Prehľad možností ako a kde pozerať futbalovú Ligu majstrov UEFA 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Sledujte živé prenosy z futbalovej Ligy majstrov 2023/2024 LIVE. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov Champions League UEFA prostredníctvom live streamov online alebo priamych prenosov v TV.

Liga majstrov 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Chcete vedieť, ako sledovať Ligu majstrov live cez stream free? Potom ste tu správne.

Liga Majstrov dnes je v poradí už 32. ročníkom tejto prestížnej futbalovej súťaže. Tohtoročného víťaza spoznáme 1. júna 2024 na finále Champions League v Londýne. Víťaz Ligy majstrov 2023/24 získa právo hrať proti víťazovi Európskej ligy v Superpohári UEFA 2024 (Super Cup UEFA 2024). V novej sezóne Ligy majstrov si zahrá zápasy aj Slovan Bratislava.

Okrem toho sa víťaz súťaže kvalifikuje aj do skupinovej fázy Ligy majstrov UEFA 2024/2025. Nenechajte si ujsť ďalší ročník tejto prestížnej futbalovej súťaže a zistite všetky alternatívy ako sledovať tohtoročnú Ligu Majstrov LIVE online a bez otravných reklám.

► Sledovať Ligu majstrov LIVE
Sledujte zápasy Ligy majstrov online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Udalosť Liga majstrov UEFA 2023/24
📌 Oficiálny názov Champions League UEFA
🗓️ Termín súťaže 27. júna 2023 – 1. júna 2024
📺 TV vysielanie Premier Sport 2 a Nova Sport 3, 4
⏺️ Záznamy (odohrané zápasy) RTVS ŠPORT
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV 
✅ Online prenos Magio GO, DIGI GO a Orange
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia LM UEFA Champions League

Kde pozerať kvalifikačné zápasy Champions League v TV alebo online na internete?

Kvalifikáciu Ligy Majstrov 2023/2024 je možné pozerať až v troch slovenských stávkových kanceláriách: TipsportFortuna a Niké. Vďaka týmto trom slovenským stávkovým kanceláriám môžete jednoducho sledovať Ligu majstrov online cez internet.

Stávkové spoločnosti budú vysielať zápasy pre prvé, druhé a tretie predkolo (prípadne play-off) pomocou svojich online streamov – TV Tipsport alebo Fortuna TV. Live stream Ligy majstrov si tak budete môcť pozrieť úplne zadarmo, bez skrytých poplatkov. 

Kde sa bude vysielať skupinová fáza + play-off Ligy majstrov live?

Ligu majstrov v TV uvidíte v ďalších fázach (skupinová fáza, vyraďovacia fáza) na programoch Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 u viacerých slovenských operátorov (IPVT a káblovka). Teoreticky môžu tieto programy vysielať aj ostatní operátori ako napr. UPC, O2 alebo Skylink – najprv sa však musia dohodnúť na podmienkach.

Tie najzaujímavejšie zápasy bude vysielať Premier Sport 2, ktorý má v ponuke napr. Telekom (Magio GO), DIGI Slovakia alebo Orange TV (niektoré stanice sú len v určitých balíčkoch). Záznamy z odohraných zápasov Champions League 2023/24 si môžete pozrieť na stanici RTVS Šport hneď na druhý deň po ich odvysielaní.

Chcete vedieť ako sledovať Ligu majstrov a športové prenosy zadarmo? Pozrite si náš podrobný návod ako sledovať Ligu Majstrov online zadarmo.

Na ktorých staniciach uvidíte hlavné finále Ligy majstrov v TV 2023/24?

Po novom uvidíme finálový zápas LM len na českej športovej stanici Nova Sport 3

Z futbalovej Ligy majstrov UEFA vám prinášame aj Tipy na zápasy.

Alternatívy pre sledovanie LM UEFA 

Pozrite si ďalšie alternatívy pre sledovanie Ligy majstrov 2023/2024 naživo.

Online vysielanie Ligy Majstrov v TV / Magio GO

Spoločnosť Telekom ponúka možnosť online sledovanie Ligy Majstrov dnes cez internet prostredníctvom ich aplikácie Magio GO. Prístup do aplikácie získate, ak máte zaplatený jeden z TV balíčkov. Potom je tu aplikácia DIGI GO a Orange, vďaka ktorým môžete sledovať Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 online naživo.

Samotné televízne stanice DIGI sport končia a všetky prenosy sa presunú na uvedené tri športové stanice. Zároveň platí, že Liga majstrov na Orange Sport TV končí. Uvedené programy operátor Orange ponúka vďaka čomu neprídete o LM (budete si však musieť priplatiť jeden zo športových balíčkov).

Liga majstrov na Premier Sport a Nova Sport

Bezplatné online prenosy Ligy majstrov 2023/24 v stávkových kanceláriách

V súčasnosti idú stále viac do popredia športové live streamy, ktoré si môžete spustiť úplne zadarmo v ktorejkoľvek stávkovej kancelárii. Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov dnes si môžete spustiť len v dvoch slovenských stávkových kanceláriách.

LIVE stream Ligy majstrov na TV Tipsport ZADARMO

Kvalifikačné zápasy z prvého, druhého alebo tretieho predkola Ligy majstrov, skupinovú fázu, prípadne play-off Champions League si viete spustiť na online televízii TV Tipsport úplne zadarmo a bez reklám. Jedinou podmienkou je registrácia účtu v Tipsporte.

Ligu majstrov online si viete spustiť na webe Tipsportu pod sekciou „TV“ alebo „LIVE“. Futbalový prenos je dostupný bez reklám.

S vytvorením registrácie na Tipsport.sk zároveň získate prístup ku všetkým športovým prenosom na Tipsport TV a to nie je všetko. Ako darček od Tipsportu získate bonus za registráciu zadarmo, ktorý môžete využiť na vaše prvé stávky.

LIVE stream Ligy majstrov na TV Tipsport
Návod ako pozerať Ligu majstrov LIVE na TV Tipsport ZADARMO a bez reklám
 1. Registrácia účtu na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš rýchly návod na registráciu v Tipsporte.
 2. Prihlásenie do vášho herného účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek športových live streamov. Po uplynutí 7 dní je potrebné aspoň raz mesačne min. 1,20 €.
 3. Športový live stream si viete spustiť na webe Tipsportu v sekcii „TV“ alebo „LIVE“ bez reklám a účtovaných poplatkov.

Online prenos Champions League na Fortuna TV

Futbalové zápasy z kvalifikácie Ligy majstrov 2023/24 by sa mali vysielať aj na online televízii Fortuna TV zadarmo a bez reklám, pokiaľ patríte medzi klientov Fortuny.

Stávková kancelária Fortuna umožňuje sledovať športové live streamy iba svojim registrovaným tipérom, ktorí musia mať kladný zostatok na hernom účte a mať podanú akúkoľvek kurzovú stávku za posledných 7 dní

Priame prenosy Ligy majstrov dnes na Fortuna TV si viete zapnúť na celú obrazovku, pričom máte k dispozícii tie najlepšie a najprestížnejšie futbalové a hokejové ligy sveta. 

Sledovať kvalifikačné zápasy LM na Fortuna TV
Kliknutím budete presmerovaní na iFortuna.sk

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

Návod ako sledovať Ligu majstrov live na Fortuna TV
 1. Registrácia na webe iFortuna.sk a následné overenie totožnosti. Vytvorenie účtu vám môže uľahčiť náš návod na registráciu vo Fortune.
 2. Prihlásenie do účtu, kde je potrebné realizovať prvý ľubovoľný vklad na účet a podať akúkoľvek kurzovú stávku.

Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok môžete sledovať Champions League live na Fortuna TV úplne zadarmo.

Pri registrácii vo Fortune máte nárok na vstupné bonusy pričom ten prvý získate ihneď, už po dokončení vašej registrácie.

Kde sa dajú spustiť audio prenosy zo zápasov Ligy majstrov?

Ak si chcete radšej celý priebeh vášho vybraného zápasu Ligy majstrov vypočuť, tak máme pre vás dve skvelé alternatívy ako na to.

Živý audio prenos (live rádio)

Stávková kancelária Tipsport ponúka svojim hráčom originálnu možnosť sledovania zápasov Champions League 2023/2024 prostredníctvom live rádia.

Tipsport live rádio
Spustenie live rádia v stávkovej kancelárii Tipsport

Všetci registrovaní hráči v Tipsporte si môžu spustiť živý audio komentár (live rádio), ktorý sa nachádza pod názvom zápasu. Live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom webovej stránky Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker z Champions League

Ďalší skvelý nápad z dielne stávkovej kancelárie Tipsport je hovoriaci live tracker, ktorý graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku odohráva. A to nie je všetko!

Live audio tracker v Tipsporte
LIVE tracker v stávkovej kancelárii Tipsport

Audio tracker zároveň prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách ako napríklad pri góloch, strelách do tyčky, penaltách alebo červených kartách. Live tracker sa spustí automaticky po kliknutí na váš vybraný zápas.

Ako sledovať futbalové zápasy LM na mobile?

Keďže mobilné zariadenia šetria váš čas a zjednodušujú život, tak sme pre vás vybrali 2 najlepšie alternatívy pre sledovanie Ligy majstrov live free na mobile.

Priame prenosy vo Fortune

Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov online na Fortuna TV

Ako sme avizovali v úvode, tak kvalifikačné zápasy Champions League bude vysielať stávková kancelária Fortuna na svojej online televízii Fortuna TV.

Pre spustenie športových prenosov zo zápasov vám iba postačí stiahnutie mobilnej aplikácie Fortuna a zvolenie vybraného zápasu LM.

Stiahnuť si mobilnú aplikáciu od Fortuny
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Futbalové zápasy Champions League na TV Tipsport

Kvalifikačné zápasy Ligy majstrov online si môžete vychutnať aj pomocou mobilnej aplikácie Tipsportu, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo. Jej stiahnutím získate jednoduchý prístup k obľúbeným LIVE stávkam, tiket aréne alebo k športovým prenosom na TV Tipsport (na ktorej si môžete spustiť vybraný zápas Ligy majstrov).

Stiahnuť si mobilnú aplikáciu Tipsportu zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Mobilná aplikácia pre Ligu Majstrov 

Ligu majstrov môžete mať odteraz aj vo vašom mobile vďaka mobilnej aplikácii pod názvom UEFA Champions LeagueAplikácia je navyše dostupná zadarmo na stiahnutie pre zariadenie Android na Google Play alebo pre zariadenie iPhone v App Store.

V mobilnej aplikácii UEFA Champions League nájdete:

 • najnovšie spravodajstvo o najvyššej európskej klubovej futbalovej súťaži,
 • výsledky zo všetkých odohraných zápasov Ligy majstrov,
 • losovanie,
 • štatistiky hráčov a jednotlivých tímov,
 • videá, highlighty a pod.
Mobilná aplikácia Ligy majstrovLiga majstrov – mobilná aplikácia
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia v sebe skrýva okrem kvalitnej grafiky aj množstvo užitočných funkcií – napr. zostrihy zo zápasov, podrobné štatistiky z aktuálneho ročníka UEFA, história Ligy majstrov a mnohé ďalšie.

Video zostrihy, highlights a sociálne siete

Vyhľadávané highlights alebo kvalitné video zostrihy zo zápasov Champions League si môžete pozrieť aj prostredníctvom video portálu YouTube alebo pomocou oficiálneho kanálu UEFA.

Videá zo zápasov Ligy majstrov taktiež nájdete aj na Telekom/DIGI (Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4) alebo na webe Českej televízie v sekcii „Šport“.

Ak ste pravým fanúšikom Ligy majstrov, tak určite by ste mali začať sledovať sociálne siete:

Aké sú ostatné zdroje vysielania Champions League?

Na portáli LiveSoccerTV.com nájdete kompletný prehľad všetkých dostupných zdrojov vysielania futbalových zápasov online pre viac ako 175 krajín.

LiveSoccerTV zároveň poskytuje všetky informácie ohľadne legálnych televíznych vysielaní, sociálnych médií, live streamingov, služieb OTT (stream cez internet), rádií alebo satelitných služieb.

Ako pozerať Ligu Majstrov zadarmo v Európe?

V zahraničí sa Liga majstrov v TV vysiela na staniciach: Arena Sport, Canal+ Foot, COSMOTE Sport, Cytavision Sports, Digi Sport 2, Eleven Sport 3, Max Sport 4, MEGOGO, M + Liga de Campeones, MTV Katsomo, MTV Urheilu, Nova Sport 4, Orange Sport, Polsat Sport Premium 1, Prima Sport 2, Sport 2, Stan Sport, TNT Sports, TV3 MAX, Viaplay, Ziggo Kanaal 14 a Ziggo Sport Select.

Champions League sa vysiela prostredníctvom verejnoprávnych televízii iba v štyroch európskych štátoch a to:

Ako pozerať Ligu majstrov v TV v zahraničí?
Európske štáty
 • Chorvátsko
 • Srbsko
 • Maďarsko
 • Švajčiarsko

Ostatné európske krajiny vysielajú Champions League (prevažne) cez súkromné televízie:

Ako sledovať Ligu majstrov TV v zahraničí?
Európske štáty
 • Anglicko
 • Nemecko
 • Belgicko
 • Poľsko
 • Česko
 • Rakúsko
 • Slovensko
 • Španielsko
 • Taliansko
 • Dánsko
 • Holandsko
 • Nórsko
 • Andora
 • Fínsko
 • Francúzsko
 • Macedónsko
 • Grécko
 • San Marino
 • Slovinsko
 • Švédsko
 • Turecko

Náš TIPV našom ďalšom článku sa dočítate o prehľade možností ako sledovať športové prenosy naživo.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde pozerať Ligu Majstrov v TV v sezóne 2023/24?

Ligu Majstrov dnes si môžete v TV pozrieť na programoch: Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 2.

2️⃣ Na akej TV stanici končí vysielanie LM?

Na športovom programe televízie Orange, konkrétne Orange Sport definitívne končí vysielanie populárnej Ligy Majstrov od sezóny 2021/22.

3️⃣ Ktorá stávková kancelária ponúka Ligu majstrov live stream free?

Online prenosy z kvalifikačných zápasov Champions League 2023/24 sú zatiaľ dostupné len v stávkovej kancelárii Tipsport. Pri každom zápase LM nájdete živý audio prenos alebo live audio tracker, ktorý si môžete spustiť úplne zadarmo. LIVE video je dostupné zatiaľ iba pri predkolách.

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy a highlights?

Najkvalitnejšie video zostrihy nájdete určite na video portáli YouTube a takisto aj na oficiálnom webe UEFA

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt