Prehľad možností ako a kde sledovať basketbalovú NBA 2022/23 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte dnes živé prenosy z NBA 2022/2023. Preskúmajte všetky možnosti pozerania basketbalových zápasov NBA, ktoré zahŕňajú TV vysielanie, online live streamy a audio prenosy.

NBA LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Národná basketbalová asociácia (NBA) je v súčasnosti považovaná za najlepšiu basketbalovú súťaž na svete. Základná časť sa plánuje odohrať od 18.10.2022 do 09.04.2023. Po základnej časti je na programe play-in turnaj (11.04. do 14.04.2023), v ktorom sa rozhodne o postupe do play-off NBA.

Na koniec sa môžete tešiť na finálové zápasy, ktoré prebehnú v júni 2023. Minuloročné víťazstvo z roku 2021/2022 obhajuje tím Golden State Warriors (západná konferencia NBA). Najväčšími ašpirantami na víťazstvo sú tímy Brooklyn Nets a Los Angels Lakers.

Ak ste fanúšikom najprestížnejšej basketbalovej súťaže na svete, tak by ste si určite nemali nechať ujsť všetky možnosti kde sledovať NBA naživo a bez poplatkov. V článku vám predstavíme všetky alternatívy pre TV prenos, online stream a audio prenos zadarmo. 

► Sledovať NBA LIVE
Sledujte zápasy NBA online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏀 Udalosť NBA
🗓️ Sezóna súťaže 2022/2023
📺 TV prenos Nova Sport 1,2 a Nova Action
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV
✅ Online prenos VOYO a NBA TV
🔊 Audio prenos ✔️ | len v angličtine
📱 Mobilná aplikácia NBA: Live Games & Scores

Kde sledovať NBA v TV?

Sledujte váš obľúbený basketbalový turnaj v TV. Nižšie nájdete všetky alternatívy ako si pozrieť NBA live a bez účtovaných poplatkov.

Live prenosy NBA na Nova Sport1,2

Priamy prenos basketbalových zápasov na Nova Sport 1,2

Živý prenos z najvyššej basketbalovej ligy v Severnej Amerike odvysielajú hneď dve športové televízne stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Okrem zápasov zo základnej časti a play off, Nova Sport odvysiela aj kompletné finálové zápasy NBA 2022. Zápasy sú na športovej stanici doplnené odborným komentárom.

Súčasťou vysielania sú aj krátke video zostrihy z najlepších odohraných zápasov NBA.

NBA v TV live na Nova Action

Druhou alternatívou je česká športová stanica Nova Action, ktorá odvysiela priame prenosy a reprízy vybraných basketbalových zápasov. Na tejto televíznej stanici sa môžete tešiť aj na skvelý Magazín NBA Action

Kde pozerať online prenos z NBA 2022?

V súčasnosti stále viac narastá počet divákov, ktorí chcú sledovať basketbal online na svojom PC, mobile a tablete. Pripravili sme si pre vás hneď niekoľko alternatív online vysielania NBA. 

Zápasy NBA live na VOYO

Online vysielanie basketbalu na VOYO

Najlepšie basketbalové zápasy z NBA má vo svojej ponuke aj video portál VOYO, v ktorom nájdete všetky odvysielané zápasy z kanálu Nova Sport. Sledovanie NBA prenosov je na video portáli VOYO možné iba vtedy, ak zaplatíte mesačné členstvo (5,99 €).

Basketbalové zápasy na NBA TV

Druhou možnosťou, ktorá však ani tentokrát nie je bezplatná je sledovanie basketbalu pomocou jej oficiálnej NBA TV. Túto službu si môžete zakúpiť na celú sezónu, prípadne na mesiac alebo dokonca len na jeden konkrétny NBA zápas.

LIVE stream NBA na TV Tipsport

Ušetrite si kopec vášho času a hlavne peňazí! Stávková kancelária Tipsport vám umožňuje sledovanie športových live streamov (vrátane basketbal live stream) na svojej online televízii TV Tipsport úplne zadarmo. Jedinou podmienkou je to, aby ste boli registrovaným hráčom Tipsportu.

Byť tipérom v Tipsporte sa naozaj oplatí. Za vašu registráciu získate od Tipsportu darček v podobe bonusu za registráciu, ktorý môžete využiť na prvé stávky.

Bezplatný NBA live stream free si môžete pozrieť na TV Tipsport bez reklám a vo vysokej full HD kvalite. Výhodou Tipsportu je aj dostupná funkcia Multiview, ktorá vám umožňuje sledovanie viacerých live streamov naraz. 

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Ak sa zaregistrujete v Tipsporte už dnes, tak máte nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní od vzniku vašej registrácie. Po uplynutí týchto dní vám stačí aspoň raz mesačne pretipovať minimálnu sumu 1,20 €.   

Už patríte medzi členov Tipsportu? Potom viete, že stačí byť aktívny tipér a sledovanie športových live streamov vrátane NBA máte zadarmo. Popri sledovaní basketbalového live streamu si určite nezabudnite podať LIVE stávku na váš vybraný zápas.

Sledovať basketbal online na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Návod ako sledovať NBA 2022 online na TV Tipsport
 1. Registrácia na webe stávkovej kancelárie Tipsport.sk.
 2. Overenie herného účtu v Tipsporte a následne prihlásenie doň. Ak neviete ako na to, pozrite si náš návod na registráciu v Tipsporte.
 3. Live stream NBA si spustíte buď v sekcii „TV“ alebo v ľavom menu v kategórii „Basketbal“, následne vyberiete sekciu „NBA“ a vyberiete si zápas, ktorý chcete sledovať.

Ako noví klienti Tipsportu máte nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.

Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz za 30 dní akúkoľvek kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 €.

Nezabudnite využiť pri uzatváraní vašich kurzových stávok vstupný bonus, ktorý ste získali už pri vzniku vašej registrácie v Tipsporte.

Online prenos NBA 2022 na Fortuna TV

Aj Fortuna NBA vysiela naživo. Basketbalové zápasy si môžete pozrieť na online televízii Fortuna TV taktiež zadarmo a bez reklám. Aj tu však platia isté podmienky, ktoré treba dodržať, ak si chcete pozrieť basketbal live stream úplne zadarmo.

Nezabudnite, že ako nový hráč Fortuny máte nárok až na dva vstupné fortuna bonusy, ktoré sa dajú využiť na prvé tipovanie kurzových stávok. 

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

V stávkovej spoločnosti Fortuna sú dostupné online prenosy na Fortuna TV pre všetkých jej registrovaných klientov, ktorí majú kladný zostatok na svojom hernom účte a majú podanú akúkoľvek kurzovú stávku za posledných 7 dní.

Sledovať NBA stream naživo na Fortuna TV
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk
Návod ako sledovať NBA live na Fortuna TV
 1. Vytvorte si herný účet na webe ifortuna.sk.
 2. Overenie herného účtu vo Fortune a následné prihlásenie. Pozrite si náš jednoduchý návod ako si založiť účet vo Fortune.
 3. Po registrácii je potrebné dobitie vášho herného účtu v ľubovoľnej sume a podanie akejkoľvek kurzovej stávky vo Fortune.

Po splnení týchto dvoch podmienok máte nárok na bezplatné sledovanie NBA prenosu na Fortuna TV úplne zadarmo a bez reklám.

Pri vzniku registrácie máte zároveň nárok na lákavé vstupné bonusy, pričom ten prvý bonus získate už po dokončení vašej registrácie.

Audio prenos basketbalových zápasov

Aj keď táto najlepšia basketbalová súťaž na svete má svoje zastúpenie v oblasti live streamov, v prípade audio prenosov je pravý opak. Na Slovensku by ste len veľmi ťažko našli rádio, ktoré by vám sprostredkovalo audio prenos z NBA.

Na druhej strane je tu však ešte stále zahraničie, ktoré vám ponúka viaceré možnosti audio prenosov. Jednou z nich je live rádio ESPN, ktoré vám prináša live prenos z odohraných NBA zápasov. Audio prenos je dostupný v pokročilej angličtine.

Ako pozerať basketbal online cez mobil?

Ďalšou možnosťou je pozeranie NBA cez live stream free priamo na vašom mobilnom telefóne. Ak máte účet v stávkovej kancelárii Tipsport, tak môžete využiť mobilnú aplikáciu Tipsport, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo. 

Druhou alternatívou je vyhľadávaná stávková kancelária Fortuna s jej mobilnou aplikáciou, ktorej súčasťou sú aj obľúbené LIVE stávky a vyhľadávané diskusné fórum.

V Tipsporte si môžete pozrieť basketbal live stream zadarmo a bez reklám.

Mobilná aplikácia NBA

Ak chcete zostať v neustálom dianí, potom by vo vašom mobile nemala chýbať mobilná aplikácia pre NBA pod názvom NBA: Live Games & Scores. V prepracovanej appke nájdete oficiálny plán NBA, výsledky, štatistiky, rekapitulácie zápasov či najnovšie články.

Mobilná aplikácia NBA je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení – Android a samozrejme aj iOS iPhone úplne zadarmo.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu pre NBA, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo.
Mobilná aplikácia NBA: Live Games & Scores (Zdroj: App Store)

Video zostrihy, highlighty a Instagram

Najlepšie video zostrihy a highlighty samozrejme nájdete na oficiálnom webe NBA a takisto aj na vyhľadávanom video portáli YouTube, na ktorom sa nachádza kanál NBA.

Fanúšikom by určite nemal uniknúť Instagram NBA s pravidelným prísunom fotiek, pútavých videí či moderných reels.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Na ktorých staniciach si môžete pozrieť NBA v TV?

Najpopulárnejšiu basketbalovú súťaž odvysielajú české televízne stanice Nova Sport 1,2 a Nova Action spoločne s magazínom NBA.

2️⃣ Kde bude dostupný online prenos z basketbalových zápasov NBA?

Najpopulárnejší basketbalový turnaj si môžete spustiť cez platený video portál VOYO alebo platenú NBA TV. Lepšími alternatívami sú určite live streamy stávkových spoločností Tipsport a Fortuna.

3️⃣ Dá sa pozerať basketbal live stream aj na mobile?

Áno, NBA si môžete spustiť aj na svojom mobile prostredníctvom mobilných aplikácii Tipsport a Fortuna app. Obe aplikácie sú dostupné na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení.

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy a highlighty?

Najväčší počet video zostrihov a highlightov nájdete na video portáli YouTube a samozrejme aj na oficiálnom webe NBA.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde