Prehľad možností ako a kde sledovať Ligu majstrov NAŽIVO

Sledujte živé prenosy z Ligy majstrov. Preskúmajte všetky možnosti sledovania Champions League, či už prostredníctvom livestreamov, internetu alebo televízie.

Liga majstrov – priame prenosy, livestream a možnosti sledovania

Aj tento rok si môžete vychutnať sledovanie priamych prenosov Champions League prostredníctvom svojej televízie, mobilu alebo internetu.

Tešiť sa môžete aj na mobilnú aplikáciu Ligy Majstrov, ktorá je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení.

Ani tento rok nebudú chýbať kvalitné video zostrihy, live výsledky, tabuľky či dokonca podrobné štatistiky z Ligy majstrov. Poďme sa spoločne pozrieť na možnosti ako sledovať Ligu Majstrov naživo.

Kvalifikácia Champions League 2020/2021

Kvalifikačné zápasy Ligy Majstrov 2020/2021 je možné pozerať až v troch slovenských stávkových kanceláriách: TipsportFortuna a Niké.

Stávkové kancelárie budú vysielať zápasy pre prvé, druhé a tretie predkolo (prípadne playoff) pomocou svojich online streamov – TV Tipsport, Fortuna TV alebo Niké TV.

Skupinová fáza Champions League 2020 a Play off

Futbalové stretnutia ďalších fází (skupinová fáza, vyraďovacia fáza) môžete sledovať u telekomunikačného operátora Orange na programe Orange Sport.

Doplnkové programy Orange Sport 2, Orange Sport 3, Orange Sport 4 budú fungovať len v čase prenosov Ligy Majstrov 2020. Vďaka tomu si môžete vybrať v jeden večer až zo 4 priamych prenosov zápasov Ligy majstrov UEFA. 

Chcete vedieť ako sledovať Ligu Majstrov a športové prenosy zadarmo? Pozrite si náš podrobný návod ako sledovať Ligu Majstrov UEFA zadarmo.

Alternatívy pre sledovanie Ligy Majstrov UEFA 2020/2021

Champions League online vysielanie v TV / Orange TV sport

Orange ponúka jedinečnú možnosť online sledovania Ligy Majstrov cez internet. Táto služba sa dá jednoducho aktivovať pomocou zaslania SMS. Po aktivovaní služby môžete pozerať Ligu Majstrov na TV, mobile alebo na tablete. Službu je možné aktivovať aj bez samotnej registrácie.

Pozrite si podrobný videonávod pre jednoduché spustenie online vysielania cez internet.

Liga majstrov audio živý prenos

Stávková kancelária Tipsport ponúka svojim hráčom originálnu možnosť sledovania zápasov Champions League prostredníctvom live rádia.

Tipsport live rádio
Spustenie live rádia v stávkovej kancelárii Tipsport

Všetci registrovaní hráči v Tipsporte si môžu spustiť živý audio komentár (live rádio), ktorý sa nachádza pod názvom zápasu. Live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom webovej stránky Tipsport.sk.

Champions League live audio tracker

Ďalší skvelý nápad z dielne stávkovej kancelárie Tipsport je hovoriaci live tracker, ktorý graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku odohráva. A to nie je všetko!

Live audio tracker v Tipsporte
LIVE tracker v stávkovej kancelárii Tipsport

Audio tracker zároveň prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách ako napríklad pri góloch, strelách do tyčky, penaltách alebo červených kartách. Audio tracker sa spustí automaticky po kliknutí na váš vybraný zápas.

UEFA Liga majstrov live stream

Alexander Ceferino, predseda európskeho futbalového riadiaceho orgánu UEFA prezradil, že sa chystá spustenie novinky v podobe vlastnej streamingovej služby, ktorá bude niesť pracovný názov UEFA TV.

Streamingová služba sa plánuje spustiť až v roku 2021, avšak nikde nie je napísané, že sa nemôže spustiť aj predčasne pri príležitosti Champions League 2020/2021.

LM a zdroje vysielania

Na portáli LiveSoccerTV.com nájdete kompletný prehľad všetkých dostupných zdrojov vysielania futbalových zápasov online pre viac ako 175 krajín.

LiveSoccerTV zároveň poskytuje všetky informácie ohľadne legálnych televíznych vysielaní, sociálnych médii, live streamingov, služieb OTT (stream cez internet), rádií alebo satelitných služieb.

Liga majstrov – mobilná aplikácia

Ligu majstrov môžete mať odteraz aj vo vašom mobilnom telefóne vďaka mobilnej aplikácii pod názvom UEFA Champions League.

Mobilná aplikácia je navyše dostupná zadarmo na stiahnutie pre zariadenie Android na Google Play alebo pre zariadenie iPhone v App Store.

Mobilná aplikácia Ligy majstrovLiga majstrov – mobilná aplikácia
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia v sebe skrýva okrem kvalitnej grafiky aj množstvo užitočných funkcií – napr. zostrihy zo zápasov, podrobné štatistiky z aktuálneho ročníka UEFA, história Ligy majstrov a mnohé ďalšie.

Champions League – video zostrihy

Okrem nadupanej mobilnej aplikácie si môžete pozrieť video zostrihy zo zápasov Champions League 2020 aj prostredníctvom videoportálu Youtube a oficiálneho kanálu UEFA, ďalej na webe Orange Sport alebo na webe Českej televízie v sekcii „Šport“.

Oficiálne výsledky z Ligy Majstrov UEFA 2020

Všetky aktuálne výsledky Ligy Majstrov nájdete na weboch stávkových kancelárií TipsportFortuna alebo Niké.

Výsledky nájdete aj webovom portáli Skore.sk, ktoré poskytujú aktuálne live výsledky, tabuľky ako aj niektoré štatistiky. Nájdete tu aj kurzy k jednotlivým zápasom alebo komentovanie live zápasov Ligu Majstrov UEFA 2020.

Stávkovým kanceláriám nechýba dokonca ani kvalitná mobilná aplikácia, ktorá je dostupná pre stiahnutie v obchode App Store a Google Play.

Program LM

Na web stránke UEFA nájdete okrem iného aj program zápasov Ligy Majstrov. Zahŕňa kompletný prehľad zápasov vrátane osemfinále, štvrťfinále, semifinále a finále Ligy Majstrov UEFA.

Futbalové štatistiky pre Champions League

Štatistiky futbalových zápasov Ligy Majstrov UEFA poskytuje každá stávková kancelária, stačí ak kliknete na ikonku štatistiky pri konkrétnom zápase a vidíte všetko podstatné (posledné zápasy, štatistiky hráčov - góly asistencie, karty alebo tu nájdete aj tabuľku či vzájomné zápasy). 

Ako funguje vysielanie Ligy Majstrov v Európe?

Champions League sa vysiela prostredníctvom verejnoprávnych televízii iba v štyroch európskych štátoch a to:

 • Chorvátsko
 • Srbsko
 • Maďarsko
 • Švajčiarsko

Ostatné európske krajiny vysielajú Champions League (prevažne) cez súkromné televízie:

 • Anglicko
 • Nemecko
 • Belgicko
 • Poľsko
 • Česko
 • Rakúsko
 • Slovensko
 • Španielsko
 • Taliansko

Náš TIPV našom ďalšom článku sa dočítate o prehľade možností ako sledovať športové prenosy naživo.
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 free spins!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + máš 30 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu