Prehľad možností ako a kde sledovať Ligu majstrov 2021/22 NAŽIVO – ONLINE + TV

Sledujte dnes živé prenosy z futbalovej Ligy majstrov 2021/22. Preskúmajte všetky možnosti pozerania zápasov Champions League UEFA prostredníctvom online live streamov alebo priamych prenosov v TV.

Liga majstrov DNES – živé prenosy v TV + LIVE stream zadarmo

Liga Majstrov UEFA je v poradí už 30. ročníkom tejto prestížnej futbalovej súťaže. Tohtoročného víťaza spoznáme 28.05.2022 na finále Champions League v ruskom Petrohrade. Víťaz Ligy majstrov 2021/22 získa právo hrať proti víťazovi Európskej ligy v Superpohári UEFA 2022 (Super Cup UEFA 2022).

Okrem toho sa víťaz súťaže kvalifikuje aj do skupinovej fázy Ligy majstrov UEFA 2022/2023 a takisto sa kvalifikuje aj na Majstrovstvá klubov FIFA 2022. Nenechajte si ujsť ďalší ročník tejto prestížnej futbalovej súťaže a zistite všetky alternatívy ako sledovať tohtoročnú Ligu Majstrov naživo a bez otravných reklám.

⚽ Udalosť Liga majstrov UEFA 2021/22
🗓️ Termín súťaže 14.09.2021 – 28.05.2022
📺 TV prenos (kvalifikácie + skupiny) Premier Sport 2 a Nova Sport 3, 4
📺 TV prenos (finále) ČT Sport a Markíza
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV Niké TV
✅ Online prenos Magio GO, DIGI GO a Orange
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia LM UEFA Champions League

Kvalifikačné zápasy Champions League 2021/22 v TV

Kvalifikáciu Ligy Majstrov 2021/2022 je možné pozerať až v troch slovenských stávkových kanceláriách: TipsportFortuna a Niké. Vďaka týmto trom slovenským stávkovým kanceláriám môžete jednoducho sledovať Ligu majstrov cez internet.

Stávkové spoločnosti budú vysielať zápasy pre prvé, druhé a tretie predkolo (prípadne play-off) pomocou svojich online streamov – TV Tipsport, Fortuna TV alebo Niké TV.

Skupinová fáza LM a play-off – TV vysielanie

Ligu majstrov na TV uvidíte v ďalších fázach (skupinová fáza, vyraďovacia fáza) na programoch Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 u viacerých slovenských operátorov (IPVT a káblovka). Teoreticky môžu tieto programy vysielať aj ostatní operátori ako napr. UPC, O2 alebo Skylink – najprv sa však musia dohodnúť na podmienkach.

Tie najzaujímavejšie zápasy bude vysielať Premier Sport 2, ktorý má v ponuke napr. Telekom (Magio TV), DIGI Slovakia alebo Orange TV (niektoré stanice sú len v určitých balíčkoch). 

Chcete vedieť ako sledovať Ligu majstrov a športové prenosy zadarmo? Pozrite si náš podrobný návod ako sledovať Ligu Majstrov online zadarmo.

TV prenos finále Ligy Majstrov 2021/2022

Finálový zápas Ligy Majstrov 2021/2022 plánuje už klasicky odvysielať slovenská stanica Markíza ako aj česká športová stanica ČT Sport. Finále LM sa uskutoční 28.05.2022 v ruskom Petrohrade.

Z futbalovej Ligy majstrov UEFA vám prinášame aj Tipy na zápasy.

Alternatívy pre sledovanie Ligy Majstrov UEFA 

Pozrite si ďalšie alternatívy pre sledovanie Ligy majstrov 2021/2022 naživo.

Online vysielanie Ligy Majstrov v TV / Magio GO

Spoločnosť Telekom ponúka možnosť online sledovania Ligy Majstrov cez internet prostredníctvom ich aplikácie Magio GO. Prístup do aplikácie získate, ak máte zaplatený jeden z TV balíčkov. Potom je tu aplikácia DIGI GO a Orange, vďaka ktorým môžete sledovať Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 online naživo.

Samotné televízne stanice DIGI sport končia a všetky prenosy sa presunú na uvedené tri športové stanice. Zároveň platí, že Liga majstrov na Orange Sport TV končí. Uvedené programy operátor Orange ponúka vďaka čomu neprídete o LM (budete si však musieť priplatiť jeden zo športových balíčkov).

Živý audio prenos z Ligy Majstrov UEFA

Stávková kancelária Tipsport ponúka svojim hráčom originálnu možnosť sledovania zápasov Champions League 2021/2022 prostredníctvom live rádia.

Tipsport live rádio
Spustenie live rádia v stávkovej kancelárii Tipsport

Všetci registrovaní hráči v Tipsporte si môžu spustiť živý audio komentár (live rádio), ktorý sa nachádza pod názvom zápasu. Live rádio je možné spustiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom webovej stránky Tipsport.sk.

Hovoriaci live tracker z Champions League

Ďalší skvelý nápad z dielne stávkovej kancelárie Tipsport je hovoriaci live tracker, ktorý graficky znázorňuje to najdôležitejšie, čo sa na ihrisku odohráva. A to nie je všetko!

Live audio tracker v Tipsporte
LIVE tracker v stávkovej kancelárii Tipsport

Audio tracker zároveň prehráva aj zvukové upozornenia pri dôležitých situáciách ako napríklad pri góloch, strelách do tyčky, penaltách alebo červených kartách. Live tracker sa spustí automaticky po kliknutí na váš vybraný zápas.

Nová streamingová služba Ligy Majstrov!Alexander Ceferino, predseda európskeho futbalového riadiaceho orgánu UEFA prezradil, že sa chystá spustenie novinky v podobe vlastnej streamingovej služby, ktorá bude niesť pracovný názov UEFA TV. Streamingová služba plánuje spustenie v roku 2021.

Mobilná aplikácia pre Ligu Majstrov 2021/22 

Ligu majstrov môžete mať odteraz aj vo vašom mobile vďaka mobilnej aplikácii pod názvom UEFA Champions LeagueMobilná aplikácia je navyše dostupná zadarmo na stiahnutie pre zariadenie Android na Google Play alebo pre zariadenie iPhone v App Store.

Mobilná aplikácia Ligy majstrovLiga majstrov – mobilná aplikácia
Oficiálna aplikácia UEFA Champions League

Aplikácia v sebe skrýva okrem kvalitnej grafiky aj množstvo užitočných funkcií – napr. zostrihy zo zápasov, podrobné štatistiky z aktuálneho ročníka UEFA, história Ligy majstrov a mnohé ďalšie.

Video zostrihy a najlepšie highlights 

Vyhľadávané highlights alebo kvalitné video zostrihy zo zápasov Champions League si môžete pozrieť aj prostredníctvom video portálu Youtube alebo pomocou oficiálneho kanálu UEFA.

Videá zo zápasov Ligy majstrov taktiež nájdete aj na Telekom/DIGI (Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4) alebo na webe Českej televízie v sekcii „Šport“.

Výsledky, štatistiky a tabuľky pre Ligu Majstrov 

Všetky aktuálne výsledky Ligy Majstrov nájdete na weboch stávkových kancelárií TipsportFortuna alebo Niké.

Každá stávková spoločnosť poskytuje aj detailné štatistiky, stačí ak kliknete na ikonku štatistiky pri konkrétnom zápase a vidíte všetko podstatné (posledné zápasy, štatistiky hráčov – góly asistencie, karty alebo tu nájdete aj tabuľku či vzájomné zápasy).

Pravidelné štatistiky ako aj tabuľky Ligy Majstrov nájdete na vyhľadávanom webe Sofascore.com. Za zmienku určite stojí aj web Skore.sk, ktorý poskytuje aktuálne live výsledky, tabuľky ako aj niektoré štatistiky. Nájdete tu aj kurzy k jednotlivým zápasom alebo komentovanie live zápasov Ligu Majstrov UEFA 2021/2022.

Program zápasov Ligy Majstrov 2021/2022

Na webe UEFA.com nájdete okrem iného aj program zápasov Ligy Majstrov. Zahŕňa kompletný prehľad zápasov vrátane osemfinále, štvrťfinále, semifinále a finále Ligy Majstrov UEFA.

Aké sú ostatné zdroje vysielania Champions League?

Na portáli LiveSoccerTV.com nájdete kompletný prehľad všetkých dostupných zdrojov vysielania futbalových zápasov online pre viac ako 175 krajín.

LiveSoccerTV zároveň poskytuje všetky informácie ohľadne legálnych televíznych vysielaní, sociálnych médií, live streamingov, služieb OTT (stream cez internet), rádií alebo satelitných služieb.

Ako funguje vysielanie Ligy Majstrov v Európe?

Champions League sa vysiela prostredníctvom verejnoprávnych televízii iba v štyroch európskych štátoch a to:

 • Chorvátsko
 • Srbsko
 • Maďarsko
 • Švajčiarsko

Ostatné európske krajiny vysielajú Champions League (prevažne) cez súkromné televízie:

 • Anglicko
 • Nemecko
 • Belgicko
 • Poľsko
 • Česko
 • Rakúsko
 • Slovensko
 • Španielsko
 • Taliansko
 • Dánsko
 • Holandsko
 • Nórsko

Náš TIPV našom ďalšom článku sa dočítate o prehľade možností ako sledovať športové prenosy naživo.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké TV stanice budú vysielať Ligu Majstrov 2021/22?

Ligu Majstrov si môžete v TV pozrieť na programoch: Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport 2.

2️⃣ Na akej TV stanici končí vysielanie LM?

Na športovom programe televízie Orange, konkrétne Orange Sport definitívne končí vysielanie populárnej Ligy Majstrov od sezónu 2021/22.

3️⃣ Která sázková kancelář nabízí nejlepší live stream Ligy mistrů?

Online prenosy zo zápasov Champions League 2021/22 sú zatiaľ dostupné len v stávkovej kancelárii Tipsport. Pri každom zápase EL nájdete živý audio prenos alebo live audio tracker, ktorý si môžete spustiť úplne zadarmo. LIVE video je dostupné zatiaľ iba pri predkolách.

4️⃣ Kde nájdete rýchle výsledky Ligy Majstrov?

Najrýchlejšie výsledky nájdete v stávkových kanceláriách Tipsport alebo  Fortuna. Ďalšou možnosťou sú live výsledky na webe Skore.sk, kde nájdete aj prehľadné tabuľky, či štatistiky z Champions League.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy