Prehľad možností ako a kde pozerať basketbalovú NBA 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Sledujte dnes živé prenosy z NBA 2023/2024. Preskúmajte všetky možnosti pozerania basketbalových zápasov NBA, ktoré zahŕňajú TV vysielanie, online live streamy a audio prenosy.

NBA 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online

Chcete vedieť, kde sledovať NBA v TV alebo online na internete? Potom ste tu správne.

Národná basketbalová asociácia (NBA) je v súčasnosti považovaná za najlepšiu basketbalovú súťaž na svete. Základná časť sa plánuje odohrať od 24.10.2023 do 14.04.2024. Po základnej časti je na programe play-in turnaj (od polky apríla do konca mája), v ktorom sa rozhodne o postupe do play-off NBA.

Na koniec sa môžete tešiť na finálové zápasy, ktoré prebehnú v júni 2024. Minuloročné víťazstvo z roku 2022/2023 obhajuje tím Denver Celtics (severozápadná konferencia NBA). Najväčšími ašpirantami na víťazstvo sú tímy Brooklyn Nets a Los Angels Lakers.

Ak ste fanúšikom najprestížnejšej basketbalovej súťaže na svete, tak by ste si určite nemali nechať ujsť všetky možnosti kde sledovať NBA naživo a bez poplatkov. V článku vám predstavíme všetky alternatívy pre TV prenos, online stream a audio prenos zadarmo

► Sledovať NBA LIVE
Sledujte zápasy NBA online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🏀 Basketbalová liga NBA (National Basketball Association)
🗓️ Sezóna súťaže 2023/2024
🏆 Úradujúci šampión Denver Nuggets
⛹️‍♂️ Počet klubov 30
📺 TV vysielanie Nova Sport 1, 2 a Nova Action
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV
✅ Online prenos VOYO a NBA TV
🔊 Audio prenos ✔️ | len v angličtine
📱 Mobilná aplikácia NBA: Live Games & Scores

Kde sledovať bezplatný live stream NBA 2023/24?

Najobľúbenejšou možnosťou sledovania je basketbal live stream v stávkových kanceláriách, ktoré ponúkajú online prenos zo všetkých zápasov NBA 2023/24. Ten nájdete len v dvoch stávkových spoločnostiach na Slovensku.

LIVE stream NBA na online televízii TV Tipsport

LIVE stream NBA na TV Tipsport ZADARMO a bez reklám

Ušetrite si kopec vášho času a hlavne peňazí! Stávková kancelária Tipsport vám umožňuje sledovanie športových live streamov (vrátane basketbal live stream) na svojej online televízii TV Tipsport úplne zadarmo.

Jedinou podmienkou je to, aby ste boli registrovaným hráčom Tipsportu. Byť tipérom v Tipsporte sa naozaj oplatí. Za vašu registráciu získate od Tipsportu darček v podobe bonusu za registráciu, ktorý môžete využiť na prvé stávky.

Bezplatný NBA live stream free si môžete pozrieť na TV Tipsport bez reklám a vo vysokej full HD kvalite. Výhodou Tipsportu je aj dostupná funkcia Multiview, ktorá vám umožňuje sledovanie viacerých live streamov naraz. 

LIVE stream NBA na online televízii TV Tipsport

Ak sa zaregistrujete v Tipsporte už dnes, tak máte nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní od vzniku vašej registrácie. Po uplynutí týchto dní vám stačí aspoň raz mesačne pretipovať minimálnu sumu 1,20 €.   

Už patríte medzi členov Tipsportu? Potom viete, že stačí byť aktívny tipér a sledovanie športových live streamov vrátane NBA máte zadarmo. Popri sledovaní basketbalového live streamu si určite nezabudnite podať LIVE stávku na váš vybraný zápas.

Sledovať live stream basketbalu na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Návod ako sledovať live stream NBA na TV Tipsport
 1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš návod na registráciu.
 2. Všetci noví klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.
 3. Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz mesačne kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 € (napr. 3 stávky po 0,40 €).
 4. Live stream NBA si spustíte buď v sekcii „TV“ alebo v ľavom menu v kategórii „Basketbal“, následne vyberiete sekciu „NBA“ a vyberiete si zápas, ktorý chcete sledovať.

Nezabudnite využiť pri uzatváraní vašich kurzových stávok vstupný bonus, ktorý ste získali už pri vzniku vašej registrácie v Tipsporte.

LIVE stream NBA zápasov na Fortuna TV

Aj Fortuna NBA vysiela naživo. Basketbalové zápasy si môžete pozrieť na online televízii Fortuna TV taktiež zadarmo a bez reklám. Aj tu však platia isté podmienky, ktoré treba dodržať, ak si chcete pozrieť basketbal live stream úplne zadarmo.

Nezabudnite, že ako nový hráč Fortuny máte nárok až na 3 vstupné bonusy, ktoré sa dajú využiť na prvé tipovanie a aj na hru v casine Fortuny.

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

V stávkovej spoločnosti Fortuna sú dostupné online prenosy na Fortuna TV pre všetkých jej registrovaných klientov, ktorí majú kladný zostatok na svojom hernom účte a majú podanú akúkoľvek kurzovú stávku za posledných 7 dní.

Sledovať NBA zápasy naživo na Fortuna TV
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk
Návod ako sledovať NBA live na Fortuna TV
 1. Vytvorenie účtu na iFortuna.sk a overenie vašej totožnosti. S vytvorením účtu vám pomôže náš  návod na registráciu.
 2. Po registrácii je potrebné dobitie vášho herného účtu v ľubovoľnej sume a podanie akejkoľvek kurzovej stávky vo Fortune.
 3. Po splnení podmienok máte nárok na bezplatné sledovanie NBA prenosu na Fortuna TV úplne zadarmo a bez reklám.

Pri vzniku registrácie máte zároveň nárok na lákavé vstupné bonusy, pričom ten prvý bonus získate už po dokončení vašej registrácie.

Kde pozerať NBA v TV?

Sledujte váš obľúbený basketbalový turnaj v TV. Nižšie nájdete všetky alternatívy ako si pozrieť NBA live a bez účtovaných poplatkov.

Live prenosy NBA na Nova Sport1,2

Priamy prenos basketbalových zápasov na Nova Sport 1,2

Živý prenos z najvyššej basketbalovej ligy v Severnej Amerike odvysielajú hneď dve športové televízne stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Okrem zápasov zo základnej časti a play off, Nova Sport odvysiela aj kompletné finálové zápasy NBA 2023. Zápasy sú na športovej stanici doplnené odborným komentárom.

Súčasťou vysielania sú aj krátke video zostrihy z najlepších odohraných zápasov NBA.

TV vysielanie zápasov NBA na Nova Action

Druhou alternatívou je česká športová stanica Nova Action, ktorá odvysiela priame prenosy a reprízy vybraných basketbalových zápasov. Na tejto televíznej stanici sa môžete tešiť aj na skvelý Magazín NBA Action

Kde sledovať NBA online na internete?

V súčasnosti stále viac narastá počet divákov, ktorí chcú sledovať basketbal online na svojom PC, mobile a tablete. Pripravili sme si pre vás hneď niekoľko alternatív online vysielania NBA. 

NBA zápasy v TV na VOYO

Online vysielanie basketbalu na VOYO

Najlepšie basketbalové zápasy z NBA má vo svojej ponuke aj video portál VOYO, v ktorom nájdete všetky odvysielané zápasy z kanálu Nova Sport. Sledovanie NBA prenosov je na video portáli VOYO možné iba vtedy, ak zaplatíte mesačné členstvo (5,99 €).

Basketbalové zápasy na NBA TV

Druhou možnosťou, ktorá však ani tentokrát nie je bezplatná je sledovanie basketbalu pomocou jej oficiálnej NBA TV. Túto službu si môžete zakúpiť na celú sezónu, prípadne na mesiac alebo dokonca len na jeden konkrétny NBA zápas.

Nočná štúdiová show vám poskytuje najnovšie správy z NBA 24/7, skóre a najdôležitejšie udalosti s hĺbkovou analýzou NBA TV. 

Čo získate zakúpením NBA League Pass a Premium:

 • prístup 24/7 k live streamu NBA vrátane analýz, hier, exkluzívnych funkcií, rozhovorov, tlačových konferencii a živých podujatí,
 • prístup k úplným archívom od sezóny 2012 až po súčasnosť,
 • streamovanie až na 3 zariadeniach súčasne,
 • prístup k obsahu v aréne počas reklamných prestávok.
Oficiálna televízia NBA TV
Oficiálna televízia NBA TV (zdroj: tv.youtube.com)

Audio prenos basketbalových zápasov

Aj keď táto najlepšia basketbalová súťaž na svete má svoje zastúpenie v oblasti live streamov, v prípade audio prenosov je pravý opak. Na Slovensku by ste len veľmi ťažko našli rádio, ktoré by vám sprostredkovalo audio prenos z NBA.

Na druhej strane je tu však ešte stále zahraničie, ktoré vám ponúka viaceré možnosti audio prenosov. Jednou z nich je live rádio ESPN, ktoré vám prináša live prenos z odohraných NBA zápasov. Audio prenos je dostupný v pokročilej angličtine.

Ako pozerať basketbal online cez mobil?

Okrem prenosov NBA v TV môžete sledovať NBA online cez mobilnú aplikáciu dvoch stávkových spoločností.

Mobilná aplikácia Tipsport

Aj keď nie je NBA populárna tak ako hokejová hokejová NHL, futbalová Liga majstrov alebo tenisový turnaj Australian Open, stále môžete využiť sledovanie NBA zápasov aj na mobile.

Ďalšou možnosťou je pozeranie NBA cez live stream free priamo na vašom mobilnom telefóne. Ak máte účet v stávkovej kancelárii Tipsport, tak môžete využiť mobilnú aplikáciu Tipsport, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo

Mobilná aplikácia od Tipsportu
Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie zadarmo

Mobilná aplikácia Fortuna

Vo Fortune patria medzi najsledovanejšie live prenosy UFC a takisto aj live prenosy Fortuna ligy. Ak chcete sledovať NBA na mobile, tak druhou alternatívou je vyhľadávaná stávková kancelária Fortuna s jej mobilnou aplikáciou, ktorej súčasťou sú aj obľúbené LIVE stávky a vyhľadávané diskusné fórum.

Mobilná aplikácia od Fortuny
Mobilná aplikácia Fortuna je k dispozícii na stiahnutie zadarmo

Oficiálna mobilná aplikácia NBA

Ak chcete zostať v neustálom dianí, potom by vo vašom mobile nemala chýbať mobilná aplikácia pre NBA pod názvom NBA: Live Games & Scores. V prepracovanej appke nájdete oficiálny plán NBA, výsledky, štatistiky, rekapitulácie zápasov či najnovšie články.

Mobilná aplikácia NBA je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení – Android a samozrejme aj iOS iPhone úplne zadarmo.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu pre NBA, ktorá je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo.
Mobilná aplikácia NBA: Live Games & Scores (zdroj: App Store)

Video zostrihy, highlights a sociálne siete

Najlepšie video zostrihy a highlighty samozrejme nájdete na oficiálnom webe NBA a takisto aj na vyhľadávanom video portáli YouTube, na ktorom sa nachádza kanál NBA.

Ak ste fanúšikom NBA, tak určite by ste mali začať sociálne siete:

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sledovať zápasy NBA v TV?

Najpopulárnejšiu basketbalovú súťaž odvysielajú české televízne stanice Nova Sport 1,2 a Nova Action spoločne s magazínom NBA.

2️⃣ Kde pozerať live stream basketbalu NBA?

Najpopulárnejší basketbalový turnaj si môžete spustiť cez platený video portál VOYO alebo platenú NBA TV. Lepšími alternatívami sú určite live streamy stávkových spoločností Tipsport a Fortuna.

3️⃣ Dá sa pozerať basketbal online aj na mobile?

Áno, NBA si môžete spustiť aj na svojom mobile prostredníctvom mobilných aplikácii Tipsport a Fortuna app. Obe aplikácie sú dostupné na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení.

4️⃣ Kde nájdete najlepšie video zostrihy a highlighty?

Najväčší počet video zostrihov a highlightov nájdete na video portáli YouTube a samozrejme aj na oficiálnom webe NBA.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt