajto alebo na českom športovom kanáli Nova Sport 1, 2.

2️⃣ Kde sa dá spustiť online prenos z 1. slovenskej futbalovej ligy?

Futbalový online stream sa dá spustiť na video portáli VOYO. Lepšou alternatívou je sledovanie live streamu Nike TVLive prenos futbalu Niké ligy live by mohla odvysielať aj Fortuna TV.

3️⃣ Dajú sa pozerať zápasy Niké ligy online cez mobil?

Áno, futbalové zápasy slovenskej Niké ligy live sa dajú pozrieť aj cez mobilnú aplikáciu Niké, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo, a to pre všetky typy mobilných zariadení.

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy z futbalu?

Kvalitné video zostrihy a highlighty sú dostupné na YouTube na oficiálnom kanáli Niké ligy alebo na webe Markízy.  

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt