Stávkové kancelárie na Slovensku – prehľad spoločností so slovenskou licenciou

Zistite ktoré internetové stávkové kancelárie sú držiteľmi slovenskej licencie vydanej URHH (Úradom pre reguláciu hazardných hier), podnikajú na Slovensku legálne a sú 100% bezpečné.

Medzi slovenské stávkové kancelárie môžeme zaradiť stávkové kancelárie, ktoré pôsobia v Slovenskej republike na základe licencie udelenej MFSR (Ministerstvo financií Slovenskej republiky) resp. Úradom pre reguláciu hazardných hier (URHH). 

Nižšie sú uvedené stávkové kancelárie na Slovensku, ktoré ponúkajú svoje služby na internete prostredníctvom slovenskej licencie. Na stránke porovnanie stávkových kancelárií môžete nájsť rýchle základné informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní. Na stránke bonusy nájdete všetky dostupné bonusy stávkových kancelárií so slovenskou licenciou. Najlepšou zahraničnou stávkovou kanceláriou, ktorá je kompletne v slovenčine je stávková kancelária Bet365, ale URHH tieto web stránky blokuje (Bet365 nemá licenciu). Za slovenskú jednotku považujeme stávkovú kanceláriu Tipsport.

Stávkové kancelárie v SR (licencia od URHH)

Internetové stávkové kancelárie
# Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
2. 8,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 30 €
3. 7,2 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 5.000 €
4. 6,9 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 2.000 €
5. 6 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 20 €
6. 4,5 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Nie je

Menej známe alebo zaniknuté stávkové kancelárie

Medzi najnovšie licencované stávkové kancelárie na Slovensku patrí BetRing (betring.sk) alebo OrionTip (oriontip.sk). Okrem týchto spoločností ste mohli počuť aj o Victory Tip (evictory.sk), DoubleStarBet, BetX alebo VIXbet. Bohužiaľ Slovensko je malý trh a stávkové kancelárie majú problém sa tu presadiť. Aj z tohto dôvodu už mnohé z nich zanikli. V minulosti tu pôsobili aj stávkové kancelárie Formula (zanikla po škandále) alebo Terno, ktorá sa premenovala na Fortuna.  

Kamenné pobočky stávkových kancelárií na Slovensku
Slovenské stávkové kancelárie s terminálmi na stávkovanie 
  • DOXXbet (terminál má názov Sportbox)
  • SYNOT TIP (samoobslužný stávkový terminál TNT)
PoznámkaAk sa chcete na čokoľvek ohľadom stávkových kancelárií so slovenskou licenciou spýtať, napíšte na naše fórum o tuzemských stávkových spoločnostiach.

Tipsport (najväčšia slovenská stávková kancelária)

Tipsport je najväčšou a zároveň najlepšou slovenskou stávkovou kanceláriou. V tejto stávkovej spoločnosti môžu stávkujúci vyhrať najvyššiu výhru zo všetkých tuzemských stávkových kancelárií. Tipsport.sk hráčom ponúka také služby ako športové live prenosy, live stávky alebo môžete uzatvárať aj stávky cez mobil. V kurzovej ponuke slovenskej stávkovej kancelárie Tipsport chýbajú stávky na ázijský hendikep, preto si budete musieť vystačiť iba s európsky hendikepom alebo môžete podávať aj stávky bez remízy.

Fortuna (Fortuna Entertainment Group)

Internetovú stránku slovenskej stávkovej kancelárie Fortuna nájdete na stránke iFortuna.skStávková kancelária Fortuna ponúka hráčom taktiež priame prenosy, live stávky, mobilnú verziu stránky ako aj aplikáciu na stiahnutie. Ďalej ponúka európsky hendikep, stávky bez remízy a množstvo ďalších stávok. Slovenská stávková kancelária Fortuna má počas celého roka pripravené najrôznejšie akcie pre svojich hráčov!

DOXXbet.sk

Stávková kancelária DOXXbet mala v minulosti aj maltskú licenciu na poskytovanie internetových stávok, ale potom jednotlivé štáty začali regulovať hazardné hry, tak DOXXbet nepožiadal o licenciu v žiadnej inej krajine. Internetové stávkovanie pre slovenských zákazníkov je k dispozicií na doxxbet.sk.

Niké (Prvá slovenská stávková kancelária)

Niké je prvou slovenskou stávkovou kanceláriou, pretože stávky začala prijímať už v roku 1991. Slovenská stávková kancelária Niké poskytuje live stávky, tipovanie cez mobil alebo stávkovanie na konské dostihy! 

Ostatné slovenské stávkové kancelárie (eTipos, SYNOT TIP, Victory Tip)

Tipos (Tipkurz)SYNOT TIP a Victory Tip sú slovenské stávkové kancelárie, ktoré sú na Slovensku menej známe. Tipos (Tipkurz) pozná každý predovšetkým vďaka lotérií, ale na web stránke ekurz.etip.sk poskytuje plnohodnotné kurzové stávkovanie. V SYNOT TIP sa môžete zaregistrovať na stránke synottip.sk ale tipovať môžete aj v kamenných pobočkách. Victory Tip poskytuje svoje služby na stránke evictory.sk a taktiež umožňuje pobočkové stávkovanie.

BetRing a OrionTip sú nováčikmi medzi stávkovými kanceláriami, ale prvá menovaná už stihla ukončiť svoju činnosť na Slovensku. Aktuálne je z týchto dvoch spoločností dostupný len OrionTip.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt