Prehľad možností ako a kde pozerať SP v alpskom lyžovaní 2023/24 NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

Sledujte + tipujte MS v hokeji teraz s 30 € zadarmo bez vkladu
30 € stávka bez rizika + 75 free spinov v kasíne
70 € stávka bez rizika + repre DRES

Sledujte živé prenosy zo SP v zjazdovom lyžovaní 2023/24 LIVE. Preskúmajte všetky možnosti pozerania pretekov alpského lyžovania prostredníctvom live streamov online alebo priamych prenosov v TV.

Zjazdové lyžovanie 🔴 LIVE – kde sledovať prenosy v TV + online stream

Chcete vedieť, ako a kde sledovať zjazdové lyžovanie dnes cez priamy prenos v TV alebo online na internete? Potom ste tu správne.

Za najsledovanejšie súťaže v lyžovaní sa určite považuje Svetový pohár v alpskom lyžovaní 2023/24 a nadchádzajúce Majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní 2025. V novej sezóne sa už tradične predstaví najlepšia slovenská lyžiarka Petra Vlhová a najpopulárnejšia česká lyžiarka a snowboardistka Ester Ledecká na trati. Uvidíme, aké výkony túto sezónu obidve predvedú. Nesmieme zabudnúť ani na bratov Žampovcov. 

Nenechajte si ujsť ďalší ročník SP a MS v alpskom lyžovaní, samozrejme aj Zimné olympijské hry (ZOH) a zistite všetky možnosti, ako a kde sledovať všetky preteky zjazdového lyžovania dnes online na internete alebo naživo v TV.

► Sledovať zjazdové lyžovanie LIVE
Sledujte preteky alpského lyžovania online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

❄️ Zimný šport Alpské lyžovanie
🎿 Populárne súťaže SP a MS v alpskom lyžovaní, ZOH
🗓️ Trvanie súťaže
 • SP od 28.10. 2023 do 24.03.2024
 • MS až v roku 2025
 • ZOH  až v roku 2026
🥇 Preteky na Slovensku Svetový pohár Jasná 2024
⚡ Live prenosy ✅ všetky preteky zjazdového lyžovania
📺 TV vysielanie RTVS Šport, JOJ Šport, ČT Sport a Eurosport 1, 2
▶️ LIVE stream TV Tipsport (exkluzívne)
✅ Online prenos Eurosport player a JOJ Play
📱 Mobilná aplikácia Tipsport

Kde pozerať bezplatný live stream zjazdového lyžovania?

Najlepšou alternatívou je sledovať zjazdové lyžovanie dnes online prostredníctvom stávkových kancelárii, v ktorých si môžete podať stávku a sledovať aj výsledok preteku.

Online prenos zo SP v alpskom lyžovaní na TV Tipsport

LIVE stream alpského lyžovania na TV Tipsport ZADARMO

Najobľúbenejšou možnosťou aj naďalej zostáva sledovanie zjazdového lyžovania dnes cez priamy prenos v stávkovej kancelárii Tipsport, ktorá ho vysiela naživo na svojej online televízii TV Tipsport úplne zadarmo a bez reklám a účtovaných poplatkov.

Stávková kancelária Tipsport vysiela zjazdové lyžovanie ženy dnes online a takisto aj mužov len v súťažiach Svetového pohára v alpskom lyžovaní (SP) a takisto aj Majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní (MS). Zimné olympijské hry (ZOH) však v ponuke Tipsportu nenájdete, na ne zatiaľ nemá vyhradené práva žiadna stávková spoločnosť.

Súčasťou live prenosov na TV Tipsport je dostupná aj funkcia Multiview, ktorá vám umožňuje sledovanie viacerých športových live streamov naraz napr. sledovať alpské lyžovanie live súčasne s online prenosom bojových športov z bojovej organizácie Oktagon alebo prenosom z futbalu, hokeja, tenisu, cyklistiky, motošportu a dostihov.

LIVE stream alpského lyžovania na TV Tipsport

Všetci noví klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov po dobu 7 dní od ich registrácie, pričom stará klientela môže sledovať live streamy taktiež zadarmo, ak aspoň raz mesačne uzatvoria stávku.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Čo získate založením herného účtu na Tipsport.sk:

Získať 20 € bonus zadarmo na tipovanie
Kliknutím budete presmerovaní na Tipsport.sk
Návod ako sledovať lyžovanie live na TV Tipsport
 1. Registrácia na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S registráciou vám pomôže náš návod na registráciu v Tipsporte.
 2. Všetci noví klienti Tipsportu majú nárok na bezplatné 7-dňové sledovanie live streamov na online televízii TV Tipsport.
 3. Po uplynutí 7 dní je potrebné staviť aspoň raz mesačne kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 € (napr. 3 stávky po 0,40 €).
 4. Vybraný online prenos alpského lyžovania (SP + MS) si viete spustiť v hornom menu Tipsportu pod názvom „TV“ alebo „LIVE“.

Nezabudnite, že pri uzatváraní stávok môžete využiť vstupné bonusy, ktoré ste získali už pri vzniku vašej registrácie v Tipsporte.

Online prenos z MS v alpskom lyžovaní na TV Tipsport

Kde vysielajú alpské lyžovanie live v TV?

Preteky zjazdového lyžovania žien dnes online si môžete pozrieť aj cez TV vysielanie. V súčasnosti existuje mnoho alternatív televíznych staníc, v ktorých nájdete ponuku Zimné olympijské hry, Svetový pohár a Majstrovstvá sveta v lyžovaní live.

RTVS odvysiela preteky zjazdového lyžovania dnes live

Priamy prenos zjazdového lyžovania na RTVS Šport

Slovenská stanica RTVS Šport má dlhú tradíciu vo vysielaní alpského lyžovania live. RTVS odvysielala v minulosti všetky preteky zjazdového lyžovania – obrovský slalom, slalom, Super-G, tímovú súťaž, alpskú kombináciu a zjazd. V novej sezóne SP a MS v lyžovaní však RTVS Šport odvysiela všetky preteky, ktoré sa konajú na území Rakúska.

Lyžiarske preteky si tu budete môcť pozrieť so slovenským komentárom, ktorý dopĺňa bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez Zuzulová. Obrovskou výhodou RTVS je aj jeho archív, v ktorom nájdete všetky preteky zjazdového lyžovania, ktoré sa odohrali a ktoré RTVS zároveň odvysielala naživo v TV.

Samozrejmosťou sú aj Zimné olympijské hry (ZOH), ktoré taktiež odvysiela RTVS zjazdové lyžovanie dnes naživo v pretekoch žien a takisto aj v pretekoch mužov.

Na TV stanici nájdete JOJ Šport live lyžovanie

Live prenos alpského lyžovania na JOJ Šport

V novej sezóne odvysiela TV stanica JOJ Šport takmer všetky preteky v zjazdovom lyžovaní 2023/24. Odvysiela tak omnoho viac lyžiarskych pretekov ako samotná stanica RTVS Šport, ktorej sa nepodarilo získať prednostné právo na ich vysielanie. Jedinou nevýhodou je, že JOJ Šport neodvysiela lyžiarske preteky v Rakúsku.

Na novej stanici JOJ Šport live však nenájdete prenosy z Majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní a takisto aj Zimné olympijské hry.

V súčasnosti ide oveľa viac do popredia táto nová televízna stanica, ktorá má zakúpené vysielacie práva aj na hokejovú súťaž Tipos Extraligu, atletiku, futbal, hokej, tenis, volejbal a takisto aj na obľúbené zimné športy: Svetové poháre v klasickom lyžovaní, skokoch na lyžiach, severskej kombinácii, snowboardingu a freestyle lyžovaní.

Televízna stanica JOJ Šport
JOJ Šport pravidelne vysiela reláciu v pozadí úspechu (zdroj: youtube.com)
ČT Sport odvysiela preteky alpského lyžovania live

Živé vysielanie lyžovania na ČT Sport

Českí, ale aj slovenskí fanúšikovia si budú môcť pozrieť preteky zjazdového lyžovania na českej stanici ČT Sport, ktorá získala vysielacie práva na všetky preteky SP v alpskom lyžovaní, ako aj na MS v zjazdovom lyžovaní a takisto aj na Zimné olympijské hry (ZOH). Okrem lyžovania si tu budete môcť pozrieť aj Svetový pohár v biatlone.

V novej sezóne si tu tak budete môcť pozrieť zjazdové lyžovanie dnes priamy prenos zo všetkých lyžiarskych pretekov: obrovský slalom, slalom, zjazd, Super-G, tímová súťaž a alpská kombinácia.

Švajčiarsky alpský lyžiar Marco Odermatt
Česká televízia odvysiela aj preteky alpského lyžovania mužov
(zdroj: sport.ceskatelevize.cz)
Eurosport odvysiela priamy prenos zjazdového lyžovania

TV vysielanie lyžiarskych pretekov na Eurosport 1, 2

Zjazdové lyžovanie dnes priamy prenos môžete pozerať aj prostredníctvom staníc Eurosport 1 a Eurosport 2. Na Slovensku a v Česku nájdete túto stanicu u viacerých televíznych poskytovateľov. 

Kde pozerať online prenos alpského lyžovania?

Online prenos z alpského lyžovania máte možnosť pozerať na 3 internetových platformách. Dve možnosti sú úplne bezplatné (avšak s reklamami) a jedna s poplatkom.

Lyžiarsky online stream na webe RTVS

RTVS zjazdové lyžovanie dnes sa po novom vysiela online na webe rtvs.sk úplne zadarmo. Pozeranie lyžiarskych pretekov je však možné len počas vysielania zjazdového lyžovania v TV na stanici RTVS Šport. 

Zjazdové lyžovanie dnes online na webe RTVS
Zjazdové lyžovanie online zapnete hore cez sekciu „Šport“ na stránke webu RTVS
(zdroj: rtvs.sk)

Bezplatná alebo platená služba JOJ Play

Nová streamovacia platforma JOJ Play má vo svojej ponuke podobne ako JOJ Šport live lyžovanie. JOJ Play je prvá streamovacia platforma, ktorú môžete pozerať zadarmo (s reklamami) alebo s poplatkom (bez reklám). Na výber máte z dvoch balíkov JOJ Play: FREE a PREMIUM. V balíku FREE môžete sledovať prenos len na 1 zariadení.

Streamovacia platforma JOJ Play
Balík FREEBalík PREMIUM
 • bezplatný balík
 • prémiový balík bez reklám
 •  formáty z produkcie TV JOJ
 • kompletný obsah z produkcie TV JOJ
 • obsahuje reklamu
 • premiové filmy a seriály
 • výber živých kanálov: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24
 • predpremiéry tvorbyz produkcie JOJ
 • sledovanie na 1 zariadení súčasne
 • sledovanie až na 4 zariadeniach súčasne
cena prenosu je 0 € mesačne cena prenosu je 5,99 € mesačne

V balíku PREMIUM sú všetky živé kanály: JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, Jojko, JOJ Cinema, CS FILM, CS HISTORY, CS MYSTERY a CS HORROR.

Streamovacia platforma JOJ Play
Nová streamovacia platforma JOJ Play

Online služba Eurosport Player

Platenú službu Eurosport Player si môžete spustiť na webe eurosport.com len vtedy, ak si zaplatíte mesačné predplatné, ktoré zahŕňa živý prenos v HD-kvalite, sledovanie na viacerých zariadeniach, videá na požiadanie a multiview.

Ako pozerať lyžiarske preteky zjazdového lyžovania dnes na mobile?

Zjazdové lyžovanie dnes online si viete spustiť aj pomocou mobilnej aplikácie stávkovej kancelárie.

Mobilná aplikácia Tipsport

Jednotkou na trhu v oblasti stávkových spoločností je jednoznačne Tipsport, ktorý vám ponúka bezplatné stiahnutie mobilnej aplikácie Tipsport pre mobilné zariadenia iOS iPhone a zariadenia Android. Vďaka nej môžete pozerať zjazdové lyžovanie ženy dnes muži a takisto aj alpské lyžovanie muži dnes online na mobile.

Mobilná aplikácia Tipsport
Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie zadarmo

Video zostrihy, highlights a sociálne siete

Ak ste fanúšikom SP alebo MS v zjazdovom lyžovaní, tak určite by ste mali začať sledovať sociálne siete:

Novinky zo SP v alpskom lyžovaní mužov a žien si môžete kedykoľvek pozrieť na webe fis-ski.com. Videá a highlights zas nájdete na kanáli YouTube pod názvom FIS Alpine.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde vysielajú lyžovanie SP, MS a ZOH v TV?

SP v alpskom lyžovaní si môžete pozrieť na staniciach: RTVS Šport, JOJ Šport, ČT Sport a Eurosport 1 a 2. MS v zjazdovom lyžovaní a Zimné olympijské hry sa vysielajú iba na TV staniciach RTVS Šport, ČT Sport a Eurosport 1, 2.

2️⃣ Kde pozerať live stream alpského lyžovania zadarmo?

Bezplatný live stream alpského lyžovania nájdete len v stávkových kanceláriách. Jedinou, ktorá ho má vo svojej ponuke je spoločnosť Tipsport, ktorý odvysiela preteky zjazdového lyžovania dnes online na TV Tipsport zadarmo a bez reklám.

3️⃣ Je dostupný aj online prenos alpského lyžovania?

Pre viaceré lyžiarske súťaže je dostupný online prenos alpského lyžovania na: webe RTVS (pre slovenských divákov), Českej televízie (pre českých divákov), Eurosport Player (pre všetkých divákov) a JOJ Play (len pre slovenských divákov).

4️⃣ Dá sa pozerať zjazdové lyžovanie dnes online aj na mobile?

Áno, ak chcete sledovať zjazdové lyžovanie dnes cez priamy prenos na mobile, tak si stiahnite mobilnú aplikáciu Tipsport, v ktorej môžete pozerať všetky preteky zo SP v alpskom lyžovaní zadarmo.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt