Prehľad možností ako a kde pozerať francúzsku futbalovú Ligue 1 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte live prenosy z francúzskej Ligue 1 2023/24. Preskúmajte všetky možnosti pozerania futbalových zápasov Ligue 1, ktoré zahŕňajú živé TV vysielanie a online prenosy.

Ligue 1 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Chcete vedieť, ako a kde sledovať francúzsku Ligue 1 live v TV alebo online na internete? Máme pre vás pár tipov ako na to. 

Najpopulárnejšia francúzska futbalová súťaž má na Slovensku veľkú základňu svojich fanúšikov. Hlavným dôvodom je najznámejší slovenský futbalista Milan Škriniar, ktorý hrá v drese slávneho tímu PSG. V novej sezóne 2023/24 má Ligue 1 už iba 18 tímov. Najväčším favoritom súťaže je hviezdny klub Paríž Saint Germain na čele s trénerom Luisom Enriquem a našim Milanom Škriniarom zo Žiliny.

Pozrite si všetky možnosti, ako a kde pozerať Ligue 1 naživo a bez reklám. Máme pre vás všetky dostupné alternatívy sledovania TV prenosu a bezplatných live streamov.

► Sledovať Ligue 1 LIVE
Sledujte zápasy Ligue 1 online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

⚽ Futbalová liga Ligue 1
📌 Oficiálny názov francúzska liga, Le Championnat (predtým Division 1)
🗓️ Termín súťaže 11. august 2023 – 18. máj 2024
📺 TV vysielanie Nova Sport 1, 2
▶️ LIVE stream Fortuna TV Tipsport TV DOXXbet TV
✅ Online prenos
 • videportál VOYO (platená služba),
 • Skylink, DIGI GO, O2 TV a MAGIO GO (aplikácie)
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia Ligue 1 – Official App
⭕ Najznámejšie Derby Ligue 1 Olympique de Marseille vs. Paris Saint-Germain

Kde pozerať bezplatný live stream Ligue 1?

Ak chcete sledovať francúzsku ligu úplne zadarmo, tak máme pre vás viacero možností, ako a kde sledovať Ligue 1 live a zadarmo pomocou streamu stávkových kancelárii. 

LIVE stream futbalových líg sveta na TV Tipsport

LIVE stream francúzskej ligy na TV Tipsport ZADARMO

Stávková kancelária Tipsport ponúka pre futbalových nadšencov live prenosy talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy, španielskej La Ligy, francúzskej Ligue 1 alebo zápasy anglickej Premier League (prenos cez match tracker alebo live rádio). Nezabudnime ani na kvalifikačné zápasy Ligy majstrov, Európskej ligy a Európskej konferenčnej ligy.

Pre spustenie futbalových zápasov na online televízii TV Tipsport je potrebné, aby ste mali vytvorený účet na Tipsport.sk a následné overenie vašej totožnosti. Po splnení týchto dvoch podmienok máte prístup k bezplatným športovým prenosom vrátane futbalu, hokeja, tenisu, basketbalu, snookeru, šípiek alebo konských dostihov.

LIVE stream Ligue 1 zadarmo na TV Tipsport

Pri vašej registrácii zároveň získate  20 € bonus na registráciu, ktorý môžete využiť ihneď na tipovanie napr. stávky na zápasy Ligue 1. V Tipsporte môžete teda spojiť príjemné s užitočným – tipovať a sledovať Ligue 1 online na televízii TV Tipsport.

Návod ako spustiť Ligue 1 live na TV Tipsport
 1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. (👉 Pozrite si náš jednoduchý návod na registráciu v Tipsporte).
 2. Prihlásenie do vášho herného účtu, kde máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek športových live streamov. Po uplynutí 7 dní je potrebné aspoň raz mesačne min. 1,20 €.
 3. Live stream Ligue 1 si viete spustiť v sekcii Tipsportu „TV“ alebo „LIVE“ bez reklám a účtovaných poplatkov.

Online stream Ligue 1 na Fortuna TV

Ďalšou možnosťou je stávková kancelária Tipsport, ktorá taktiež odvysiela priame prenosy z populárnych futbalových líg – francúzskej Ligue 1 alebo talianskej ligy Serie A. Na online televízii Fortuna TV nechýba ani live prenos z Bundesligy alebo priamy prenos La Ligy. Bezplatný prenos je však dostupný len pre klientov Fortuny.

Pre spustenie live streamu francúzskej ligy je potrebné vykonať:

 • registráciu na webe iFortuna.sk,
 • mať kladný zostatok na hernom účte,
 • mať podaný tiket za posledných 7 dní.

LIVE stream Ligue 1 zadarmo na Fortuna TV

Navyše registráciou vo Fortune získate až 2 vstupné bonusy za registráciu – 30 € stávku bez rizika napr. na tipovanie Ligue 1 alebo 30 free spins (voľných točení) do nového online casina Fortuny s hracími automatmi a online ruletami.

Fortuna bonusy za registráciu
Návod, ako sledovať Ligue 1 online na Fortuna TV
 1. Registrácia na iFortuna.sk a overenie herného účtu. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu..
 2. Prihlásenie do herného účtu, kde je potrebné realizovať prvý klad podanie akejkoľvek stávky za posledných 7 dní.
 3. Spustenie live streamu Ligue 1 na online televízii Fortuna TV.

LIVE stream francúzskej Ligue 1 na DOXXbet TV

Poslednou možnosťou v oblasti stávkových kancelárii je stávková spoločnosť DOXXbet. Tá odvysiela zápasy španielskej La Ligy a takisto aj zápasy z francúzskej Ligue 1 na čele s Milanom Škriniarom. Na online televízii DOXXbet TV nájdete aj prenosy z ruskej KHL alebo švédskej hokejovej ligy, prípadne vyhľadávaný live stream z MS v hokeji.

Pre spustenie live streamu francúzskej Ligue 1 je potrebné vykonať:

 • mať vytvorený účet na doxxbet.sk,
 • mať za posledných 14 dní podaný tiket aspoň za 2 €.

Okrem toho svojou registráciou v DOXXbete získate 50 € bez rizika na prvé stávky + 75 free spins do nového online casina DOXXbetu + 100 % bonus do výšky 5.000 €. Po splnení podmienok získate prístup ku všetkým live streamom na DOXXbet TV.

LIVE stream Ligue 1 na DOXXbet TV

Návod ako sledovať Ligue 1 naživo v DOXXbete
 1. Vytvorenie účtu na doxxbet.sk a overenie vašej totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
 2. Druhou podmienkou je mať podaný tiket za aspoň 2 € za posledných 14 dní.
 3. Live stream z vybraného zápasu francúzskej futbalovej Ligue 1 2023/24 si viete spustiť v hornej sekcii „LIVE“. 

Kde sledovať zápasy Ligue 1  v TV?

Pokiaľ vám nevyhovujú naše odporúčané live streamy, tak ešte stále môžete využiť sledovanie francúzskej Ligue 1 v TV na vybraných športových kanáloch Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Pozrite si prehľad všetkých dostupných operátorov.

📺 Kde sledovať Ligue 1 2023/24 v TV? 📺
PoskytovateliaŠportový kanál
Skylink Nova Sport 1 a Nova Sport 2
DIGI TV
Slovak Telekom – Magio TV
O2 TV

Nova Sport 1, 2 odvysiela zápasy francúzskej Ligue 1

TV prenos zápasov francúzskej ligy pomocou Skylinku

Jednou z možností je satelitná služba Skylink, ktorá má vo svojej ponuke všetky kanály Nova Sport 1, 2, 3, 4, 5 s výnimkou kanálu Nova Sport 6. V ponuke Skylinku nájdete prestížne futbalové ligy sveta vrátane európskych líg – Ligy majstrov, Európskej ligy a Európskej konferenčnej ligy, kde si nedávno zahral aj Slovan Bratislava a MŠK Žilina

Televízia cez satelit a internet má v ponuke aj obľúbené tenisové turnaje – AO, French Open, Wimbledon a US Open alebo live prenos z pretekov Formule 1. Francúzsku ligu si môžete pozrieť na športových staniciach Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prostredníctvom 4 dostupných balíčkov Skylinku. Najlacnejší začína už na cene 19,90 €. 

Prehľad dostupných balíčkov v Skylinku (s nadupanými športovými programami):

 • KOMBI+ (123 programov, z toho 65 v HD) s cenou 19,90 € mesačne,
 • KOMBI+ APPLE TV+ (123 programov, z toho 65 v HD) s cenou 21,90 € mesačne,
 • PREMIUM (126 programov, z toho 68 v HD) s cenou 24,90 € mesačne,
 • KOMPLET (132 programov, z toho 71 v HD) s cenou 45 € mesačne.
V prípade balíčku KOMBI+ APPLE+ TV máte akciu za 60 € na prvé 3 mesiace.
Najlepšie futbalové ligy sveta nájdete na Skylinku
Prehľad najlepších európskych líg na Skylinku (zdroj: skylink.sk)

Priamy prenos futbalovej Ligue 1 cez Digi Slovakia

Druhou možnosťou je poskytovateľ Digi Slovakia, ktorý pravidelne prináša na televízne obrazovky prestížne svetové a európske futbalové ligy. Diváci si tak môžu vychutnať zápasy Ligy majstrov UEFA, Premier League, La Ligy, Serie A  a Bundesligy. Výnimkou nie sú ani zápasy francúzskej Ligue 1 live na staniciach Nova Sport 1 a 2.

Cena balíku Premium začína na cene od 14,60 € mesačne so športovými kanálmi Premier Sport 1, 2, Nova Sport 1, 2, 3, 4, Eurosport 1, 2, Canal+ Sport HD, Canal+ Sport 2, RTVS Šport, JOJ Šport alebo Sport 1 a 2. Druhou možnosťou je balík Štandard s menšou ponukou kanálov, ktorý si môžete zakúpiť od 9,60 € mesačne.

Digi Slovakia má v ponuke najlepší svetový futbal
Najlepší futbalový zážitok nájdetete v Digi Slovakia (zdroj: sportky.zoznam.sk)

Live vysielanie francúzskej futbalovej ligy na Magio TV

Okrem Digi Slovakia a Skylinku má v ponuke športové stanice Nova Sport 1, 2 aj spoločnosť T-Mobile. Obe televízne stanice nájdete v balíkoch L a XL na Magio TV. K dispozícii máte 7-dňový Archív Premium, ktorý umožňuje sledovať TV stanice až 7 dní dozadu. Váš obľúbený program si tak môžete pustiť v čase, kedy vám to najviac vyhovuje. 

Vo všetkých variantoch Magio Televízie automaticky získate Voyo štart ako darček – bezplatné sledovanie 5 videí z vybraného obsahu knižnice Voyo každých 30 dní. Tretím benefitom je na Magio TV streamovacia služba Canal+ so širokou ponukou plnou pútavých filmov, seriálov, či ďalších športových programov.

Pozrite si všetky varianty Magio Televízie:

 • Magio TV cez internet XL (120+ TV staníc) s cenou 25,39 € mesačne,
 • Magio TV cez internet L (90+ TV staníc) s cenou 20,40 € mesačne.

Prehľad všetkých dostupných balíkov T-Mobile si môžete pozrieť na telekom.sk.

Magio TV vám ponúka bezplatnú širokú ponuku športových kanálov
Magio TV má širokú ponuku športových kanálov (zdroj: t-mobile.adsl.cz)

Živý prenos francúzskej Ligue 1 na O2 TV

Poslednou možnosťou je digitálna televízia O2 TV s ponukou športových programov: Sport 1, 2 s futbalovými zápasmi Slovanu Bratislava, MŠK Žilina alebo DAC, Eurosport 1, 2 so všetkými tenisovými turnajmi – Australian Open, French Open, Wimbledon,  French Open a Nova Sport 1 a 2 s futbalovými zápasmi Niké ligy alebo live prenosom NHL.

Stanice Nova Sportu nájdete v balíku O2 TV s ponukou 75+ TV staníc už za 12 € mesačne. Športové prenosy môžete pozerať až na 4 zariadeniach súčasne. O2 TV si môžete aktivovať k O2 Paušálu, O2 Fér na faktúru alebo k domácemu O2 Internetu.

Najväčšie výhody O2 TV:

 • 7-dňový archív vysielania + neobmedzené nahrávanie vysielaného obsahu, ktorý sa uloží na 30 dní od jeho odvysielania,
 • bez viazanosti s možnosťou kedykoľvek zmeniť predvolený program,
 • funguje s ktorýmkoľvek poskytovateľom internetu,
 • bezplatná aplikácia O2 TV pre TV a mobilné zariadenia,
 • bez nutnosti kupovať či prenajímať set-top box.

Celú ponuku športových kanálov O2 TV si môžete pozrieť na webe o2.sk.

Mobilný operátor O2 TV má v ponuke športové kanály Nova Sport 1, 2
O2 TV má v ponuke športové kanály Nova Sport 1, 2 (zdroj: o2.sk) 

Ako pozerať Ligue 1 online na mobile?

Ak chcete sledovať Ligue 1 zápasy na mobile, tak máte len tri možnosti – mobilné aplikácie digitálnych poskytovateľov, operátorov, mobilné aplikácie troch stávkových kancelárií a platený video portál VOYO.

Video portál VOYO odvysiela zápasy Ligue 1

Video portál VOYO (platená služba)

Vybrané zápasy najvyššej francúzskej futbalovej ligy si môžete pozrieť aj prostredníctvom video portálu voyo.markiza.sk. Slávne derby ako Monaco vs. PSG alebo Marseille vs. Lyon tak bude vysielať platená služba VOYO naživo a bez reklám. Predplatné video portálu VOYO vás vyjde na 5,99 € mesačne.

V ponuke video portálu VOYO nájdete zápasy hokejovej NHL, 1. slovenskej ligy (Niké ligy), Formule 1, UFC, NBA, MotoGP, live prenosy Tipsport Extraligy, KSW, Bellatoru MMA, RFA , Premier League Darts alebo priamy prenos českej Fortuna ligy.

Mobilné aplikácie digitálnych televízii a operátorov

Vďaka mobilným aplikáciam môžete nerušene sledovať celý vývoj zápasov Ligue 1 dnes online. Jediným kliknutím na tlačidlo „stiahnuť“ si môžete appku dostať do telefónu.

📱 Mobilné aplikácie digitálnych a televíznych operátorov 📱
AplikáciaZariadenia s AndroidomZariadenia s iOS iPhone
DIGI GO ✔️stiahnuť ✔️stiahnuť
Skylink Live TV SK ✔️stiahnuť ✔️stiahnuť
Magio GO ✔️stiahnuť ✔️stiahnuť
O2 TV SK ✔️ stiahnuť ✔️ stiahnuť

Mobilná aplikácia Tipsport

Jednou z mobilných aplikácii, ktorá má v ponuke francúzsku Ligue 1 live je mobilná aplikácia Tipsport. Stiahnuť si ju môžu všetci, ktorí majú mobilné zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS iPhone. Po stiahnutí mobilnej aplikácii Tipsport máte k dispozícii bohatú kurzovú ponuku, športové prenosy alebo online casino Tipsportu.  

Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo
Mobilná aplikácia Tipsport

Mobilná aplikácia Fortuna

Druhou možnosťou je mobilná aplikácia Fortuna, ktorá vám prináša live stávky, rôzne tipovacie súťaže, live prenosy Ligue 1 a online casino Fortuny, kde nájdete výherné automaty, kartové hry a hraciu ruletu. Mobilná aplikácia Fortuna je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS iPhone.

Mobilná aplikácia Fortuna je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo
Mobilná aplikácia Fortuna

Mobilná aplikácia DOXXbet TV

Ďalšou alternatívou je mobilná aplikácia DOXXbet, cez ktorú máte tiež možnosť sledovať zápasy francúzskej Ligue 1 live a zároveň si staviť na vývin zápasu. V mobilnej aplikácii DOXXbet nájdete LIVE a kurzovú ponuku, športové prenosy, virtuálne hry a online casino DOXXbetu. Stiahnuť si ju môžu mobilné zariadenia s Androidom a iOS iPhone.

Mobilná aplikácia DOXXbet je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo
Mobilná aplikácia DOXXbet

Oficiálna aplikácia Ligue 1 – Official App

Francúzska liga má svoju vlastnú mobilnú aplikáciu pod názvom Ligue 1. Stiahnuť si ju môžu všetky mobilné zariadenia s operačným systémom Android a takisto aj mobily so systémom iOS iPhone úplne zadarmo.

V oficiálnej mobilnej aplikácii Ligue 1 nájdete:

 • tabuľka francúzskej ligy sa aktualizuje vždy naživo počas zápasu,
 • aktuálne skóre z odohraných zápasov,
 • prehľadné štatistiky, ktoré vám ukazujú držanie lopty, strely, fauly a pod.,
 • zostava hráčov francúzskej ligy a ich úvodná formácia,
 • rozpis futbalových zápasov resp. program Ligue 1,
 • zoznam najlepších strelcov, žltých a červených kariet, zoznam trestov,
 • zloženie jednotlivých tímov.

Oficiálna mobilná aplikácia francúzskej ligy má pomerne vysoké hodnotenie, takže jej stiahnutie ľutovať určite nebudete. V nastaveniach si môžete zvoliť úroveň upozornení – dostávať upozornenia, vybrať obľúbené tímy, farbu a motív aplikácie.

Oficiálna mobilná aplikácia francúzskej Ligue 1
Náhľad oficiálnej mobilnej aplikácie Ligue 1 (zdroj: ligue.en.aptoide.com)

Kde sledovať francúzsku ligu v Česku?

Francúzska liga Ligue 1 v Česku je vysielaná na športových staniciach Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Češi si môžu vychutnať francúzsky futbal u všetkých poskytovateľov Skylink, Magio TV, O2 TV, Telly a freeSAT. 

Ak chcete pozerať Ligue 1 online, tak vám odporúčame využiť služby českých stávkových kancelárii Tipsport a Fortuna.

📺 Kde sledovať Ligue 1 v TV v Česku? 📺
PoskytovateľŠportový kanál
Skylink Nova Sport 1 a Nova Sport 2
Magio TV
O2 TV
Telly
freeSAT

Kde pozerať francúzsku Ligue 1 v zahraničí?

Pozrite si všetky alternatívy, kde sledovať francúzsku Ligue 1 naživo v zahraničí.

📺 Kde sledovať Ligue 1 live v zahraničí?
KrajinaTV kanálKrajinaTV kanál
Európa
Albánsko Digitalb Arménsko Vivaro Media LLC
Rakúsko DAZN Belgicko Eleven Sports Belgium
Luxembursko Telenet, Voo Bosna a Hercegovina TV Arena Sport
Bulharsko NOVA Chorvátsko TV Arena Sport
Cyprus Nova Sport 1, 2 Česko Nova Sport 1, 2
Nemecko DAZN Grécko NOVA
Maďarsko Network 4 Írsko BT Sport
Taliansko Sky Italia Kosovo Artmotion, TV Arena
Litva Setanta Severné Macedónsko TV Arena Sport
Nórsko Amedia Poľsko Eleven Sports, Canal+ Poland
Portugalsko Eleven Sports Rumunsko Digisport, Look TV
Srbsko TV Arena Slovinsko TV Arena
Španielsko Eurosport Švédsko Bonnier News
Švajčiarsko CANAL+, Blue Holandsko Ziggo
Turecko beIN Sports Veľká Británia BT Sport
Ukrajina Megogo
Afrika (Stredný Východ)
Angola, Mozambique Zap TV Severná Afrika beIN Sports, TV5 Maghreb-Orient
Cape Verde Zap TV Stredný východ beIN Sports, TV5 Maghreb-Orient
Izrael The Sports Channel Subsaharská Afrika Canal+ Afrique, TV 5 Afrique
Tanzánia, Keya, Uganda Azam TV Rwanda, Burundi Azam TV
Malawi, Zambia Azam TV Botswana Azam TV
Zimbabwe Azam TV Togo New World TV
Ázia / Pacifik
Austrália beIN Sports Nový Zéland beIN Sports
Bangladéš Rabbithole Čína CCTV, MIGU
Hong-Kong beIN Sports, i-cable India Viacom 18
Indonézia beIN Sports Filipíny beIN Sports
Japonsko DAZN Malé Divy Medianet
Macau Macau Cable TV, CCTV Malajzia beIN Sports
Brunej beIN Sports Singapur beIN Sports
Severná Kórea SBS Thajsko beIN Sports
Kambodža, Laos beIN Sports Vietnam VTV Cab
Amerika
Brazília ESPN Kanada beIN Sports, TV5 Quebec Canada
Severná Amerika ESPN Sur Karibik ESPN Sur
Stredná Amerika ESPN Sur USA beIN Sports, TV5 Etats Unis

Videá, štatistiky, tabuľka a sociálne siete

Prehľadné štatistiky a výsledky nájdete na webe sofascore.com, kde máte k dispozícii výsledky Ligue 1 a skóre jednotlivých tímov. Program a rozpis futbalových zápasov, tabuľku Ligue 1, výsledky z odohraných zápasov, pavúk celej francúzskej ligy, archív, novinky a štatistiky vám poskytuje stránka flashscore.com.

Tabuľku poskytuje SofaScore.com

Ak ste správnym fanúšikom Ligue 1, tak určite by ste mali sledovať sociálne siete:

Na oficiálnom webe 1. francúzskej ligy ligue1.com nájdete program najbližších zápasov, tabuľky, správy, štatistiky (napr. štatistika každého futbalového zápasu), zahraničných vysielateľov Ligue 1 v TV (Európa, Ázia, Amerika a pod.).

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať Ligue 1 v televízii?

Francúzsku ligu Ligue 1 v TV si môžete zapnúť na televíznych staniciach Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

2️⃣ Je dostupný live stream z francúzskej ligy aj v stávkových kanceláriách?

Áno, bezplatný live stream francúzskej ligy nájdete až v troch stávkových kanceláriách – TipsportFortuna a DOXXbet. Skvelým plusom Tipsportu je sledovanie prenosov na 7 dní zadarmo.

3️⃣ Ktorí poskytovatelia majú v ponuke športové kanály Nova Sport 1 a 2?

Na Slovensku nájdete Nova Sport 1, 2 u poskytovateľov: Digi Slovakia, O2 TV, T-Mobile a Skylink.

4️⃣ Ako pozerať francúzsku ligu na mobile?

Prvou z možností sú mobilné aplikácie digitálnych operátorov – Magio GO, Digi GO, Skylink Live TV SK a O2 TV. Ďalšou možnosťou sú mobilné aplikácie stávkových spoločností.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt