Stávkové kancelárie na Slovensku – prehľad spoločností so slovenskou licenciou

Zistite ktoré internetové stávkové kancelárie sú držiteľmi slovenskej licencie vydanej URHH (Úradom pre reguláciu hazardných hier), podnikajú na Slovensku legálne a sú 100% bezpečné.

Medzi slovenské stávkové kancelárie môžeme zaradiť stávkové kancelárie, ktoré pôsobia v Slovenskej republike na základe licencie udelenej MFSR (Ministerstvo financií Slovenskej republiky) resp. Úradom pre reguláciu hazardných hier (URHH). 

Nižšie sú uvedené stávkové kancelárie na Slovensku, ktoré ponúkajú svoje služby na internete prostredníctvom slovenskej licencie. Na stránke porovnanie stávkových kancelárií môžete nájsť rýchle základné informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní. Na stránke bonusy nájdete všetky dostupné bonusy stávkových kancelárií so slovenskou licenciou. Najlepšou zahraničnou stávkovou kanceláriou, ktorá je kompletne v slovenčine je stávková kancelária Bet365, ale URHH tieto web stránky blokuje (Bet365 nemá licenciu). Za slovenskú jednotku považujeme stávkovú kanceláriu Tipsport.

Stávkové kancelárie v SR (licencia od URHH)

SpoločnosťRecenziaAplikáciaSpoločnosťRecenziaAplikácia
Tipsport čítať Android, iOS DOXXbet čítať Android, iOS
Fortuna čítať Andorid, iOS SYNOT TIP čítať Android, iOS
Niké čítať Android, iOS eTipos  čítať Android, iOS

Menej známe alebo zaniknuté stávkové kancelárie

Okrem uvedených stávkových kancelárií sa môžete alebo ste sa mohli na Slovensku stretnúť aj s OrionTipVictory Tip (evictory.sk), DoubleStarBet, BetX alebo VIXbet. V minulosti tu pôsobili aj stávkové kancelárie Formula (zanikla po škandále) alebo Terno, ktorá sa premenovala na Fortuna.  

Kamenné pobočky stávkových kancelárií na Slovensku
Slovenské stávkové kancelárie s terminálmi na stávkovanie 
  • DOXXbet (terminál má názov Sportbox)
  • SYNOT TIP (samoobslužný stávkový terminál TNT)
PoznámkaAk sa chcete na čokoľvek ohľadom stávkových kancelárií so slovenskou licenciou spýtať, napíšte na naše fórum o tuzemských stávkových spoločnostiach.

Tipsport (Najväčšia slovenská stávková kancelária)

Tipsport je najväčšou a zároveň najlepšou slovenskou stávkovou kanceláriou. V tejto stávkovej spoločnosti môžu stávkujúci vyhrať najvyššiu výhru zo všetkých tuzemských stávkových kancelárií. Tipsport.sk hráčom ponúka také služby ako športové live prenosy, live stávky alebo môžete uzatvárať aj stávky cez mobil. V kurzovej ponuke slovenskej stávkovej kancelárie Tipsport chýbajú stávky na ázijský hendikep, preto si budete musieť vystačiť iba s európsky hendikepom alebo môžete podávať aj stávky bez remízy.

Fortuna (Fortuna Entertainment Group)

Internetovú stránku slovenskej stávkovej kancelárie Fortuna nájdete na stránke iFortuna.skStávková kancelária Fortuna ponúka hráčom taktiež priame prenosy, live stávky, mobilnú verziu stránky ako aj aplikáciu na stiahnutie. Ďalej ponúka európsky hendikep, stávky bez remízy a množstvo ďalších stávok. Slovenská stávková kancelária Fortuna má počas celého roka pripravené najrôznejšie akcie pre svojich hráčov!

DOXXbet.sk

Stávková kancelária DOXXbet mala v minulosti aj maltskú licenciu na poskytovanie internetových stávok, ale potom jednotlivé štáty začali regulovať hazardné hry, tak DOXXbet nepožiadal o licenciu v žiadnej inej krajine. Internetové stávkovanie pre slovenských zákazníkov je k dispozicií na doxxbet.sk.

Niké (Prvá slovenská stávková kancelária)

Niké je prvou slovenskou stávkovou kanceláriou, pretože stávky začala prijímať už v roku 1991. Slovenská stávková kancelária Niké poskytuje live stávky, tipovanie cez mobil alebo stávkovanie na konské dostihy! 

Ostatné slovenské stávkové kancelárie (eTipos, SYNOT TIP, Victory Tip)

Tipos (Tipkurz)SYNOT TIP a Victory Tip sú slovenské stávkové kancelárie, ktoré sú na Slovensku menej známe. Tipos (Tipkurz) pozná každý predovšetkým vďaka lotérií, ale na web stránke ekurz.etip.sk poskytuje plnohodnotné kurzové stávkovanie. V SYNOT TIP sa môžete zaregistrovať na stránke synottip.sk ale tipovať môžete aj v kamenných pobočkách. Victory Tip poskytuje svoje služby na stránke evictory.sk a taktiež umožňuje pobočkové stávkovanie.

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma a ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy