Prehľad možností ako a kde pozerať futbalovú Európsku konferenčnú ligu UEFA 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte + tipujte MS v hokeji teraz s 30 € zadarmo bez vkladu
30 € stávka bez rizika + 75 free spinov v kasíne
70 € stávka bez rizika + repre DRES

Sledujte živé prenosy z futbalovej Konferenčnej ligy 2023/2024 LIVE. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov Conference League prostredníctvom live streamov online alebo priamych prenosov v TV.

Európska konferenčná liga 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Chcete vedieť, kde sledovať zápasy Konferenčnej ligy live v TV alebo online na internete? Máme pre vás pár tipov ako na to.

Najmladšia európska futbalová súťaž začína naberať na svojej popularite. Po Lige majstrov a Európskej lige sa radí medzi 3. najsledovanejšiu futbalovú súťaž na svete. Svoju popularitu si u nás získala najmä účasťou slovenských futbalových tímov.

Začiatkom júla zvyčajne štartuje svojimi predkolami, v ktorých si zahrajú aj naše slovenské tímy: Dunajská Streda (DAC), MŠK Žilina a Spartak Trnava. Okrem slovenských tímov zabojujú v súťaži aj české tímy: Bohemians a Viktoria Plzeň.

Nenechajte si ujsť ďalší ročník najmladšej futbalovej súťaže a zistite všetky možnosti ako sledovať tohtoročnú Konferenčnú ligu LIVE a bez reklám.

► Sledovať Európsku konferenčnú ligu LIVE
Sledujte zápasy Európskej ligy online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Udalosť Európska konferenčná liga UEFA
📌 Oficiálny názov Europa Conference League UEFA
🗓️ Termín súťaže 13. júla 2023 – 29. mája 2024
📺 TV vysielanie  RTVS Šport, ČT Sport, Sport 1,2
▶️ LIVE stream Tipsport TV (zápasy predkôl)
✅ Online prenos web RTVS
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia UEFA Europa League Official

Kde pozerať kvalifikačné zápasy EKL v TV alebo online na internete ZADARMO?

Kvalifikáciu Európskej konferenčnej ligy 2023/24 je možné pozerať až v troch slovenských stávkových kanceláriách: TipsportFortuna a Niké. Vďaka týmto trom slovenským stávkovým spoločnostiam môžete sledovať Konferenčnú ligu online na internete.

Stávkové kancelárie vysielajú kvalifikačné zápasy pre 1., 2. a 3. predkolo (prípadne play-off) prostredníctvom svojich live streamov – TV Tipsport alebo Fortuna TV. Live stream Konferenčnej ligy tak môžete sledovať zadarmo a bez poplatkov.

LIVE stream Konferenčnej ligy na TV Tipsport

Kde sledovať zápasy Konferenčnej ligy v TV?

Máme pre vás hneď niekoľko možností ako sledovať Europa Conference League naživo v TV na vybraných slovenských, českých alebo zahraničných TV staniciach.

Sledujte zápasy Europa Conference League na RTVS ŠPORT

TV vysielanie futbalových zápasov na RTVS Šport

Kvalifikačné zápasy, zápasy skupinovej fázy, zápasy vyraďovacej fázy a aj finále Európskej konferenčnej ligy 2023/2024 si môžete pozrieť na RTVS ŠPORT. Vo väčšine prípadov RTVS vysiela zápasy slovenských a českých tímov, v ktorých pôsobia najmä Slováci.

V novom ročníku EKL 2023/24 si na RTVS Šport budete budete môcť pozrieť zápasy slovenských klubov: Dunajská Streda (DAC), MŠK Žilina alebo Spartak Trnava. V minulej sezóne EKL ste si na RTVS Šport mohli pozrieť aj zápasy Slovanu Bratislava.

Počas vysielania vás budú sprevádzať predzápasové a pozápasové štúdiá so zaujímavými hosťami. Nebude chýbať ani zostrih najlepších momentov zo zápasu. Verejnoprávna televízia má vysielacie práva na EKL až do konca sezóny 2023/24.

Live prenos Európskej konferenčnej ligy na Sport 1, 2

Priamy prenos Konferenčnej ligy na Sport 1 a Sport 2

Futbalová súťaž Európska konferenčná liga UEFA 2023/24 sa bude vysielať live aj na TV kanáloch Sport 1 a Sport 2. Zahraničné športové stanice by mali odvysielať 60 futbalových prenosov, čo by malo znamenať, že sa odvysiela 6 zápasov z jedného kola.

Po novom si na TV staniciach Sport 1 a Sport 2 môžete pozrieť aj zápasy z Európskej ligy UEFA, svetoznáme preteky Formule 1, či zápasy hokejovej Tipos Extraligy.

ČT Sport odvysiela zápasy Konferenčnej ligy UEFA

Live prenos EKL 2023/24 na ČT Sport

Okrem staníc RTVS Šport, Sport 1 a Sport 2 si zápasy z Európskej konferenčnej ligy UEFA môžete pozrieť aj na českej stanici ČT Sport. Televízne práva by však mali byť výhradné na české zápasy. V novej sezóne EKL 2023/24 si tak na ČT Sport budete môcť pozrieť futbalové zápasy českých tímov: Bohemians a Viktoria Plzeň.

Na webe ČT Sport sa dozviete všetky dôležité aktuality pred pripravovanými zápasmi, prípadne si môžete pozrieť zostrihy z odohraných zápasov EKL. Nezabudnite, že kvôli obmedzeným autorským právam musíte mať aktívnu VPN a ako krajinu mať nastavené Česko, inak zostrih nespustíte.

Kde pozerať bezplatný online prenos z futbalových zápasov EKL 2023/24?

Najlepšou alternatívou je sledovať Konferenčnú ligu online cez stávkové kancelárie, v ktorých si môžete súčasne uzatvoriť LIVE stávku a zároveň pozerať zápasy EKL naživo.

LIVE stream Konferenčnej ligy na TV Tipsport ZADARMO

Vybrané zápasy z futbalovej EKL by mohla odvysielať aj stávková kancelária Tipsport, ktorá pravidelne poskytuje bezplatné live streamy z najväčších športových udalostí na svete. V jeho ponuke častokrát nájdete futbalové, hokejové, či tenisové online prenosy. 

V prípade tejto prestížnej európskej súťaže by mal Tipsport odvysielať len čisto kvalifikačné zápasy EKL 2023/24, ktoré si môžete spustiť na online televízii Tipsport TV zadarmo. Pre pozeranie futbalových zápasov vám tu postačí iba jednoduchá registrácia.

LIVE stream Konferenčnej ligy na TV Tipsport
Návod, ako spustiť LIVE stream EKL na TV Tipsport
 1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. (👉 Pozrite si náš jednoduchý návod na založenie účtu v Tipsporte).
 2. Prihlásenie do vášho herného účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek športových live streamov. Po uplynutí 7 dní je potrebné aspoň raz mesačne min. 1,20 €.
 3. Live stream Konferenčnej ligy si viete spustiť na webe Tipsportu v sekcii „TV“ alebo „LIVE“ bez reklám a účtovaných poplatkov.

  Na uzatvárenie prvých stávok môžete využiť váš získaný 20 € bonus za registráciu, ktorý ste získali od Tipsportu ako darček.

LIVE stream free Europa Conference League na Fortuna TV

Druhou možnosťou je pozerať live stream free Konferenčnej ligy na online televízii Fortuna TV, ktorá by mala mať vo svojej ponuke vysielaných live streamov podobne ako Tipsport, kvalifikačné zápasy EKL a možno aj niektoré zápasy z play-off

Stávková kancelária Fortuna umožňuje sledovať športové live streamy iba svojim registrovaným tipérom, ktorí musia mať kladný zostatok na hernom účte a mať podanú akúkoľvek kurzovú stávku za posledných 7 dní

Priame prenosy na Fortuna TV si viete zapnúť na celú obrazovku, kde máte k dispozícii tie najlepšie a najprestížnejšie futbalové a hokejové ligy sveta. 

Sledovať Konferenčnú ligu LIVE na Fortuna TV
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

Návod, ako sledovať EKL online na Fortuna TV
 1. Registrácia na webe iFortuna.sk a následné overenie totožnosti. Vytvorenie účtu vám môže uľahčiť náš 👉 návod na registráciu.
 2. Prihlásenie do účtu, kde je potrebné realizovať prvý ľubovoľný vklad na účet a podať akúkoľvek kurzovú stávku.

Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok môžete sledovať Konferenčnú ligu live na Fortuna TV úplne zadarmo.

Pri registrácii vo Fortune máte nárok na vstupné bonusy pričom ten prvý získate ihneď, už po dokončení vašej registrácie.

Online vysielanie futbalu Európskej konferenčnej ligy na internete

Pozrite si všetky možnosti pre online sledovanie zápasov z tejto prestížnej súťaže.

Živý prenos futbalových zápasov na RTVS

Ďalšou možnosťou je sledovanie zápasov Európskej konferenčnej ligy cez online prenos na oficiálnom webe rtvs.sk. Výhodou tohto pozerania je najmä to, že je to zadarmo a bez akejkoľvek registrácie, avšak s reklamami z TV prenosu.

Nezabudnite, že online prenos futbalových zápasov je vždy možné spustiť iba počas živého vysielania EKL v TV.

Na ktorých TV staniciach môžete pozerať Europa Conference League 2023/24 v zahraničí?

Pozrite si alternatívy sledovania Konferenčnej ligy naživo v TV na zahraničných kanáloch. 

TV prenos futbalových zápasov EKL na Sky Sports a BT Sport

Pokiaľ sa nenachádzate na území SR alebo ČR, tak futbalové zápasy si môžete pozrieť na zahraničných TV programoch Sky Sports a BT Sport.

Ak tieto dve spomínané TV stanice nenájdete medzi vašimi zahraničnými programami v televízii, vyskúšajte ďalšiu alternatívu sledovania futbalu napr. online na internete prostredníctvom live streamov stávkových kancelárií.

Živý audio prenos (online rádio) 

V stávkovej kancelárii Tipsport nájdete viacero zaujímavých možností online sledovania zápasov Európskej konferenčnej ligy.

Jednou z nich je aj živý audio prenos pomocou online rádia v Tipsporte, vďaka ktorému získate podrobný prehľad o všetkom dôležitom na ihrisku.

Live rádio v Tipsporte


Rádio v Tipsporte dokážete zapnúť veľmi jednoducho, kedy audio prenos dokážete spustiť jednoduchým kliknutím na vybraný zápas. Ak chcete vidieť kompletný zoznam audio prenosov kliknite na sekciu LIVE a následne na tlačidlo „Rádio“. Uvidíte pred sebou aktuálny zoznam všetkých dostupných audio prenosov.

Veľa športových fanúšikov si online rádio obľúbilo kvôli jeho jednoduchému spusteniu v mobilnom telefóne.

Hovoriaci live tracker v Tipsporte

Tipsport ponúka aj možnosť spustenia live trackeru, ktorý vám umožňuje sledovať grafický prehľad tých najdôležitejších momentov zo zápasu Europa Conference League – či už ide o držanie lopty, počet striel či dokonca rohových kopov.

Live tracker môžu sprevádzať (v závislosti od vašich nastavení) rôzne zvukové efekty, ktoré sa spustia pri dôležitej akcii v zápase (gól, penalta, karta a pod.).

Nezabudnite, že live tracker spustíte aj na vašom telefóne alebo tablete – nájdete ho aj pri tých futbalových zápasoch, ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov naživo.

Live match tracker v Tipsporte

Ako pozerať futbalové zápasy EKL na mobile?

Nezabudnite, že Európsku konferenčnú ligu live si môžete spustiť aj na mobile, a to prostredníctvom dvoch mobilných aplikácii stávkových kancelárii.

Mobilná aplikácia Tipsport

Jednotkou v oblasti mobilných aplikácii je určite tá od Tipsportu. Okrem kompletnej kurzovej ponuky na najbližšie futbalové zápasy v nej nájdete aj obľúbené prenosy Európskej konferenčnej ligyMobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení (iOS iPhone a Android) úplne zadarmo.

Mobilná aplikácia od Tipsportu
Mobilná aplikácia Tipsport

Mobilná aplikácia Fortuna

Dvojkou na trhu je stávková kancelária Fortuna s jej vydarenou mobilnou aplikáciou, v ktorej môžete nerušene sledovať celý priebeh zápasu EKL bez reklám a ďalších účtovaných poplatkov. Mobilná aplikácia Fortuny je taktiež dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (iOS iPhone a Android) úplne zadarmo.

Mobilná aplikácia Fortuna
Mobilná aplikácia Fortuna 

Mobilná aplikácia UEFA Europa League Official

Chcete zostať v neustálom dianí a mať po ruke vždy aktuálne výsledky? Potom mobilná aplikácia UEFA Europa League Official je pre vás ako šitá na mieru. Jej stiahnutie nie je žiadny problém, keďže je dostupná zadarmo pre všetky typy mobilných zariadení.

Oficiálnu mobilnú aplikáciu UEFA Europa League Official je možné stiahnuť pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS iPhone.

Mobilná aplikácia UEFA Europa League Official je po novom o spojení dvoch európskych súťaží – Európskej ligy UEFA a Európskej konferenčnej ligy UEFA. 

V mobilnej aplikácii UEFA Europa League Official nájdete:

 • štatistiky jednotlivých tímov a hráčov,
 • upozornenia na všetky výkopy, potvrdené zostavy a žrebovania,
 • push up notifikácie v reálnom čase,
 • prístup ku všetkým zápasom a aktuálnym umiestneniam,
 • najnovšie správy z európskeho futbalu a analýzy od odborníkov UEFA,
 • živé žrebovanie UEL a UECL a pod.
Mobilná aplikácia Európskej konferenčnej ligyMobilná aplikácia Konferenčnej ligy
Oficiálna aplikácia UEFA Europa League Official

Aplikácia je prehľadná a má príjemné užívateľské rozhranie. Objavíte tu veľa dôležitých noviniekvideá, hodnotenia hráčov, ale i tabuľky a štatistiky.

Video zostrihy, highlights a sociálne siete 

Chcete vidieť najlepšie video zostrihy z Európskej konferenčnej ligy? Na internete nájdete viacero možností, kde môžete video zostrihy pozerať. Tie najkvalitnejšie však určite nájdete na oficiálnej stránke súťaže uefa.com.

Na tejto webovej stránke okrem iného nájdete aj program zápasov Europa Conference League UEFA 2023/2024, štatistiky a tie najzaujímavejšie novinky z jednotlivých súťaží UEFA (ale aj z prostredia tímov alebo jednotlivých hráčov).

Ak ste fanúšikom Európskej konferenčnej ligy, tak určite by ste mali začať sledovať sociálne siete a video portály:

Ostatné zdroje vysielania  

Vďaka webu  LiveSoccerTV.com získate dokonalý prehľad o všetkých oficiálnych možnostiach vysielania pre zápasy Konferenčnej ligy. Túto službu poskytuje pre stovku zahraničných krajín, takže v jej ponuke nájdete legálne zdroje vysielania.

V zozname LiveSoccerTV okrem iného nájdete aj sociálne médiá, služby OTT, rádio, livestreaming či dokonca satelitné služby.

Hľadáte iný druh športového live streamu?V našom ďalšom článku sa dočítate o rozšírenom prehľade možností, kde všade môžete sledovať športové prenosy naživo.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať Konferenčnú ligu v TV?

Zápasy tejto prestížnej futbalovej súťaže si môžete v TV pozrieť na kanáloch RTVS ŠPORT, ČT Sport, Sport 1 a Sport 2

2️⃣ Ktorá stávková spoločnosť ponúka live streamy futbalových zápasov EKL?

Stávková kancelária Tipsport poskytuje najrozšírenejšiu ponuku športových live streamov vrátane kvalifikačných zápasov EKL. V jej ponuke nájdete dokonca live streamy z kvalifikácie Ligy majstrov

3️⃣ Sú dostupné aj online prenosy z Europa Conference League 2023/24? 

Online vysielanie je dostupné na oficiálnom webe RTVS. Oveľa lepšou alternatívou je stávková kancelária Tipsport, ktorá bude vysielať live prenosy z kvalifikačných zápasov EKL na Tipsport TV

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt