Stávkové kancelárie na Slovensku – prehľad spoločností so slovenskou licenciou

Medzi slovenské stávkové kancelárie môžeme zaradiť stávkové kancelárie, ktoré pôsobia v Slovenskej republike na základe licencie udelenej MFSR (Ministerstvom financií Slovenskej republiky) alebo sa za slovenské stávkové kancelárie dajú považovať aj spoločnosti, ktoré majú web stránku príp. zákaznícku podporu v slovenčine.

Nižšie sú uvedené stávkové kancelárie na Slovensku, ktoré ponúkajú svoje služby na internete prostredníctvom slovenskej licencie. Na stránke porovnanie stávkových kancelárií môžete nájsť všetky zahraničné stávkové kancelárie, ktoré sú v slovenskom resp. českom jazyku! Na stránke bonusy nájdete všetky dostupné bonusy zahraničných stávkových kancelárií. Najlepšou zahraničnou stávkovou kanceláriou, ktorá je kompletne v slovenčine je stávková kancelária Bet365. Za slovenskú jednotku považujeme stávkovú kanceláriu Tipsport.

Stávkové kancelárie v SR (licencia MFSR)

  1. Tipsport
  2. Fortuna
  3. Niké
  4. DOXXbet.sk
  5. Tipos (Tipkurz)
  6. SYNOT TIP
  7. Victory Tip
  8. DoubleStar Bet
Ak sa chcete na čokoľvek ohľadom stávkových kancelárií so slovenskou licenciou spýtať, napíšte na naše fórum o tuzemských stávkových spoločnostiach.

Tipsport (Najväčšia slovenská stávková kancelária)

Tipsport je najväčšou a zároveň najlepšou slovenskou stávkovou kanceláriou. V tejto stávkovej spoločnosti môžu stávkujúci vyhrať až 300.000 EUR. Tipsport.sk hráčom ponúka také služby ako športové live prenosy, live stávky alebo môžete uzatvárať aj stávky cez mobil. V kurzovej ponuke slovenskej stávkovej kancelárie Tipsport chýbajú stávky na ázijský hendikep, preto si budete musieť vystačiť iba s európsky hendikepom alebo môžete podávať aj stávky bez remízy.

Fortuna (Fortuna Entertainment Group)

Internetovú stránku slovenskej stávkovej kancelárie Fortuna nájdete na stránke ifortuna.skStávková kancelária Fortuna ponúka hráčom taktiež priame prenosy, live stávky, mobilnú verziu stránky, ale na rozdiel od Tipsportu tu môžete vyhrať maximálne 60.000 EUR! Ázijské hendikepy táto stávková kancelária neposkytuje (iba formy stávky bez remízy poprípade európsky hendikep). Slovenská stávková kancelária Fortuna má počas celého roka pripravené najrôznejšie akcie pre svojich hráčov!

DOXXbet.sk

Stávková kancelária DOXXbet má okrem maltskej licencie na poskytovanie internetových stávok najnovšie aj licenciu slovenskú. Internetové stávkovanie pre slovenských zákazníkov je k dispozicií na doxxbet.sk.

Niké (Prvá slovenská stávková kancelária)

Niké je prvou slovenskou stávkovou kanceláriou, pretože stávky začala prijímať už v roku 1991. Slovenská stávková kancelária Niké poskytuje live stávky, tipovanie cez mobil alebo stávkovanie na konské dostihy!  Maximálna výhra v Niké činí 15.000 EUR. Niké vám ponúka vernostný program a množstvo súťaží, kde môžete využiť vaše zručnosti v tipovaní!

Ostatné slovenské stávkové kancelárie (Tipos (Tipkurz), SYNOT TIP, Victory Tip)

Tipos (Tipkurz)SYNOT TIP a Victory Tip sú slovenské stávkové kancelárie, ktoré sú na Slovensku menej známe. Tipos (Tipkurz) pozná každý predovšetkým vďaka lotérií, ale na web stránke ekurz.etip.sk poskytuje plnohodnotné kurzové stávkovanie. V SYNOT TIP sa môžete zaregistrovať na stránke synottip.sk ale tipovať môžete aj v kamenných pobočkách. Victory Tip poskytuje svoje služby na stránke evictory.sk a taktiež umožňuje pobočkové stávkovanie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

bol víkend, tak ak vás neinformujú do utorka, tak treba napísať na podporu.
Problem
Mám účet iba v Českej banke.
Pinnacle výhra
v takomto tvare mi ho zobralo: +421(905)122-443 nič neriešiš iba takto ho...
Pinnacle registracia