MS v hokeji 2022 LIVE: Sledujte zápasy SR naživo a ZADARMO – Prehľad možností pre hokej live stream free

Chcete sledovať tohtoročný hokejový šampionát online na vašom PC, mobile alebo tablete? Prečítajte si naše tipy, ako sledovať MS v hokeji 2022 LIVE + zápasy Slovenska cez hokej live stream free.

MS v hokeji 2022 🏒 Sledujte ONLINE na mobile, tablete alebo PC

Chcete vedieť, ako sledovať hokej live stream free? Tak potom ste tu správne. Hokejové Majstrovstvá sveta patria vo všeobecnosti k najatraktívnejším športovým udalostiam nielen na sledovanie, ale aj na tipovanie. 

Vďaka tomu, že hokej patrí k najobľúbenejším športom existuje viacero dostupných možností ako a kde sledovať zápasy MS 2022 naživo.

Zistite ako pozerať MS 2022 live v TV, online cez live stream, na mobile pomocou mobilnej aplikácie alebo prostredníctvom match trackera či audio prenosu (live rádio).


🏒 Hokejový turnaj MS v hokeji 2022
🗓️ Termín 13. – 29. mája 2022
🏟️ Miesto konania Helsinki, Fínsko
▶️ LIVE stream  Tipsport TV 
📺 TV prenos RTVS, ČT SPORT a ČT2
🔊 Audio prenos Rádio Slovensko
📱 Mobilná aplikácia IIHF
📝 Rozpis zápasov Program MS v hokeji 2022

Sledovanie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v TV

Najobľúbenejšia je tradičná forma sledovania hokejových majstrovstiev v televízii. Pozrite si zopár tipov ako môžete sledovať hokejové prenosy z pohodlia vášho domova.

Live stream z MS 2022

MS v hokeji 2022 v TV na RTVS (ŠPORT) a ČT sport

Keďže vysielacie práva vlastní Rozhlas a televízia Slovenska, tak priame prenosy z hokejových Majstrovstiev sveta 2022 si môžete pozrieť na novej televíznej stanici ŠPORT, ktorá odvysiela všetky zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie.

Ak sa budete nachádzať v čase konania MS v hokeji v ČR už klasicky môžete priame prenosy sledovať na stanici ČT sport alebo ČT2.

Hokejový šampionát môžete pozerať na oficiálnom webe RTVS, ktorá bude vysielať live stream z MS sveta v hokeji 2022 naživo. Online vysielanie je dostupné pre všetkých používateľov úplne zadarmo. Pokiaľ sa ale nachádzate v zahraničí, livestream na stránkach RTVS nespustíte, keďže RTVS vlastní vysielacie práva iba na území SR.

Majstrovstvá sveta v hokeji 2022 a digitálne televízie

Hokejové zápasy z MS si môžete pozrieť aj vtedy, ak je poskytovateľom vášho TV signálu jedna z týchto troch digitálnych televízií – MAGIO GO od Telekomu, Orange TV a O2 TV. Všetci traja slovenskí operátori majú k dispozícii aj vlastnú mobilnú appku, ktorá vám umožňuje bezplatné sledovanie hokejových zápasov kdekoľvek a kedykoľvek.

Hokej LIVE stream free cez stávkové kancelárie

Ďalšou skvelou alternatívou môže byť pre vás live stream stávkovej kancelárie Tipsport. Táto najznámejšia stávková spoločnosť bude vysielať MS v hokeji 2022 live stream pomocou svojej online televízie Tipsport TV .

MS v hokeji 2022 LIVE ZDARMA na Tipsport TV

Pokiaľ ste novým alebo už tipujúcim hráčom v Tipsporte, môžete využiť možnosť sledovania hokejových zápasov naživo prostredníctvom live streamov. Športové live streamy si môžete spustiť a pozrieť úplne zadarmo – stačí splniť jednoduché podmienky tejto stávkovej kancelárie.

Slovenské stávkové kancelárie majú pre svojich hráčov pripravené špeciálne bonusy na MS v hokeji. Ktorá stávková spoločnosť ponúka najlepší bonus na tipovanie? To sa dozviete v našom článku BONUSY K MS V HOKEJI 2022 + PROMO AKCIE.

Športové prenosy na TV Tipsport

Návod, ako spustiť bezplatný live stream v Tipsporte

Pozrite si detailný návod ako spustiť live stream z MS v hokeji 2022 zadarmo na TV Tipsport.

  1. Zaregistrujte sa na webovej stránke Tipsport.sk.
  2. Overte si hráčsky účet a následne sa prihláste do vášho herného účtu.
  3. Po úspešnej registrácii máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie akýchkoľvek live streamov v Tipsporte.
  4. Športové live streamy nájdete na webovej stránke Tipsportu v sekcii TV alebo LIVE.
  5. Po uplynutí 7-dňovej lehoty je potrebné uzatvoriť aspoň raz mesačne jednu kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1.20 €.

Návod ako sledovať MS v hokeji 2022 Slovensko na TV TIPSPORT si pozrite na obrázku nižšie. Po rozkliknutí sa obrázok zväčší a na obrázkoch uvidíte presný návod, ako spustiť livestream hokeja v stávkovej kancelárii Tipsport.

MS v hokeji 2021 na TV TIPSPORT
MS v hokeji na TV TIPSPORT
Náš TIP: Ako novo registrovaní hráči Tipsportu môžete využiť pri vašom tipovaní Tipsport bonus zadarmo vo výške až 20 €, ktorý získate pri vytváraní herného konta. Máte problém s registráciou? Prečítajte si náš podrobný návod Ako založiť herný účet na Tipsporte.

MS hokeja 2022 cez mobilné aplikácie

Chcete zostať v neustálom dianí? Tohtoročný hokejový šampionát môžete sledovať aj pomocou vychytanej mobilnej aplikácie priamo na vašom mobile alebo tablete.

Mobilná aplikácia ANTIK TV GO (za poplatok)

Hokejové Majstrovstvá sveta môžete sledovať pomocou známej mobilnej TV aplikácie ANTIK TV GO. Táto mobilná aplikácia vám umožňuje sledovanie hokejových prenosov pomocou aktivovaného používateľského balíku Antik TV GO.

Stiahnutím mobilnej aplikácie získate desiatky TV kanálov, vysokú kvalitu obrazu, bohatý archív a vynikajúceho programového sprievodcu. To všetko pre váš telefón, tablet alebo PC v cene približne 2,50 € / mesiac. 

Mobilná aplikácia Antik TV GO je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android a iOS iPhone).

Mobilná aplikácia Tipsport (zadarmo)

Pre sledovanie hokejových Majstrovstiev sveta môžete použiť aj mobilnú aplikáciu od stávkovej kancelárie Tipsport.

Aj tu platia rovnaké pravidlá ako pre sledovanie live streamov cez PC a to uzatvorenie kurzovej stávky v minimálnej hodnote 1.20 € aspoň raz mesačne (je len na vás, či podáte tiket 1× za mesiac v hodnote 1,20 € alebo napr. tikety 4× za mesiac v hodnote 0,30 €).

Úvodná obrazovka aplikácie TipsportMS v hokeji 2021 live stream
MS v hokeji 2022 v aplikácii Tipsport (kurzy + live stream)

V mobilnej appke je okrem samotného tipovania a sledovania hokejových zápasov možné aj skontrolovanie live výsledkov, zapojenie sa do diskusného fóra alebo hra v online casine Tipsport.

Mobilná aplikácia Tipsport SK je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Android a iOS iPhone).

Mobilná aplikácia IIHF World Championship

Ak ste pravým fanúšikom MS v ľadovom hokeji 2022, tak vo vašom mobile by určite nemala chýbať mobilná aplikácia IIHF, v ktorej môžete sledovať všetky oficiálne turnaje IIHF so živými výsledkami, oznámeniami o góloch či štatistikami hier. IIHF app je dostupná na stiahnutie úplne zadarmo pre – iOS iPhone a Android.

Hokej LIVE cez match tracker v Tipsporte

Pokiaľ nemáte čas sledovať celý priebeh zápasu, môžete vyskúšať sledovanie hokejového šampionátu pomocou zápasového match trackera.

Match tracker v Tipsporte

Live tracker vám umožňuje bezprostredné sledovanie celého priebehu zápasu pomocou grafického znázornenia, ktoré je doplnené o audio prenos s komentárom. Zápasový live tracker si môžu spustiť všetci tipujúci a registrovaní hráči v Tipsporte.

Audio prenos (live rádio)

Poslednou alternatívou je počúvanie hokejových zápasov na stanici Rádio Slovensko. Súčasťou každého odvysielaného zápasu je aj hudba, ktorá ohlasuje krátke prestávky alebo stará známa zvučka, ktorá vždy zaznie po strelení gólu.

Livestream z MS v hokeji 2021

Kedy začínajú MS v ľadovom hokeji 2022?

Tento rok štartuje hokejový šampionát už 13. mája 2022. Oficiálny koniec a finále MS sveta v hokeji 2022 uvidíme 29.mája 2022. V ktorej skupine sa predstaví Slovensko?

V tohtoročných hokejových Majstrovstvách sveta sa Slovensko predstaví v A-skupine, v ktorej sa nachádza aj úradujúci víťaz minuloročných MS v hokeji 2021 – Kanada.

Zaujíma vás rozpis zápasov, program MS v hokeji, prípadne ako vyzerá zloženie skupín alebo či sú dostupné vstupenky na hokejový šampionát? Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu turnajom MS v hokeji 2022.

Pozrite si zloženie jednotlivých skupín + tabuľky pre MS v hokeji 2022.

Skupina ASkupina B
Kanada Fínsko
Francúzsko USA
Nemecko Česko
Švajčiarsko Švédsko
Slovensko Lotyšsko
Dánsko Nórsko
Kazachstan Rakúsko
Taliansko Veľká Británia
Tabuľku poskytuje SofaScore.com
Tabuľku poskytuje SofaScore.com

Video zostrihy, štatistiky a live výsledky

Poznáte webové stránky, kde nájdete najkvalitnejšie video zostrihy a najpodrobnejšie live výsledky a štatistiky? Poradíme vám, ktoré weby sa skutočne oplatí navštíviť.

Video zostrihy a highlights

Najlepšie spracované video zostrihy a samozrejme aj highlighty nájdete na oficiálnom YouTube kanáli IIHF Worlds alebo na oficiálnom YouTube kanáli Slovenského zväzu ľadového hokeja

Najvyhľadávanejšie live výsledky

Najrýchlejšie live výsledky sú dostupné na webovej stránke flashscore.com. Na tomto webe sa nachádzajú aj tabuľky, program zápasov a archív výsledkov z predchádzajúcich sezón MS v ľadovom v hokeji.

Detailné štatistiky 

Podrobné štatistiky z hokejového šampionátu nájdete na webe sofascore.com. Skvele vypracované štatistiky vám určite pomôžu pri uzatváraní vašich kurzových stávok. 

Kde nájdete najhorúcejšie novinky z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji?

Neustály prísun nových informácií nájdete na:

  • na zahraničnom Instagramovom profile 2022 iihfworlds,
  • na slovenskom Instagramovom profile Slovenského zväzu ľadového hokeja pod názvom hockeyslovakia,
  • na Twitteri na účte hokejovej organizácie IIHF.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kde sa dajú sledovať MS v hokeji 2022?

Sledovať Majstrovstvá sveta v hokeji 2022 môžete už klasicky vďaka RTVS na televíznej stanici Šport. Livestream je dostupný na stránkach RTVS, ale zadarmo aj na TIPSPORT TV.

2️⃣ Uvidíte na TIPSPORT TV všetky zápasy hokejové šampionátu?

Áno, samozrejme. Stávková kancelária Tipsport bude vysielať livestream z MS hokeji 2022 z každého zápasu.

3️⃣ Je sledovanie MS 2022 v hokeji na TV TIPSPORT zadarmo?

Áno, online prenos z MS v hokeji 2022 je v na TV Tipsport zadarmo. Výhodné podmienky má pre vás stávková kancelária Tipsport. Prvých 7 dní máte prístup ku všetkým live streamom zadarmo, potom stačí podať za mesiac stávky za 1,20 €.

4️⃣ Je možné sledovať MS sveta v ľadovom hokeji na mobile alebo tablete? 

Áno, tento hokejový sviatok môžete sledovať aj na vašom mobilnom telefóne alebo tablete. Stačí, keď si nainštalujete aplikáciu Tipsport a hokejové zápasy môžete sledovať doslova kedykoľvek a kdekoľvek.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!