Prehľad možností ako a kde pozerať EURO 2024 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Sledujte živé prenosy z Majstrovstiev Európy vo futbale 2024 LIVE. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov EURA 2024 v Nemecku prostredníctvom live streamov online alebo priamych prenosov v TV.

ME vo futbale (EURO) 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Viete, kde sledovať ME vo futbale (EURO) dnes v TV alebo online na internete? Potom ste tu správne.

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 sú 17. európskym šampionátom a sú najväčším futbalovým sviatkom po MS vo futbale. Záverečný turnaj sa uskutoční od 14. júna do 14 júla 2024 a bude sa dokopy konať v 10 nemeckých mestách. Slovensko svoje zápasy odohrá v E-skupine spoločne s Belgickom, Ukrajinou a Rumunskom v dvoch nemeckých mestách Frankfurt a Düsseldorf. Nová sezóna prináša aj nového vysielateľa.

Zistite všetky možnosti, ako a kde sledovať EURO online zdarma bez reklám prostredníctvom stávkových kancelárii alebo live v TV na vybraných staniciach.

► Sledovať EURO 2024 LIVE
Sledujte zápasy Majstrovstiev Európy vo futbale online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Futbalový šampionát Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 
🏆 Oficiálny názov UEFA EURO 2024
🏟️  Miesto turnaja Nemecko (10 miest)
📅 Termín trvania 14. jún. – 14. júl 2024
📺 TV vysielanie Markíza, Dajto a RTVS Šport
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
✅ Online prenos video portál VOYO a FIFA+
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia UEFA EURO 2024 Official
🔴 Zápasy Slovenska
        na EURO 2024

Kde pozerať bezplatný live stream z EURA 2024?

Stávková kancelária Tipsport je známa svojou exkluzívnou ponukou športových prenosov. V jeho ponuke nájdete aj vyhľadávaný live stream MS v hokeji so všetkými zápasmi, takže je veľmi pravdepodobné, že Tipsport odvysiela aj online prenos MS vo futbale a takisto aj prebiehajúce ME vo futbale (EURO) live. Navyše v Tipsporte získate 30 € na tipovanie.

Tipsport bonus na ME vo futbale 2024

LIVE stream free EURO na TV Tipsport

Stávková kancelária Tipsport si pre futbalový sviatok pripravila 30 € bonus bez vkladu pre nových klientov. Po skvelom programe MS v hokeji (ktoré má Tipsport vo svojej ponuke) by mohol odvysielať aj ME vo futbale (EURO) live stream na svojej online televízii TV Tipsport zadarmo a bez reklám. Zistite to jednoduchým kliknutím na modré tlačidlo.

Internetová televízia Tipsport TV vysiela viaceré futbalové prenosy, najmä prestížne európske ligy – španielsku La Ligu, taliansku Serie A, francúzsku Ligue 1 a nemeckú Bundesligu. Nechýbajú ani najpopulárnejšie futbalové súťaže, kde Tipsport zvykne odvysielať kvalifikačné zápasy a predkolá – Ligy majstrov, Európskej ligy a EKL.

LIVE stream ME vo futbale na TV Tipsport

Ak by ste v Tipsporte nenašli prenosy z Majstrovstiev Európy vo futbale 2024, tak určite vás poteší pestrá kurzová ponuka na ne. Tipsport ponúka najpopulárnejšie LIVE stávky na EURO – staviť si tu môžete na počet gólov v zápase, výsledky polčasu, na víťaza jednotlivých skupín A, B, C, D, E, F a takisto aj na celkového víťaza ME vo futbale 2024.

Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili skvelé tipy na EURO 2024 na jednotlivé futbalové zápasy. Nechýbajú ani rady pre tipovanie, ktoré vám pomôcť pri uzatvorení stávok na Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 a aj to, kde sa oplatí tipovať.

Návod ako pozerať športové prenosy na TV Tipsport
  1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
  2. Prihlásenie do vášho herného účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek športových live streamov. Po uplynutí 7 dní je potrebné aspoň raz mesačne min. 1,20 €.
  3. Vybraný live stream si viete spustiť na webe Tipsportu v sekcii „TV“ alebo „LIVE“ bez reklám a účtovaných poplatkov.

Kde sledovať ME vo futbale dnes v TV?

Majstrovstvá Európy vo futbale sú 2. najväčším futbalovým fenoménom. Podobne ako live prenos MS vo futbale, tak ME vo futbale môžete začať sledovať v TV na viacerých televíznych kanáloch pod taktovkou Markízy. 

Televízia Markíza odvysiela EURO live na svojej televízii

TV vysielanie Majstrovstiev Európy na Markíze

Po novom odvysiela všetky zápasy z ME vo futbale v TV obľúbená televízia Markíza. Všetci futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť na nové zápasové štúdio, kde budú experti z radov bývalých slovenských reprezentantov. Súčasťou vysielania na Markíze budú analýzy a reportáže priamo z dejiska, ako aj ďalšie exkluzíne programy.

Vyhrajte vstupenky na EURO 2024 na MarkízeTelevízia Markíza si pri tejto príležitosti pre vás pripravila jedinečnú súťaž, v ktorej môžete vyhrať vstupenky na ME vo futbale 2024. Stačí vyplniť formulár na markiza.sk a poslať fotku alebo krátky videopozdrav s dôkazom, že si život bez futbalu neviete predstaviť. Každý piatok až do 24.05. odmení Teleráno 3 výhercov až 2 lístkami na jeden zo zápasov UEFA EURO 2024.

Dajto vysiela ME vo futbale v TV

Live vysielanie ME vo futbale v TV na Dajto

Okrem Markízy získala vysielacie práva na EURO 2024 aj televízia Dajto v rokoch 2024 a 2028. Dajto vám bude sprostredkovávať výnimočné futbalové zážitky obohatené o zápasové študiá s hosťami, analýzy a štatistiky.

Skupina Markíza do svojho vysielania zaradí priame prenosy zo všetkých duelov, vrátane vystúpení Slovenska na ME vo futbale 2024. Dajto v spolupráci s Markízou divákom ponúkne dokopy 51 futbalových zápasov.

Počas európskeho šampionátu si diváci televízie Dajto môžu vychutnať každú sobotu o 09:00 hod. reláciu UEFA EURO 2024: Magazín, ktorá prináša informácie, reportáže a zaujímavosti týkajúce sa Majstrovstiev Európy vo futbale 2024.

Televízie Markíza a Dajto odvysielajú ME vo futbale live v TV
Markíza a Dajto majú zakúpené vysielacie práva na EURO 2024
(zdroj: markiza.sk)
RTVS Šport vysiela kvalifikáciu na EURO vrátane zápasov Slovenska

Kvalifikácia na EURO na RTVS Šport

Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 bola futbalová súťaž, ktorá prebiehala do marca 2023 do marca 2024. Slovensko v nej dokopy odohralo 10 zápasov s Luxemburskom, Bosnou a Hercegovinou, Portugalskom, Lichtenštajnskom a Islandom, ktoré odvysielala športová stanica RTVS Šport naživo a bez reklám.

V minulosti odvysielala práve RTVS zápasy ME vo futbale, avšak tento rok sa im nepodarilo získať vysielacie práva na túto prestížnu futbalovú súťaž najmä kvoli zníženému rozpočtu. Televízia RTVS dokonca prišla aj o prestížne live prenosy MS v hokeji.

Nezabudnite, že futbalové zápasy na EURO 2024 odvysiela aj česká športová stanica ČT Sport, ktorá ako jediná spomedzi všetkých získala vysielacie práva na ne.

RTVS odvysiela zápasy z EURA 2020
RTVS v minulosti odvysiela zápasy z európskeho šampionátu ME vo futbale 
(zdroj: sita.sk)

Kde pozerať online prenos z futbalových zápasov?

Ak nemôžete sledovať ME vo futbale v TV, tak máte na výber ďalšiu alternatívu, a to online prenosu prostredníctvom platených platforiem. 

Video portál VOYO odvysiela ME vo futbale online

Video portál VOYO

Online prenosy z Majstrovstiev Európy vo futbale 2024 nájdete aj na video portáli VOYO, ktorý nájdete na webe voyo.markiza.sk. Ten odvysiela aj populárny UEFA EURO 2024: Magazín. VOYO je platená platforma, kde si musíte zakúpiť mesačné predplatné za 5,99 €. ME vo futbale online môžete sledovať až na 5 zariadení súčasne.

V ponuke VOYA nájdete live prenosy NHL, Formule 1, slovenskej futbalovej Niké ligy, bojovej organizácie UFC, basketbalovej NBA, bojovej organizácie RFA, motošportu MotoGP. VOYO po novom odvysiela aj live prenosy Ligue 1.

Oficiálny live prenos na FIFA+

Svetová futbalová konfederácia FIFA vám ponúka bezplatnú streamovaciu službu FIFA, ktorá vám umožňuje spustenie zápasov z futbalového šampionátu UEFA EURO 2024. Na webe fifa.com si môžete pozrieť videá a novinky z ME vo futbale 2024 v Nemecku.

Ako sledovať EURO online free na mobile?

Ak chcete pozerať EURO live stream free, prípadne staviť si na jednotlivé zápasy ME vo futbale zadarmo, potom určite využite stávkovú kanceláriu Tipsport.

Mobilná aplikácia Tipsport

Zatiaľ nie je potvrdené, či Tipsport odvysiela ME vo futbale online na svojej televízii. V mobilnej aplikácii Tipsport však nájdete LIVE stávky na všetky zápasy EURA 2024. Nezabudnite, že ako nový klient automaticky získate 30 € Tipsport bonus za registráciu úplne zadarmo na prvé tipovanie, ktoré môžete využiť napr. na zápasy ME vo futbale.

Mobilná aplikácia Tipsport
Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo

Sú dostupné audio prenosy z ME vo futbale?

Predpokladá sa, že Tipsport by mohol svojim tipérom aspoň sprostredkovať určité audio prenosy – live rádio alebo match tracker z Majstrovstiev Európy vo futbale 2024. Podmienkou spustenia je registrácia na Tipsport.sk.

Živý audio prenos (live rádio)

Stávková kancelária Tipsport by mohol ponúkať svojim hráčom originálnu možnosť sledovania zápasov EURA 2024 vrátane zápasov Slovenska a Česka prostredníctvom live rádia úplne zadarmo.

Tipsport live rádio
Spustenie live rádia v stávkovej kancelárii Tipsport

Všetci registrovaní hráči v Tipsporte si môžu spustiť živý audio komentár (live rádio), ktorý sa nachádza pod názvom zápasu. Live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom webovej stránky Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker

Ďalší skvelý nápad z dielne stávkovej kancelárie Tipsport je hovoriaci live tracker, ktorý graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku odohráva. A to nie je všetko!

Live audio tracker v Tipsporte
LIVE tracker v stávkovej kancelárii Tipsport

Audio tracker zároveň prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách ako napríklad pri góloch, strelách do tyčky, penaltách alebo červených kartách. Live tracker sa spustí automaticky po kliknutí na váš vybraný zápas.

Mobilná aplikácia UEFA EURO 2024 Official

Ak ste pravým fanúšikom Majstrovstiev Európy vo futbale, tak oficiálna mobilná aplikácia UEFA EURO 2024 by vo vašom mobile nemala chýbať. S mobilnou aplikáciou ME vo futbale vám už nič neunikne. Stiahnuť si ju môžu všetky mobilné zariadenia s operačným systém Android a takisto aj zariadena iOS iPhone úplne zadarmo.

V oficiálnej mobilnej aplikácii UEFA EURO 2024 nájdete:

  • celý rozpis a program ME vo futbale,
  • živé aktualizácie minútu po minúte z každého jedného zápasu,
  • odborné analýzy a výsledky každého zápasu,
  • jedinečné fotografie na ihrisku,
  • zvukový popisný komentár pre ľudí so zrakovým postihnutím pre každý zápas,
  • exkluzívne rozhovory a analýzy hráčov a pod.

Okrem toho si v mobilnej aplikácii UEFA EURO 2024 môžete nastaviť push up upozornenia, takže vám nič dôležité už neujde. V aplikácii sú dostupné aj rôzne hry – EURO 2024 Fantasy Football, Bracket, Predictor alebo EURO Quiz.

Oficiálna mobilná aplikácia UEFA EURO 2024
Oficiálna mobilná aplikácia UEFA EURO 2024 (zdroj: uefa.com)

Kde sledovať ME vo futbale naživo v zahraničí?

Majstrovstvá Európy vo futbale sú svetovým fenoménom. Pokrytie vysielacích práv je viac ako slušné. V Česku sa o vysielanie postará Česká televízia a Nemecko má najviac pokrytí, keďže je hlavným usporiadateľom (TV prenos EURA sa bude vysielať na Telekom Deutschland, ARD, RTL Germany, ZDF). Pozrite si, kde sledovať ME vo futbale v TV.

Ak tu náhodou nenájdete krajinu, v ktorej chcete sledovať ME vo futbale dnes v TV, tak vám odporúčame navštíviť oficiálny web uefa.com, kde nájdete všetky krajiny sveta a ich dostupný TV prenos z európskeho šampionátu.

⚽ Kde sledovať ME vo futbale v TV (zahraničie)? ⚽
KrajinaTV stanicaKrajinaTV stanica
Európa
Albánsko TV Klan Androra M6, TF1 France, TVE Spain
Arménsko Armenia TV CJSC Rakúsko ServusTV, ORF
Azerbajdžan Public TV Azerbaijan Belgicko RTBF, VRT Belgium
Bosna a Hercegovina BHRT Bulharsko NOVA Bulgaria, BNT
Chorvátsko HRT Croatia Cyprus CyBC
Česko Česká televízia Dánsko DKDR Sport, TV2 Denmark
Estónsko TV3 Sport Estonia Fínsko YLE
Francúzsko M6, TF1 France Gruzínsko GPB
Nemecko Telekom Deutschland, ARD,
RTL Germany, ZDF
Grécko ERT Greece
Maďarsko MTVA Hungary Island RUV
Izrael Charlton Taliansko RAI, Sky Italia Srl
Kazachstan Kazakhstan TV Kosovo ArtMotion
Lotyšsko TV3 Sport Latvia Litva TV3 Sport Lithuania
Malta PBS Moldavsko TRM
Monako M6, TF1 France Čierna Hora Arena Sport Serbia, RTCG
Holandsko NOS Severné
Macedónsko
Arena Sport Serbia, MKRTV
Nórsko TV2-N, NRK TV Poľsko TVP
Portugalsko RTP Portugal, SIC, 
Sport TV Portugal, TVI
Írsko RTÉ Ireland
Rumunsko Pro TV Romania San Marino RAI, Sky Italia Srl
Srbsko Arena Sport Serbia,
RTS Serbia
Slovinsko RTVS Slovenija,
Sportklub Slovenia
Španielsko TVE Spain Švédsko SVT, TV4 Sweden
Švajčiarsko SRG SSR Turecko TRT Turkiye
Ukrajina Megogo Ukraine Veľká Británia BBC TV Sport, ITV UK
Vatikán RAI, Sky Italia Srl
Zvyšok sveta
Afganistan Sony Six Alžírsko beIN Sports MENA
Argentína ESPN Latin America Austrália Optus Australia
Bahamy CPSL Bahrajn beIN Sports MENA
Bangladéš Sony Six Brazília Livemode Brazil,
TV Globo Brazil
Kambodža CTN Cambodia Kanada Bell Media Canada,
TVA Sports
Stredoafrická
republika
NEW WORLD TV,
Supersport South Africa
Čile ESPN Latin Africa
Čína IQIYI Sports China,
Migu Video
Kolumbia ESPN Latin America
Kuba CPSL Dominikánska
Republika
CPSL, ESPN Latin Am.
Egypt beIN Sports MENA India Sony Six
Indonézia MNC Qatar beIN Sports MENA
Srí Lanka Sony Six Vietnam Viettel, HTV
USA Fox Sports USA English,
FUBO TV, VIX
Venezuela ESPN Latin Amer.

Videá, výsledky a sociálne siete

Kvalitné video zostrihy resp. highlights nájdete na YouTube.com alebo na oficiálnej stránke uefa.com, kde nájdete program zápasov EURA 2024, skupiny, všetky futbalové tímy, históriu a novinky z európskeho šampionátu.

Ak ste pravým fanúšikom, tak určite by ste mali začať sledovať sociálne siete:

Vstupenky na všetky futbalové zápasy (vrátane zápasov Slovenska) na ME vo futbale 2024 si môžete zakúpiť na oficiálnom webe uefa.com

Ak vás zaujímajú presné výsledky a štatistiky zo zápasov EURA, hlavne Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 tabuľky, tak tie nájdete na webe sofascore.com prípadne flashscore.com

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať ME vo futbale dnes v TV?

Slováci si môžu vychutnať pozeranie európskeho šampionátu na Markíze a Dajto. Kvalifikáciu na EURO 2024 odvysielala športová stanica RTVS Šport. Záverečný turnaj tu však neuvidíte.

2️⃣ Je dostupný EURO live stream free v stávkových kanceláriách?

Zatiaľ nie je potvrdené, či nejaká stávková kancelária odvysiela EURO live stream free na svojej online televízii. Ak by však mal niekto vysielať MS vo futbale online, tak to bude s najväčšou pravdepodobnosťou Tipsport, ktorý je známy svojou širokou ponukou live prenosov.

3️⃣ Kde pozerať EURO online zdarma na internete?

Všetky zápasy na Majstrovstvách Európy vo futbale 2024 odvysiela video portál VOYO live a bez reklám. 

4️⃣ Kto odvysiela zápasy Slovenska na EURE 2024?

Všetky futbalové zápasy slovenskej reprezentácie si môžete pozrieť na stanici Markíza alebo Dajto. Využiť môžete aj alternatívu online prenosu ME vo futbale 2024 na VOYO.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt